Nişanlımı çok seviyorum ama annesi canıma yetti ailem için ileri geri konuşuyor.

Gizli Üye
cok zor durumdayim kalbim kirik dokuk son 1 senede yasadiklerim beni mafetti 7 sene suren bir birliktelim var 1 seneye yakin nisanliyiz basta hersey cok guzeldi taki kaynanam olacak bayan bize cok fazla karismaya basladigindan beri nisanlimin tek kusuru asiri kiskanc olmasi ha bide aneci onu dinliyor benim istediklerim onemli bile degil kaynana adayim surekli aylemi cekistiriyor nebicim aylen var diyor baban soyle anen soyle kardesin soyle ya biktim benim aylem benim icin herseyi verir yapar surekli nisanlimi dolduruyor nedeni su aylem evlenmeden onarda kalmami vermiyor ki sadece evde soz kestik cizime aldiklari herseye laf atiyo yok babam bana yatak takimi almis da nisanlimla danismamis yok aylem neden Nisan icin onarin tutugu muzik gurubunu tutmamis bide nisanlima dedigi simdi anasi babasi versin emrini yarin obur gun sen verirsin ya delircem nisanlima bide bunari benim onumde soyliyor hic slkilmadan bide ayleme slk slk gitmicekmisim evlendimizde sadece nisanlim yanimdayken gidecekmisim ayleme ya onar benden resmen aylemi unutmami onara sirt cevirmemi bekliyor ben aylemi asla unudamam onari cok seviyorum ama nisanlim neden anesini solediklerinde hakli buluyor artik kaynana adayimdan resmen nefret ettim evlensem aylemden koparilmaya dayanamam ki buna asla izin de vermem iliskimizi yipratiyor anasinin uzunden surekli tartisiyoruz ve sadece bubar da degil nisanlim bir ay once ilk kez a nesine laflandan biktigimi aylemi ezmesine izin vermeyecegimi soyledim ve nisanlim bana vurdu bana asla kiyamazken bana bunuda yapti ama seviyorum iste bunuda afetim ama nereye kadar artik napmam gerektigini bilmiyorum olcem acimdan oyle arada kaldimki sevgimle mantigim birbirine davalasiyor nereye gidiyor benim hayatim aylemden kopamam nisanlim beni cok seviyor ama neden beni aylem icin oda konusuyor solemedigini brakmiyor benim aylem domusmus dusunun olcem ya cok aciyor ben askimi okadar cok seviyorum o beni mafediyor ayrilsam onsuz hayati dusunemiyorum ama goruyorumki onunlada bu hayata beni cok guzel seyler beklemiyo beni seviyo olsada aylem icin konustu oda aneside bana el kaldirdi bunu bile efetim ama anemin babam da bu laflari asla haketmiyor neolur bana bir akil verin neolur canim kopuyor sanki kalbim param parca oldu
Nişanlımı çok seviyorum ama annesi canıma yetti ailem için ileri geri konuşuyor.
2
5
Görüşünü yaz