Sevdiğinizi ne kadar beklersiniz?

Sevdiğinizi ne kadar beklersiniz?
Güncellemeler:
Bekleyenler burda mı

1|0
110

En İyi Kız Görüşleri

• Beklemek, sevdanın zekatıdır :) ben onu gerçekten sevsem uğrunda öleceğimi bilsem canım pahasına beklerim. Çünkü aşk bencillik hiç değildir. Aşk kendi evini cayır cayır yanarken seyretmektir. Onun aşkından ben yanacağım ki adı aşk olsun. Beklemeye değer hiç gelmeyeceğini bilsen bile 😊(abartmıyorum. Kutsal sevmek budur bence..)

0|1
    0|0
  • Beklemeye değer birini ne kadar gerekiyorsa o kadar bekleyebilirim.

0|1
    0|0
    • Karşılıklı mı olmalı

• Bende o kadar yürek yok... Sevgime değmeyen birini sevdim ben de. Her şeye rağmen içimden atmak istemedim hayaliyle yaşamak istedim, güzel günleri sürekli anarak. Ama bunu onun ne kadar kötü biri olduğunu bilen diğer kişilere, kendini ondan kurtarıp mutlu olmanı isteyen kişilere rağmen sürdüremiyorsun. Mantıksız, aptal ya da takıntılı biri gibi görülmeyi kendine yediremiyorsun. Ve becerebilirsen o aşktan kendini kurtarıyorsun er ya da geç. Kötü birini. sevmeyi sürdürmek veya asla kavuşamayacağın birini kalbinde taşımak herkesin becerebileceği bir şey değil çok az insan çıkar bunu becerebilen. Böyle bir aşk körlük bir nevi. Uyanmak istemediğin sürece uyanmazsin. Ben uyanıp gerçek hayatı yaşamayı tercih ettim ederim.

• Bu açıdan sonuna kadar haklısın senin bu yaptığını herkes yapamıyor sen güçlüsün demek. Bize değmeyecek insanlara gelsin bu gece o zaman

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bekleyecek biri olmadı. Sevmesini umut ettigim oldu, 1.5 yil bekledim.

0|1
    0|0
  • Ömür boyu ama yeterki ümidimi kaybettirmesin

0|1
    0|0
  • Geleceğine dair umut varsa ömür boyu

0|1
    0|0
  • Hala bekliyorum 😂

0|1
    0|0
  • Bir ömür