Sabah-ı şerifleriniz hayrolsun efendim?

PapağanZiya
Sabah-ı şerifleriniz hayrolsun efendim zat-ı aliniz nasıllar acaba? Hepinizden cevap bekliyorum güzel insanlar :) Gününüz aydın olsun buhranlara girmeyiniz efendim :)
Güncellemeler
+1 yıl
Benim bu kadar durmam kafi sanırım :) Şimdilik ben uyku evresine geçsem ayıp etmiş olmam herhalde? Bundan sonra ki cevap veremediğim arkadaşlarım içinde ayırca ayrıca hüzünlüyüm :( Özürlerimi kabul buyursunlar yeni günde kalbimin onlarla olduğunu bilsinler ve hayırlı uykular efendim :)
Sabah-ı şerifleriniz hayrolsun efendim?