Mama içen bebekler ve anne sütü alan bebeklerin beslenme sıklığı aynı mıdır?

Etipufflezzetli
•Mama içen bebekler ve anne sütü alan bebeklerin beslenme sıklığı aynı mıdır?
🍼🍼🍼
Ay ay beslenme aralıkları tablosu değişir. En başlarda en fazla 2 saatte beslenen bebeklerin zaman içinde beslenme araları uzar.

•Mama ile beslenen bebeklerde beslenme sıklığı daha mı azdır?
Mama içen bebekler ve anne sütü alan bebeklerin beslenme sıklığı aynı mıdır?