Erkekler penis boyları hakkında yalan mı söylüyor, yoksa doğruları mı?

jcometopapa
Bir çok erkek penis boyuna takıktır, 12-16 arası penis boyuna sahip erkek sayısı oldukça fazla, fakat kime sorsan 18-22 santim arası söylemekten kendini alamıyor. Bunun nedeni kızların aşağılayacak oluşu mu, yoksa penis boyundan rahatsız oluşu mu?
Erkekler penis boyları hakkında yalan mı söylüyor, yoksa doğruları mı?

Adam neyse onu söylüyor
Kesin sallıyor, hiç biri doğruyu söylemez
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Erkekler penis boyları hakkında yalan mı söylüyor, yoksa doğruları mı?