Eşimle birlikte olamıyorum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba ben 5 aylık evliyim eşimle 5 sene sevgililik dönemi geçirdik birbirimizi çok seviyoruz fakat ilişkiye giremiyorum böyle olacagini asla tahmin etmezdim Kendimi hep eşimle ilk gecemize sakladık asla Korkum da yoktu Aslında fakat kızlıgıma önem veriyordum. Evliliğimizin ilk gecesinde denedik Fakat benim kasılmalarım yüzünden bacağımı istemsiz bir şekilde kapatmam ve eşimi kollarımla itmem yüzünden beraberlik gerçekleşemedi ilk gecenin yorgunluğu heyecanıdır dedik fakat ertesi gün balayına gittiğimizde orada da yapamadım Bir hafta boyunca her gece denedik Fakat olmadı Ben de hep aynı sorun sürekli kasılıyorum istemsizce titriyorum resmen bambaşka biri oluyorum Oysaki çok istekliyim ama o saniye farklı biri oluyorum 5 aydır sürekli erteledim eşim sağolsun inanılmaz anlayışlı biri üstüme gelmedi Fakat ben sürekli bu durumdan kaçtım ama bu daha nereye kadar devam edebilir ileride çocuk sahibi olmak isteyeceğiz ve en başta bu yaşamamız gereken bir şey benim için de bir ihtiyaç eşim için de bir ihtiyaç ben ona artık bunu yaşatmak istemiyorum hastalığımın araştırmasını yaptığımda vajinismus olduğumu öğrendim fakat bulunduğum bölgede bunun için doktor var mı bilmiyorum Bunun da araştırmasını yapacağım fiyatlarını da açıkçası bilmiyorum İnternetten baktım da bayağı yüklü miktar olduğunu söylüyorlar bu konuda bilgisi olan var mı veya bunu evde kendi başına yenebilen var mı Lütfen bana yardımcı olun akıl verin evliliğime de inanılmaz yansıyor bu durum çok mutsuzum kendimi eksik hissediyorum eşimle birlikte olmak istiyorum o özel anı yaşamak istiyorum. Sarhoş olup iliskiye gir demeyin cunku sonucta ilk girsek ikincisinde yine mi sarhos olup girecegim bu da mantıksız geliyor bana. Korkumu yenmem lazım ama nasıl çok mutsuzum.
Eşimle birlikte olamıyorum, ne yapmalıyım?
13
4
Görüşünü yaz