Sevgilimle uzak mesafe ilişkimiz var. Cinsel açıdan nasıl olmam gerek?

Gizli Üye
Sevgilimle 5 aydır uzak mesafe ilişkisi yürütüyoruz ve bu bir buçuk yıl sürecek. Sizce cinsel açıdan neler yapmam gerek? Fotoğraf atma, video yollama gibi şeyler onu tahrik eder mi? Ve bu şekilde daha ne kadar renkli olabilir?
Sevgilimle uzak mesafe ilişkimiz var. Cinsel açıdan nasıl olmam gerek?