Sürtünerek mastürbasyon yapmak çok zevk veriyor bağımlısı oldum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Her gece ve her sabah ya video izleyip sulanarak yastık üzerinde sürtünerek mastürbasyon yapıyorum ya da vajinamı ayırıp krem sürüyorum öyle mastürbasyon yapıyorum. Kaygan olunca altımda sert bi penis varmış gibi hissediyorum ama yastık yumuşak bu arada. Bu bana acayip zevk veriyor. Resmen bağımlısı oldum. Vajinam zarar görür mü? Ya da ileride evlendiğimde kocamın yanında da yapsam bana ne tepki verir?
Güncellemeler
+1 yıl
Merhabalar aşklar bu saatte ne yapıyorsunuz bakalım, sanki sıcak basıyor, ateşi yükseliyor insanın sizce de öyle değil mi 👅 tam şey yapmalık saat 🙈
Sürtünerek mastürbasyon yapmak çok zevk veriyor bağımlısı oldum, ne yapmalıyım?