Sevgiliyle ateşli yaşanan bir gece mi, yoksa romantik bir gece mi?

jcometopapa
Kadınların çoğu romantik bir gece ister, yemek yensin, sohbet edilsin, omuzunda film izlensin ve sonrasında onun huzurlu kollarında uyunsun diye bakar olaya. Çoğu erkek ise şu romantizm saatleri bitse de koynuma alıp bir güzel zevk dalgasında sörf yapsam diye bakar. Tabi orta yolu bulmak gerekir böyle bir durum da. Sizin tercihiniz romantik gece mi, ateşli ve zevk dolu bir gece mi olurdu?
Sevgiliyle ateşli yaşanan bir gece mi, yoksa romantik bir gece mi?

Romantik bir gece olsa yeterli
Sevgilimle delice cinselliği yaşamak isterdim
Hem romantizm, hem de zevk olmalı
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sevgiliyle ateşli yaşanan bir gece mi, yoksa romantik bir gece mi?