"Ciddi düşünüyorum" diyen erkek neden hep cinsellik konuşmak ister?

nirhamm
"Başlar da ciddi düşünüyorum" diyen erkek sonradan kendini geri çekerek neden hep cinsellik konuşmak ve nute resim ister? Neden fikrini değiştirir bir erkek arada şehir mesefaleri de var tabi erkek neden 180 derece döner, erkek niyetini neden değiştirir. Neden böyle oluyor?

#nirhammm 🔴 🔴 🔴 🔴
Ciddi düşünüyorum diyen erkek neden hep cinsellik konuşmak ister?
"Ciddi düşünüyorum" diyen erkek neden hep cinsellik konuşmak ister?