Cinsel ilişkide tamamen çıplaklıktan yana mısınız, yoksa üzerinizde bir şeyler olmalı mı?

Mad_Soldier
Cinsel ilişkide tamamen çıplaklıktan yana mısınız, yoksa üzerinizde bir şeyler olmalı mı?
Cinsel ilişkide tamamen çıplaklıktan yana mısınız, yoksa üzerinizde birşeyler olmalı mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Beyler sorularımda görüşlere zıplamayın yorumlarınızı siliyor sonra da bir daha yazmayın diye de engelliyorum.
Cinsel ilişkide tamamen çıplaklıktan yana mısınız, yoksa üzerinizde bir şeyler olmalı mı?