Yatakta kadınların ve erkeklerin yaptığı en büyük cinsellik hataları sizce neler?

hazallk
Erkeklerin ön sevişmeyi kısa tutarak kadını sekse hazırlamaması ve sevişme sonrasındaki ilgisiz tavırları bence en büyük hataları. Kadınların ise yatakta aktif olamayıp ölü gibi yatması ve kişisel bakımına dikkat etmemesi diyebilirim...
Yatakta kadınların ve erkeklerin yaptığı en büyük cinsellik hataları sizce neler?
#hazallk ❤️
Yatakta kadınların ve erkeklerin yaptığı en büyük cinsellik hataları sizce neler?