CİNSEL YAŞAM

OKEY

Yapay zeka seks robotu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce bu robot kızların yerini alırmı😅😅

https://youtu.be/pCrxlJNfkPM
Güncellemeler:
Guncelle
Kızlar bu konuda çok kıskançsınız sizin için olan şeylerde var kıskanmaniza gerek yok😅

0|1
3752

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşleri

• Türk kadınlarından daha istekli olacakları aşikar

0|2
    2|0
  • bu sitede biri alsa robot intihar eder :D

1|0
    0|2

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3550
  • Hiç bir yapaylık uyatıldikça sulanan genişleyen vajinanın yerini tutamaz tavır tutku arzu bunlar yapaylaştırılamaz

1|5
    0|0
  • Türk kadınlarından daha işlevi ve istekli olacağı kesin. Ayrıca günahda sayılmaz beyler arkanizdayim 😂✌

0|8
    0|0
    • Sen nerden biliyosun Türk kadınlarının durumunu😅

• Ama çok istekli kadınlar var haksızmıyım

• 4gün

İşte bu kafada bir çok erkek olacaktır.. naz yapmıyor nikahsız günah da değil tam türk erkeğine göre.. en çok da konyada satilir ya

• Yapay zekaya, metal parçasına güven olmaz. Erkekler dikkat edin makine yanlışlıkla bir yerinizi kaparsa hayatınıza eksik devam edersiniz😀

0|4
    0|1
  • Uzmanlar, bunun ölü seviciliğini tetikleyeceğine ve erkeklerin kadinlara olan algısının değişeceğine bununda kadinlara sosyal hayatlarında olumsuz yansiyacaginı söylüyorlardı.

1|1
    0|0
    • 6gün

Uzmanların hepsi değildir o işine öyle gelen taraftır farklı düşünen uzmanlarıda dinle

• 6gün

Neden takip istegimi kabul etmiyorsun😅

• 4gün

Vallahi mantikli

• Kadın hadi neyse de erkeğinin büyük rağbet görüceği kesin özellikle ülkemiz de

0|3
    0|0
  • Pahalıdır..
    Bunu alabilecek kişilerin etrafında pervane olan çok sayıda partner adayı vardır zaten.
    Parası olmayan da hayal bile etmesin.
    Çeşit olsun diyen, her türlü zevki deneyen zenginler bunu da deneyebilirler, bizim çoğumuz için bu makineler olanaksız gibi görünüyor 😉

0|0
    0|0
  • https://www.kizlarsoruyor.com/uye/hoda1071
    @hoda1071 bilmiyom ki dogrumu biyerde gördüm dedim :D

0|0
    0|0
  • Benim yerimi alır bu robot benden daha iyi kesin 😂

0|2
    0|0
  • Bence tutmaz sulanıyomu bu ne yani insan başka tabi

0|3
    0|0
  • Yatak da peluş ayı gibi yatan kadınlar. Global olarak sesleniyorum kadınlara tüm kadınlara 😂 erkeklerinizi mutlu edemediniz biz lgbti bireylerine koştular şimdide sırada robotlar var. Mutfakta aşçı olmayı öğrendiniz yatakta fıkır fıkır olamadınız. Sorumlusu sizsiniz. 😂 Eşleriniz mutfak paralarını artık realistic lere harcayacak. Pozisyonları öğrenmeye başlayın derim 😂😂😂djdnnfdkdkkrlkfkfm

0|0
    0|0
  • Benim gibi aşırı bireyselleşmiş, hayatında kimseye yer olmayan kişiler için kızların yerini alır. Daha ilkel oyuncaklar kullanıyorum bunlara upgrade etmek isterim.

0|0
    0|0
  • Olm mekanik bir makina sonuçta , ariza mariza yapar sıkıştırır koparır moparır ya hepi topu bir tanecik Alet-i Müminat ımız var durduk yere ondan da olmayalım.
    Canlısı dururken ne gerek var robota mobota

0|0
    0|0
  • Allaha şükürler olsun, özellikle ülkemizde isteyip de seks yapamayan birçok erkek var ya muhafazakar kızlara denk geliyor ya da arzulanmıyorlar ama kadınlarda böyle bir sıkıntı yok en çirkin kadınla bile cinsellik yaşamak isteyen bir ton abaza var. Yani bu robota kadınların ihtiyacı yok erkeklerin ihtiyacı var. Erkekler bu ihtiyaçlarını istedikleri zaman giderebilme imkanına sahip oldukları taktirde daha başarılı bir personel, daha nazik bir salon erkeği, daha duyarlı bir baba adayı olabilirler. (Bakınız: Maslow'un İhtiyaçlar Listesindeki en alt basamakta seks yer alır, ülkedeki erkeklerin %97'si istedikleri zaman sevişemiyorlar bunu nasıl göremiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Erkeğini yapsınlar da siz de görün 😂şaka maka kadınları cinsel obje gören insanları robotlar yönlendirebiliriz artık

0|0
    0|0
    • Erkekleri para olarak görenleri ne yapacağız peki?

• Açıklardım ama üşendim

• Tahmin edebiliyorum babe sıkıntı yok

• İnsan boşluk kabul etmeyen bir varlık. Öyle ya da böyle... boşlukları bir şeyle doldurur.

0|0
    0|0
  • alir mi aşkim benim yerimi bakim@serterkek3535 🤔😂

0|2
    0|0
  • Kızların yerini alırmı bilmem ama ben denemem çok riskli.

0|1
    0|0
  • Bu daha tamamlanmamış verisyonu tamamlansa ne olur acaba merak içindeyim.😊

0|0
    0|0
  • güzelmiş :) ama bize gelmesi için bir 50 sene beklemek lazım :) o zamana kadarda bizim pipiler emekliye ayrılır :D

0|0
    0|0
  • Benim gibi yıkıklar için umut ışığıdır kendisi ama makinede olsa işi zor

0|0
    0|0
  • erkek versiyonu yok satar bence 😂😂😂 Abaza arkadaşlarımız mutlu olurlar sağa sola bulaşmazlar böylece 😂😂

0|0
    0|1
  • Gün gelecek hayat kadınları bitecek seks robotu gelecek

0|1
    0|0
  • Ben robot sikmem kadin olcak bacaklarini isirip emecem sonra sak sak sak yani cildiriyorumm

1|0
    0|0
  • Gerçeğinin yerini şimdilik tutamaz, şimdilik.

0|2
    0|0
  • gerçeğinin yerini tutarmı silikon sentetik mi yalayalım ya

1|0
    0|0
  • Hıı plastik olunca adam sıkılır bundan
    Masturbasyon ve oyun bağımlıları için mükemmel bence

0|0
    0|0
  • Gerceginin yerini asla almaz.. bir kere kadinin kokusunu hissedeceksin teninin tadina varabilmek icin..

0|0
    0|0
  • Sacma dusunuyorum gercegı varken robot ne alaka yaaaa 😂

0|0
    0|0
  • Kızların yerini tutmasa da olur. Sadece bana aşık olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Nazı , tiribi , fesatlığı da vardır bunun şimdi 😂😂

0|0
    0|0
    • Şuda var bunun erkeğini yaptılar diyelim , üretim hatasından dolayı kontrolden çıkarsa , manzarayı düşünemiyorum , kadın sokağakaç peşinden koşar 😂😂

• Bir türkü vardı. Evlenmeyin bekarlar naylon kızlar çıkacak. Sonunda olmuş hayırlı olsun :))

0|0
    0|0
  • Damacanaya tecavuz eden bir millet buna neler yapmaz ki 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemiz essegi s.. millet bunu her halukarda hallerde

0|0
    0|0
  • Gerçek zekayla baş etmek zorken yapyıyla nasıl baş etcez mq

0|0
    0|0
  • Erkeğini de yapsınlar da alalım :-D

0|5
    0|3
  • Acizlik bu robotu becereceğime mast yaparım çok midesizce bana göre

0|0
    0|1
  • Damacananın peruklu hali ❌

0|1
    0|0
  • Zevk vereceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|1
  • Bu ne ya 😅

1|1
    0|0
  • Çok gereksiz

0|2
    0|2
  • Saçma

0|0
    0|1
  • Robotla ilişki yaşayacak kadar küçülmem ben

0|1
    0|1
    • niye a. kiu hahaha

• Kardeş müslüman değilim diyosun ama sen de bir yaratıcının varlığını kabul ediyosun. Aklın ve vicdanın yolu birdir. O da hakikate inanmaktır. Günahkar da olsak, mücrim de olsak hep bir yaratıcının varlığına birliğine kitaplarına, yazdığı kadere inanmak zorundayız. Bizi bu yalan dünyada mutlu edecek, hayata tutunmamızı sağlayacak gerçeklerdir aynı zamanda.

• 7gün

susun lan

• Escor. tlar işsiz kalir

1|3
    0|0
  • Türkiyeye gelmesin bu, parçalarlar 😆

0|6
    0|0
  • bu ne ya 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Allah beterinden saklasin İnşaAllah