CİNSEL YAŞAM

OKEY

Kadınlarda da orgazm sonrasında i̇steksizlik oluyor mu?

Erkekler boşalinca aşırı isteksizlik pişmanlık duygusu oluşur. Kadınlar da bunu "işini bitirdi kıçını döndü" yattı olarak tarif eder. Peki kadinlar da orgazm olup boşaldığında istekleri düşüyor mu, erkekler gibi oluyolar mi?

6|2
10181

En İyi Erkek Görüşleri

• Ooo siz neyin ne oldugunu bilememissiniz ki hic dusunmediniz mi neden devam etmek istemez iki tarafta o zevk esnasinda kadin olarak gerek ise adam olarak cunku o durumda sperm zevk suyu gibi sivilar vucuttan cikmak istiyor buna karsilik olarak devam edersen daha cok haz ve zevk alirsin yani bir nevi zevk patlamasi zirvede olacak, yahu akilli olun ne durmasi iyi misiniz ne ara vermesi o an kesinlik ile ara vermenizi tavsiye etmiyorum o hazzi yasamalisiniz kadina ise kesinlik ile yasatmalisiniz her seferinde dur tamam geldim bekle filen dinleme devam onlar istemsizce denilen cumleler 😉 gerek kadin gerek adam bunlar iki taraf icinde olur kafayida calistirin nirvanaya 2 kisi cikmak varken neden yolun yarisindan donuyorsun ya da donuyorsunuz ki sana diyorum cabuk olsun bitsine getirilir mi bu ya dusunceli olun biraz asil muhim olan sey icinizdeki asil ruhu disari cikarin

21|4
    0|3
    • 1 saat

Gerçekten harika yorumlamışsın söylenecek söz yok tebrik ederim 👏👏👏👏

• Kadın ve erkek fizyolojisi birbirinden farklıdır. Dişilik ve erkeklik fizyolojisini bilmeyen insanlar için çoğu zaman klişe sonuçlar ortaya çıkıyor. Mesela seks esnasında kadın yeni tahrik olmaya başlamışken, erkek çoktan doruk noktasına ulaşmış oluyor. Şu şekilde düşünülebilir. Normal şartlar altında erkeğin 2 defa boşalması kadının bir kez boşalması anlamına gelir.

Asıl maharet partnerlerin aynı anda orgazma ulaşabilmesinde. Bunda da esas görev erkeğe düşmekte. Yeterince ilgi gösterilen ve tahrik noktasına beraber ulaşabilen partnerler orgazma da ulaşmış olurlar.

Her iki durumda da erkek daha fazla enerji tüketen taraf olduğu için boşalma sonrası tekrardan enerjisini toplayabilmesi için biraz zaman tanımak gerek. O sırada kadına düşen erkeği farklı dokunuşlarla oyalamak.

Taocu seks felsefesi var bir de amma o başka bir mevzu şimdi. 😂

18|2
    0|1

En İyi Kız Görüşleri

• İlk orgazmdan sonra bir gevşeme geliyor böyle yatakta kaldıysam tatlı tatlı uyku basar. Ama ikinciye geçişim hızlı sürmez, talep gelirse. Eğer güçlü bir orgazm yaşamadıysam , ya da çok az yükselip duraksadıysa hissiyat o zaman ağlayasım geliyo. bir tuhaf yanı var bu duygunun 😁

8|36
    3|1
  • İlk orgazmı olduktan sonra ani bir enerji düşüşü oluyor ama tatmin etmediği için tekrar aynı hareketlenme ve tempo oluyor bende bu durum tatmin olana kadar devam ediyor ama o tatmini yaşadıktan sonra elektrik versen kımıldamam 😂

9|30
    1|2

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

9979
  • icinde bulundugun duruma ve yaptigin sikise gore degisir. . eger erkegimi seviyosam bosaldiktan sonra onu birakmak istemem oper koklarim biraz dinlenince yine azarim :( ama bosaldiktan sonra ara vermek sart

3|19
    1|1
  • Pişman olacağın bar ilişki yaşarsanız pişman olursunuz ama tutku dolu bar şevişmede biraz mola sonrası kadın erkeğini geri ister aynı hazzı ve şehveti yaşamak için

4|11
    0|0
  • Orgazm sonrası isteksizlik denilen şey seks kalitesiyle ilgili bence severek ve zevk alarak ulaşılan orgazm ve cinsellikten sonra isteksizlik diye bişey yoktur aksine zevkin tekrarı arzusu olur iki tarafta yorulasıya sürer niye isteksizlik olsun ki?

1|17
    2|0
  • Hayır bence olmuyolar iş bittikten sonra daha da yanaşmak bizim ruhumuzda var bize sahip olan erkeğe bağlanma gibi kötü bir durum ama malesf öyle erkeklerin çoğu umurumda bile olmuyor.

0|13
    1|0
    • Sırtını dönüp uyuyormu diyosun yani

• İşten yorgun argın gelmişim evde böyle bir hatun bekliyor... hayaller hayaller

• Umrumuzda aslinda ana büyük coğunluğunuz adamlığa değil de cüzdana baktığı için herşey zaten anlamsız ve lafta ve sahte yaşaniyor. Yoksa ask ile olana, bayılana, doyana kadar devam yani...

• Uzun zaman "kadınlar erkeklerden farklı onlarda isteksizlik olmaz" tarzı kadını köle gören zihniyetin uzantısı olan erkek yorumları yüzünden tek bende olduğunu sandığım ve acaba rahatsızlık mı diye düşündüğüm bir olaydı bu. Gereksiz ve sadece gözlemlemeyi boş beyinleriyle algılamaya dayalı yorumlar. Kadınlarda da olur.

0|9
    0|1
  • Cevap : bildiğim ve gördüğüm kadarıyla çok değil
    Bildiklerim şunlar;
    1- Kadınlar orgazm olmadan da baya zevk almış oluyorlar ama orgazm olmadan seksi sonlandırmak onlarda gerginlik yaratıyor. Bu yüzden günün sonunda bir kez orgazm kadınlar için yeterli. Fazlası aşırı yumurta kaybı ile kısırlığa neden olabilir.

2- Erkekler çok fazla kere orgazm olduklarında çok fazla vitamin, mineral ve enerji benzeri bir çok önemli şey kaybediyor ve kalp de çok yoruluyor. Erkeklerin üstün olduğu konularda üstün olmasını sağlayan şeyler bu konuda erkeğin aleyhine işliyor. ( daha fazla güç ile daha fazla enerji harcama durumu / fazla gücün kuvveti azaltması durumu )

3- Eğer, erkek çok fazla kendini zorlarsa ve toparlanmaya vakit bırakmazsa, vücuttaki erkeklik hormonları, kadınlık hormonlarına oranla azalıp, erkeğin erkekliğinde düşüş yaşanıyor. Eğer çok uzun süre toparlanmazsa sonu kötü.. Bir de erkeklerdeki "ben kralım, ben on kere üst üste de gelirim" ya da bir ilaç alırım 3 defa daha gelirim gibi mantıksız şeyler yüzünden, bu durum, yani iktidarsızlık maalesef çok sık yaşanıyor. Uzun süre orgazm olmayınca, spermin ne kadar yoğun olduğuna dikkat ederek bunu anlayabilirsiniz. Ancak ilaç ile artan spermin, ilerde etki etmeyeceğini ve o zaman da aynı derecede azalacağını unutmamalı.

1|0
    0|0
  • Pişmanlık duygusu derken? Yani genelde istek bitmiş olur

0|8
    0|0
  • Zaten bosalmak yarim saat sürüyor benim için 5 dakika gecince tekrar istek geliyor ama😂

0|22
    1|1
  • Tam tersine orgazm olurken o an hiç bitmesin istiyorum saatlerce sevişilebilir kıvama geliyorum😄

0|17
    1|0
  • Bazılarında olur kişiden kişiye değişir ben mesela 2. yi daha çok yapasım gelir

0|13
    0|1
  • Evet ama çok istekliysem bir iki kez daha bosalabilirim

1|23
    0|0
  • Aradan biraz zaman gecmeli ikincisi icin. Ama sevdicegim bu konuda biraz sabirsiz rahat durmuyor

0|9
    1|1
  • Kadina gorr degisir daha cok isteyende var yaptiktan sonra seksten soguyanda

0|9
    0|0
  • Hayir olmuyor, aksine daha cok istiyorum ve daha cok zevk aliyorum

1|17
    1|1
  • Beni doyurabilen olsaydı isteksiz olmak nasıl bir his bilebilirdim 😂😂

0|17
    1|2
  • Ben daha da istekleniyorum ama biraz dinlenmek vakit gecirmek lazim tabi

1|8
    0|0
  • karşımdaki orgazm olup durunca kullanılmış hissiii>>>>

9|9
    1|0
  • Olduktan sonra isteğim pek kalmıyor bir mutluluk rahatlama uyku geliyor öyle oldu yani

0|9
    1|1
  • Yanlış tarif etmişsin kadın erkek farketmeksizin sadece cinsel ilişki için beraber olursa ikisinde de pişmanlık duygusu ya da umursamazlık olur. Eğer birbirlerini severek cinsel ilişki yaşarlarsa ilişki sonrası aksine ikiside birlikte zaman geçirmeye devam etmek isterler..

2|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla şöyle bizde yavaş yavaş zevke gelip yavaş sönmeler oluyormuş araştırdımda biraz erkeklerdede birden oluyormuş🙄

0|7
    0|0
    • Kadın vucudunun çoğu yerinde cinsel uyarici ve ayni zamanda çok hassas noktalar vardır bu yüzden dudaklarin değdiği hemen her yerde kadın cinsel haz duyar. Bunu dengelemek için de kadın daha geç orgazm olur ve daha uzun sürer. Bu kadın-erkek arasindaki mükemmel cinsel uyumu gösterir. Sevmesi ve sevişmesini bile 😅😁

• Ben doyuma ulasamiyorum art arda orgazm olmama rağmen.

0|6
    0|0
  • Çoğunda olduğu kesin

Kadınlarda da orgazm sonrasında i̇steksizlik oluyor mu?

2|1
    2|4
  • pişmanlık durumu evlilik dışı yapılan sekslerde olur. evliyken yapılan seksten sonra boşaldıktan sonra isteksizlik yorgunluk oluyo yorgunluk olmasa ve sertleşme devam etse yapmaya devam ederim ama işte sertleşme olmuyo hemen ikinciyi yapmak için. kadınlarda tam tersi rahatladımı bitti daha dokundurtmaz istemez anca bir gün sonra okşarsan tatlı tatlı öpersen kıvama gelir ve ister

0|1
    0|0
  • Askın olmadığı her seks deneyimi vahimdir ve zavallılıktır, hiçtir, boştur. Haliyle olan biten sadece mekaniktir. Daha ne bekliyorsunuz ki?

2|0
    0|0
  • Kadın dediğin doyumsuz olmalı arada sertliği sevmeli ön sevişmeyi uzun yaşatmama izin vermeli ona defalarca boşalttktan sonra ilkşkiye girmeye yeni başlamama yok dememeli sert ilişki harika

5|0
    0|0
  • Kadın istekliyse ve sizden hoşlanıyorsa durmak istemez. Erkeğin durması gerekir. Kadınlarda yaptıkça istek daha da artar. Erkekte durum farklıdır.

5|0
    0|1
  • 31 cekiyosundur dostum sen hic pişmanlık falan hissetme olmuyor guluyoz gıdıklama vs vs basliyor sigara molası vs sonra canimiz isterse yine yapıyoruz

1|1
    0|0
  • Bakıyorum da herkes sevişme uzmanı. Arkadaşlar, şehir efsaneleri ile büyümüşler galiba. Ya da bir iki ilişkiden sonra genellemeye gitmişler. Seks farklılıkları parmak izi gibidir. İkinciyi ya da daha sonrasını istemek bir çok etkene bağlıdır ve kişiden kişiye değişir. Bu kadın için de erkek için de böyledir. Tabi yaş, kilo gibi faktörler de var. Daha önce defalarca ilişkiye girmiş tecrübeli biri ikinciyi, üçüncüyü, hatta dördüncüyü isteyebilir. Ya da çok yoğun bir orgazm yaşamış biri, sonrasında sırtını dönüp uyuma moduna geçebilir. Defalarca orgazm yaşayan partnerlerim oldu. Ama eşim yıllardır aynı. Tek atımlıktır. Bütün ısrarlarıma rağmen ikinciyi istemez. Çok nadirdir iki ya da üçlediğimiz

1|1
    0|0
  • Maşallah burdaki gizli pembeler sanırsın hepsi brazzers film şirketinin başrol oyuncusu yorumlara bak sen

2|2
    1|0
  • Kısa sürüyo ya

0|10
    0|0
  • klitoral orgazmda oluyor, ama vajinalda olmaz genelde. benim eşimde iki türlü de isteksizlik oluyor, cem yılmazın yaptığı esprinin kadın versiyonu resmen :D

0|0
    0|1
  • Neden pişmanlık olsun ki erkeklerde ben cinsel bir ilişki yaşamadım ama arkamı dönüp uyumam kadınıma sarılırım koynunda uyurum ne güzel

0|0
    0|0
  • Bende olmuyor diğerlerini bilemem

1|6
    0|0
  • İsteksizlik değil bir hassaslık olur 5 10 dakika sevişme ile devam edip sonrasında defalarca titretirim 😉

2|0
    0|0
  • Olmaz, kadınlar erkekler gibi diil, durup dinlenmeksizin ardı ardına defalarca orgazm olabilirler

2|0
    1|0
  • Kadınlar, ilişki sırasında saçma sapan herhangi bir harekette konsantrasyon bozukluğu yaşarlar. Bunların birikimiyle de isteksizlik sonucu doğar.

2|0
    0|1
  • bazı kadınlarda evet cok uzun surunce klıtorıslerı hassaslasıyor dokundurmuyorlar bıraz zaman gecmesını beklıyoruz bu sure zarfında kısa bır ısteksızlık oluyor ısteselerde yapamıyorlar zaten :)

1|0
    0|0
  • On dk biledn on bes dk sonra kadin eski halini alabiliyor istekli olabiliyor sadece harekete gecirmeyi bilmen lazim

1|0
    0|0
  • Orgazm hic olmadım bende sorun mu var ya mastürbasyon bile yapmadım hiç bakireyim ben normal sanıyordm anormalmıyım yoksa :S

0|1
    0|0
  • Sen nerden bilecen benim ile avrat bilir 😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Kesinlikle olduğunu düşünüyorum çünkü hemen hadi ben oldum sıra sende iğreniyorum böyle diyen kadından

1|0
    1|1
  • Yorumlar baya yardımcı oldu ha demekki kadını seçmek ruh eşini bulmak icin bunuda bilmek gerek Şu an onu cok iyi anladim tesekkurler reis soru icin

0|0
    0|0
  • Hayir

0|11
    0|1
  • hayır

0|10
    0|1
  • bazen

0|10
    0|0
  • Kadında istek hiç bitmez erkek yorulana kadar öyle bir varlıklar... ama kadın erkeği seks olarak istemeli yoksa erkenden biter

0|0
    0|1
  • Isteksizliği anlarimda pişmanlık neden oluyor 🤔

4|10
    0|0
  • Yoo bende bosalinca isteksizlik olmuyor istegim oldukca fazla

2|0
    0|0
  • Nas bir ortamda yapiyosam ona gore degisir. Eger evde yataktaysa uyurum

0|0
    0|0
  • Bazı kadinlarda evet fakat yabancı bayanlarda kesinlikle hayir 4 saatte 16 kez orzam olan hollandalı arkadasim vardi

0|0
    0|0
Daha Fazla
128

Benzer Benceler

Yükleniyor...