İlk Cinselliğin Detayları ve Püf Noktaları

Biliyorsunuz ki sevişmek her insanın ihtiyacı veya isteğidir her ne kadar ben öyle değilim desek de bedenimizde veya ruhumuzda ki yaramazlık yaratılışımızda var. Sevişmek hoştur. Peki ya doğru bir şekilde sevişmek? İşte bu daha da hoş. Bugün size benim için sevişmeyi daha eğlenceli hale getiren kuralları anlatacağım.

İlk gece ve kadın mutluluğu

Öncelikle hemcinslerimden başlayayım her kadın içinde ki yaramaz çocuğu benim gibi rahat bir şekilde aktaramıyor olabilir. Belki utanıyordur belki korkuyordur vb.

Öncelikle prenseslerim unutmayın libido yüksekliği erkeklere özgü bir şey değildir. Çünkü onların cinsel organı olduğu gibi bizimde var ve her şeyi geçtim biz zaten bir insanız zevk noktalarımız var ve bunları isteyip zevk almamızdan daha doğal bir şey yok.

Şimdi utangaçlığı geçelim gelelim en önemli konuya seksten korkmak

İlk Cinselliğin Detayları ve Püf Noktaları

Korkma sebebinizi anlıyorum hem bu iğrenç toplum olsun hem de yanlış erkekler. Dünya kötü bir yer ama sadece kendi zevkinize odaklanın. Bazı toplumlar bakireliğe önem verir onlar için namus budur çarşafın kanına kadar kontrol ederler bu iğrenç bir şey biliyorum ama yapanlar var buda toplumda ki kadınların baskı altında hissetmesine sebep oluyor.

Ve bir de ilk gece korkusu var şimdi bu konuda tüm kadınlara bilgi vereceğim bu kısmı dikkatle okuyun lütfen bir kadının ilk gecesi için kadınlara ve partnerlerine neler yapması gerektiğini anlatacağım.

İlk Cinselliğin Detayları ve Püf Noktaları

İlk gecede çok acıyor mu diye merak edip soranlar çok var eğer partneriniz sizi rahatlatmamışsa ve siz gerginseniz deliğiniz kasılır ardından erkeğininkinin girmesi ile delik zorlanır hatta kan bile çıkabilir bu durum iki tarafı da zor durumda bırakabilir. Eğer ilk geceyi doğru geçirdiyseniz çok doğal olarak sadece bir karın ağrısı çekebilirsiniz fakat dediğim gibi bu doğal korkacak hiçbir şey yok işiniz bitince soğuk olmayan bir su ile duş alın ve güzelce uyuyup dinlenin.

Beyler size burada düşen görev aşırı büyük eğer partneriniz size ilki olduğunu söylüyorsa ona olabildiğince yumuşak yaklaşın kendini hazır hissetmiyorsa asla zorlamayın bu çok sağlıksız hatta içine alamıyorsa geceyi orada sonlandırabilirsiniz ama dediğim gibi asla zorlama yapmayın yoksa partneriniz baskı altında hissedecek ve bu deliği daha da sertleştirecek işinizi zorlaştıracak ilk gecede lütfen bencillik yapmayın kadının konforuna rahatlığına önem verin.

İlk Cinselliğin Detayları ve Püf Noktaları

Veee enn önemli maddeye geldik iki taraf içinde çok önemli ön sevişme bu sadece ilk gece için değil çoğu geceler için çok önemli. Bu aşama partnerinizin vücudunu tanımaya başladığınız ve onla daha da yakınlaşıp aranızdaki duvarları tamamen yıkmaya başladığınız aşamadır. Arada ki soğukluk gider ve birbirinizin vücutlarına alışırsınız ve asıl giriş anı için harika bir hazırlık yapmış olursunuz. Bu aşamanın kadın için faydalı anıda ilk gecede ki acının minimuma inecek olmasıdır. Erkek gerçekten iyi sevişirse kadın ıslanır ve bu deliğin kaygan olmasını sağlar penis rahat girer ayrı olarak da ön sevişmenin iyi tutulması partnerlerin birbirlerini deli gibi arzulamasını sağlar. Ardından giriş anında daha fazla zevk alınır.

Bugün çoğunlukla biraz kadınları hedef aldım çünkü erkeklere göre biraz daha endişeliler fakat korkacak hiçbir şey olmadığını anlatmaya çalıştım. Eğer bu püf noktalarına uyarsanız ve erkeğimizde sorumluluk sahibi ise en fazla tatlı bir karın ağrısıyla geceyi sonlandırırsınız.

Okuduğunuz için teşekkür ederim isterseniz böyle konular hakkında merak ettikleriniz varsa yeni yazılarda paylaşabilirim♡

~Lila

İlk Cinselliğin Detayları ve Püf Noktaları
Cevapla