Olmasaydı Derdiniz Yazar Mıydı Novel'iniz; Kadınların Cinsellikte Yaptığı Hatalar Nelerdir?

novel

Cinsellik diyoruz, sanat diyoruz, sanatçı diyoruz ama kime diyoruz. Söylüyoruz, söylüyoruz ama hatalar yine devam ediyor. Peki bu hatalarda kadınların payına düşünler nelerdi? Belki eskisi kadar olmasa da yine de bu hataları yapanlar oldukça fazla.

Hangi hatalardan mı bahsediyorum. Bunu öğrenmek için elinde ne varsa bırak ve yavaşça otur. Duydukların karşısında zevkten 4 köşe olabilirsin. Gerçi iki köşe de olsa iyi neyse başlayalım...

kadınlar...
kadınlar...

İlk saldırıyı erkekten beklemek

kadın başlıyor
kadın başlıyor

Cinsellik bir zevk savaşı gibidir. karşıya daha fazla zevk verebilmek için çabalamak sonucu çifte mutluluktur. Ee o zaman bu savaşta karşıdan bir hamle beklemeye gerek var mı? İlk saldıran siz olun. Erkeğin gözünde nasıl görünürüm düşüncesini bırakın. Kucağında nasıl göründüğünüzü o düşünsün. Siz zevk kısmıyla ilgilenin.

Dam üstünde un eler, nereye gitti bizim memeler

ahanda burada :D
ahanda burada :D

Fiziksel görüntünüzden asla rahatsız olmayın. Memelerin ufak, kalçam büyük gibi şeylere takılmak sizi zevk almaktan mahrum bırakabilir. Bozuk televizyon gibi ses var görüntü yok düşüncesini bırakın. İcraata geçin. Yatakta uyumlu olmanız ve yapacağınız güzel bir sevişme akılda daha çok kalacaktır.

Hadi aslanım gel. Hadi koçum şurama, burama demeyi bırak. ''Sadece erkek boşalsa yeter'' demeyin!

her yer sırılsıklam
her yer sırılsıklam

Sadece erkeklerin boşaldığı bir ilişki türü escorta giden erkekten pekte farkı olmayabilir. Bu nedenle sadece onun boşalmasına odaklı bir ilişki yerine sizi tatmin etmesine odaklamanız daha keyifli ve zevkli bir ilişkiye dönüşür. Kadını tatmin olmuş gören erkek inanın daha keyifli olur.

Bir, iki ve üç diyerek tıp oynamayın. Hem sesiniz çıksın hem de aktifliğiniz olsun

uyusun da büyüsün
uyusun da büyüsün

Erkek çalışsın ben yatağım düşüncesi öldü Allah rahmet eylesin. Artık düşünce ve istekler yatakta aktif kadındır.

Salı sallanır, Çarşamba çarşafa dolanır demeyin. Bu işin saati ve zamanı yoktur

şunun şurasında cumartesiye ne kaldı :D
şunun şurasında cumartesiye ne kaldı :D

Sizin kendinizi daha iyi hissettiğiniz saat ve bir zaman dilimi olabilir elbette fakat bir kalıba girmeyin. O ateş gelince karşınızdakini de yakın Romayı'da. Yananı gören olur elbet yavrum :D

Olmasaydı Derdiniz Yazar Mıydı Novel'iniz; Kadınların Cinsellikte Yaptığı Hatalar Nelerdir?
28 Cevap