CİNSELLİK

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Sorununu Çözmek İçin Karşınızdayım!

Federerkek

Her erkek hayatının belli bir döneminde cinsel isteksizlikle karşı karşıya kalabilir. Bu isteksizliğin psikolojik ya da biyolojik farklı sebepleri bulunur. Bu durumla karşılaşan pek çok kişinin aklına ''Erkeklerde cinsel isteksizlik için ne yapmalı?'' sorusu geliyor. Her ne sebepten olursa olsun, cinsel isteksizlikle baş etmek için uygulanacak etkili çözümler ve tedavi yöntemleri var. Gelin, bu yöntemlere göz atmadan önce cinsel isteksizlik belirtilerini inceleyelim.

Erkeklerde cinsel isteksizlik belirtileri nelerdir? Nasıl başa çıkılır?

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Sorununu Çözmek İçin Karşınızdayım!

Cinsel isteksizlik, kişinin cinsel ilişkiye girme isteğinin azalması ya da yok olması olarak tanımlanabilir. Bu durumun en temel belirtisi olarak cinsel arzuları hissedememe gelir. Bununla birlikte cinsel ilişki sıklığının azalması, yorgunluk ve bitkinlik gibi belirtiler de kendisini göstermeye başlar. Bütün bunların bir sonucu olarak da kişi kendisini depresif ve mutsuz hisseder. Peki, erkeklerde cinsel isteksizlik çözümleri nedir? İşte sizin için hazırladığım cinsel isteksizlikle baş etmek için birbirinden faydalı öneriler!

Zihninizi boşaltın!

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Sorununu Çözmek İçin Karşınızdayım!

Unutmayın ki cinsel yaşamda karşılaşılan sorunların birçoğu psikoloji kaynaklı. Zihninizi sürekli meşgul eden stres, birtakım evlilik problemleri ya da aldatılma korkusu gibi sorunlar varsa bunlar cinsel performansınızı doğrudan etkileyebilir. Ayrıca birbirlerine karşı öfkeli olup sürekli kavga eden çiftler, yatakta da mutsuz olurlar.

Sadece ilişkisel problemler değil, gündelik hayatta karşılaşacağınız her türlü sorun cinsel yaşamınızı etkiler. Ekonomik problemler, iş hayatında yaşanan sorunlar, hastalık ya da sevdiğiniz birisinin vefatı gibi psikolojinizi etkileyen unsurlara dikkat etmelisiniz. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınızda yapacağınız en doğru şey zihninizi olumsuz düşüncelerden kurtararak ilişkinize odaklanmak olmalı.

İletişim önemli!

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Sorununu Çözmek İçin Karşınızdayım!

Erkeğin ilişkide karşılaştığı sorunlar şüphesiz sadece erkeği değil, karşı tarafı da olumsuz etkiler. Partnerinize karşı cinsel soğukluk hissediyorsanız bunu mutlaka partnerinizle konuşmalısınız. Eğer gerekiyorsa partnerinizle birlikte bir cinsel danışmana başvurabilir ve ilişki terapisi alabilirsiniz. Alacağınız her seansın cinsel isteksizlikle baş etmede size faydalı olacağını göreceksiniz. Göz ardı etmemekte fayda var: Partnerinizle aranızdaki sağlıklı iletişim, sağlıklı bir cinsel yaşam için olmazsa olmazlardan.

Tutkunuzu koruyun!

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Sorununu Çözmek İçin Karşınızdayım!

Yatakta mutsuzsanız veya yeteri kadar arzulu hissedemiyorsanız eski heyecanlarınızı kaybediyor olabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da erotik shoplardan temin edeceğiniz bazı oyuncaklar bu konuda size yardımcı olabilir. Ayrıca afrodizyak etkili kondom gibi ürünleri de kullanabilirsiniz.

İlaç kullanımına bağlı cinsel soğukluk!

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Sorununu Çözmek İçin Karşınızdayım!

Erkeklerde cinsel isteksizlik, sadece psikolojik nedenlere bağlı olarak görülmez. Libido düşüşü, bazı ilaçların yan etkisi olarak kendisini gösterir. Özellikle düzenli olarak kullanılan antidepresan, cinsel isteksizliğe yol açabilir. Böyle durumlarda doktor tavsiyesiyle sertleştirici ilaçlar kullanabilirsiniz. İlaç kullanarak tedavi olmak istemeyen birçok kişi ise ''Erkeklerde cinsel isteksizlik bitkisel tedavisi nasıl olur?'' gibi sorular soruyor. Bu noktada aktarlara başvurarak son derece doğal yollarla cinsel isteksizliğinizi kırabilirsiniz. Elbette bu ürünleri doktorunuzun önerisi ile almalısınız.

Yaşın ilerlemesine bağlı oluşan cinsel soğukluk!

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Sorununu Çözmek İçin Karşınızdayım!

Doğal olarak belli bir yaştan sonra erkeklik hormonunuzda düşüş başlar. Gençlik yıllarınızda doruklarda olan libidonuz, yıllara göre azalır ve yok olur.

Peki, erkeklerde cinsel isteksizlik kaç yaşında başlar? Bu soruya cevap olarak verebileceğimiz belli bir yaş yok. Siz kendinizi sağlıklı hissediyorsanız yaşlılık yıllarınızda da cinsel yaşamınızı muhafaza edebilirsiniz. Eğer siz de ''Cinselliğin yaşı olmaz!'' diyenlerdenseniz, daha önce bahsedilen cinsel isteksizlikle baş etme yöntemlerini uygulayabilir ve her yaşınızda cinsel olarak aktif olabilirsiniz.

''Erkeklerde cinsel isteksizlik nasıl giderilir?'' sorusuna verilebilecek cevaplar bu şekilde. Bu adımları uyguladıktan sonra siz de cinsel isteksizliğinizin kırıldığını göreceksiniz. Peki, sizlerin erkeklerde cinsel isteksizlik tedavisi için uyguladığı ve önereceği yöntemler neler?

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Sorununu Çözmek İçin Karşınızdayım!
6
14
Görüşünü yaz
6Kız Görüşü
14Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • _Emre___

  Bu zamanda etrafta ki kadınların ve Z kuşağı kılıklıların düşünce yapılarını ve erğee bakış açılarını yorumlardan okursan , bu ülkede cinsl isteksizliğin normal olduğunu zaten normal olarak farkedebilirsin.. Erkekleri parasına göre sevmek , adam yerine koyamamak saygısız soğuk yabani domuz ya da şımarık piislik abuk sabukk pirenses bozuntusu kadınlar görmek zaten yeterince beyni olan erkekleri soğutuyor.. Etraftaki soytarı kadınların çoğu Eg0 kibir şımarıklık veukalalıkla hayal dünyasında yaşıyorlar ! Seyrettikleri yalan dolan uydurma senaryo Türk dizilerindeki yalan dolan kahramanlar hep patron oğlu holdinkçi vs vs süper zengin tipler ve birde bu tipler sürekli kadınlara YALAKALIK YAĞCILIK yağıp ZORLA PEŞLERİNDEN koşuyorlar.. vayyy be olaya bakk?

  Gerçek hayat ve sokak ise ÇOK FARKLI ! bu ülkede erkekle TVde sabahtan akşama kadar sağıkk katıil tacizci vs vs sayıp sövüyorlar hakaretler ediyorlar vs vs.. Düzgün hiçbir erkek artık bu zamanda tanışmaya çabası olmayan bakmayan ilgilenmeyen ya da küfreder gibi bakan, hiç bakmayıp telefonla oynayan vs tip kadınlarla zorl agidip tanışmaz.. çünkü sonucu bellidir. Peki bunu kimler yapıyorlar? = kendisine bakmayan ilgilenmeyen tanışmaya hiçbi rçabası olamayan kibirli ukala şımarık pirenses bozuntusu erkeği sevmeyen bu yüzdende iletişim kurmak için hiçbir çaba göstermeyen yabi domuz gibi duran + "PARASINA GÖRE SEVİP KULLANMAK DIŞINDA BİR HAYAT AMACI OLMAYAN" bu tip soğuk kadınları kim seviyor? kimler zorla peşinden koşuyor (sadece yatmak için kullanıp atmak için) = "alfa" denilen yüzssüz sapııkk her kadınını peşinden koşan ABAZA denilen tipler.. Bu ülkede kadınların çoğu sadece KEDİLER ve KÖPEKLERLE İLETİŞİM KURABİLİYOR.. düzgün erkekler yalnızken , sappııklar abazalar yüzsüzler çağrılmadan ona bakan yokken ilgilenen tanışmaya kadını hiçbir çabası yokken zorla gidip zorla tanışıyorlar vs vs aşağıya yorumlar yazıp erkekleri aşağlayıp hakaret eder tarzda yazan kızlar ancak bu tip bozuk erkeklerle tanışabiliyorlar tüm hayatları boyunca çünkü NORMAL+DÜZGÜN bir erkeğin yüzsüz olmadığını , kendisini sevmeyene bakmayana gidip zorl atnaışmayacağını "onurlu ve insan" olduğunu bilecek IQ'ye sahip değil çoğu. Erkekleri zorla ayaklarına gelecek köpek zannediyorlar , aşk sevgi pizza değildir ! pizzayı bile sen sipariş edersin ve öyle kapına gelir ama Türk kadınları siperiş etmedikleri hiçbir çaba göstermedikleri üztüne birde soğuk suratsız yabani davrandıkları erkek ZORLA GELECEK ONLARI SEVECEK AŞIK OLACAK falan sanıyorlar :-) komikve beyin yakan bir mantık BU ! bu tür zırvalıklar yalan dolan uydurma senaryo Türk dizilerinde olur sadece.. saçma sapan dizileri izleyip erkekleri zorla peşindne koşacak köpek zannedenler sadece çarılmadan gelen zorla "her kadının" peşinden koşan saapıklarla tanışıp aldatılıp kandırılırlar sadece... ve sürekli aynı dejavuyu yaşarlar yaşıyorlar.. Kims eistenmediği yerde durmaz ! bu ülkede hiç durmaz ! TVde haberlerde örneği çok.. zorla peşinden koşan erkekler polislik oluyor bu ülkede :-)
  Bu nedenle aklı olan hiçbir züdün erkek artık kendisini istemeyen tanışmaya hiçbir çabası olmayan üstüne birde soğuk yabani küfreder gibi bakan ya da hiç suratına bile bakmayan karşısındaki erkeği "adam" yerine bile koymayan Türk kızlarının peşinden koşMAZ kendini sapıık durumuna düşürmez. Bunun yerine yabancı turist vs bir kadına "merhaba" desen insan gibi konuşur , hatta beğeniyorsa o bakar ilgilebir tanışmak için çabası vardır. Yabni domuz değillerdir.. Gidip onlarl akonuşmak tanışmak daha mantıklı bu zamanda ve karşılığında MUTLULUK %90 dır.. (%10 ise sevgili , kocası vardır nazikçe hayır der tşekkür edip ayrılır.. hayvan değildir aşağlık aşağlık konuşup karşısındaki erkeğe hakaret eder vari şekilde yabani domuz gibi davranmaz onlar istisnalar hariç.. yabancılar insan gibi konuşmayı tanışmayı biliyorlar HAYVAN değiller)

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

613
 • SwordOfDemocles

  Oldukça bilgilendirici bir bence olmuş elinize sağlık

  Yorumla
 • HardChoice

  Hayatın stresinden uzak ve bütün ihtiyaçları tam olan kimsenin cinsel sorunu olmaz.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • özgürrkiizz

  Bence bu yaratılışla alakalı libidosu düşük erkeğe hiç bir şey etki etmez

  Yorumla
 • 23gazipolis46

  Şimdi bende cinsellik de yok isteksizlik de yok çok şükür ve o isteksizlik de hiç olmaz inşallah 🤭

  Yorumla
 • arasreis02

  İhtiyaç sahiplerine faydalı bi bence olmuş emeğinize sağlık

  Yorumla
 • eskici49

  Güzel çalışma olmuş emeğine sağlık

  Yorumla
 • Emeğinize sağlık

  Yorumla
 • İsPoyraz

  yaşam şartları herhale sokuyor insanı

  Yorumla
 • Hadiyani

  Güzel bilgiler teşekkürler

  Yorumla
 • Barış_LonelyForever

  Faydalı bilgiler olmuş

  Yorumla
 • 1a9y0ç3a

  Hepsi abaza merak etme

  Yorumla
 • AlperDemir92

  Harika olmuş kanka eline sağlık

  Yorumla
 • BADLOWE1234

  Harika olmuş kanka eline sağlık

  Yorumla
 • mrcaglar

  Psikoloji

  Yorumla
 • Gizli Üye

  Doğallıkkkk

  Yorumla
 • Gizli Üye

  teskur

  Yorumla
 • Gizli Üye

  Anti depresan kullanırken olan cinsel isteksizliğe aktardan alacağımız bir ürün ile bunun önüne geçebiliriz yani öylemi ben 6 aydır anti depresan kullanıyorum çükümü kuruttu.

  Yorumla
 • Gizli Üye

  zaten hiç sevgilim kız arkadaşım falan olmadı işemekten başka bir işe yaradığı yok yaani o duyguyu tadamadım ve sanırım hiç bir zamanda tadamayacağım...

  Yorumla
 • Gizli Üye

  Böyle isteksiz erkek mi varmış ilk defa duydum doğrusu şaşırdım

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
YÜKLENİYOR...