CİNSELLİK

14 gü

Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!

+5Xper
OKEY

Yıl oldu 2022, ama hâlâ cinsellik eğitimine erişim son derece kısıtlı ve kapsamı da oldukça dar.

İnternet, gençlerin cinsel sağlık ve ilişkilerle ilgili soruları için başvurdukları kaynaklar arasında ilk sırada yer alıyor. Ama internette de Türkçe ve kapsamlı kaynaklı bulmak çok zor. 😞

Tam da bunun için Seksolog Rayka Kumru x OKEY iş birliği ile tüm sorularına cevap olacak bir seriyle karşındayız! ⚡️⚡️⚡️

İlk ilişkiler, orgazm ve benzeri cinsel yaşam konularında soruların varsa cevapları bu kaynakta; görüşünü bekliyoruz. OK mu? 😉

Yorumlarınla ve like’larınla diğer KScanlar’ın yanında olmayı da unutma!

1. Akılları meşgul eden o meşhur konu ile başlayalım: Prezervatif saklamak, takmak ve çıkarmak!

Prezervatiflerin doğru kullanıldıklarında %98’e varan koruma sağladığını biliyor muydun? Maalesef, bu oran kullanıcı hatalarıyla pratikte %85’e ve bazen daha da aşağı inebiliyor. Peki, bu kullanıcı hataları neler? Kendini de, cinsel hayatını da riske atmamak için bilmen gerek.

2. Bu konu üzerine çok konuşuldu ve çok düşünüldü! Peki, gerçekten ilk cinsel ilişki öncesi hazırlık nasıl olmalı?

İlk cinsel ilişki dendiğinde aklında ne canlanıyor? Aslında, dünyada ne kadar çok insan varsa, cinsel ilişkinin ve ilk cinsel ilişkinin tanımını da o kadar çeşitli olabilir. İlk cinsel ilişkiden önce neleri bilmeliyiz, nasıl hazırlanmalıyız, ideal ilk cinsel ilişki var mıdır, ve varsa nasıl olmalıdır gibi soruları cevaplarını bu videoya sakladık; keşfet!

3. Vajina hakkındaki şehir efsanelerini bir kenara bırakmanın vakti geldi!

Baştan söylemekte fayda var: Vajina sandığın organ olmayabilir! Mesela, vajina içinde tampon kaybolamaz; çünkü vajina uçsuz bucaksız bir uzay boşluğu değildir. Aklında, “pH değerinin şarapla bir bağlantısı var mıdır?”, “Peki ya şu temizlik meselesi nasıl çözülür?”, “Ya akıntı? Ne kadar akıntı çok akıntıdır?” gibi sorular varsa dönüp duruyorsa hemen bu bölümü izlemeye başla!

4. Sıkı tutun, çünkü konumuz hakkında çok fazla yanlış bilginin dolandığı mastürbasyon!

İlişkideyken mastürbasyon yapılır mı? Yapılırsa bu ilişkide bir sorun olduğu anlamına mı gelir? İnsanlar neden ve nasıl mastürbasyon yapar? Bu ve bunun gibi soruların cevabını almaya hazır mısın? İddia ediyoruz, bu videodan sonra mastürbasyon mastırı olacaksın!

5. Biliyorsun, kayan her şey kayganlaştırıcı değildir! Adı sık sık anılan ama kullanımı hakkında pek bir şey bilinmeyen kayganlaştırıcılara geçelim.

Aklında; “Hangi kayganlaştırıcıyı ne zaman kullanmalı?”, “Su, silikon ve yağ bazlılar arasındaki farklar ne ki?”,“Her kayganlaştırıcı prezervatifler ve oyuncaklarla kullanım için uygun mudur?”, “Belli davranışlarda kullanılması gereken kayganlaştırıcılar var mıdır?” gibi sorular varsa bu bölümü hemen izle; cevapları al!

6. Erkeklerin korkulu rüyası olan erken boşalma konusunu da ele almazsak olmaz!

Birçok erkeğin üstüne düşünüp durduğu erken boşalma ve erken boşalmanın kriterlerini keşfetmeye hazır ol! Erken boşalma deneyimleyen birinin yapabileceklerini ve nereden destek alabileceğini de bu videoda anlattık. İzlemeden geçme!

7. En sık yaşanan cinsel yaşam problemlerinden biri olan orgazm eşitsizliğine de değindik!

Orgazm eşitsizliği özetle; bireylerin ilişkilerinde orgazma erişimlerinin eşit koşullarda olmaması ya da eşit sayıda deneyimlenmemesi hali! Peki, orgazmın insanlar tarafından eşit şekilde deneyimlenmemesi bir tesadüf mü? Kadınlar gerçekten daha mı zor orgazm oluyor? En önemlisi, nasıl bitireceğiz bu eşitsizliği? Orgazm eşitsizliği ile ilgili merak edilen her şey bu bölümde!

OKEY Ailesi olarak, Seksolog Rayka Kumru iş birliği ile genç yetişkinlere yönelik cinsellik üzerine hazırladığımız 12 videoluk benzersiz kaynağın tamamını hemen izle!

#İstediğinGibi bir cinsel yaşam için Rayka Kumru x OKEY Youtube Serisi çok işine yarayacak! 😉

Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!

İlk ilişkiler, orgazm, mastürbasyon ve benzeri cinsel yaşam ve sağlık konularını kapsayan 12 videoluk Youtube Serisi’ne kolayca erişilebilir, ücretsiz, güvenilir ve kapsayıcı bir kaynağa sahip olmanın keyfini çıkarabilirsin. Daha fazlasını öğren!

OKEY olarak değişen dünyada gençlerin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyoruz.

Rayka Kumru x OKEY iş birliğiyle hazırlanan bu güvenilir ve kapsayıcı kaynak hakkındaki görüşünü bekliyoruz. ✌️

Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!
60
126
Görüşünü yaz
60Kız Görüşü
126Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

60126
 • Redamancy-4  Tekrardan selamsss

  Bu kadını kesinlikle çok yakından takip ediyorum yaklaşık üç yıl gibi bir süredir gerçekten mükemmel videolar içerikler çekiyor Türkiye’de bence keşfedilmemiş mükemmel bir cevher diyebilirim ama zaten şu anda bildiğim kadarıyla yurtdışında yaşıyor. Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!Türk insanlar olarak böyle şeyler hakkında konuşmaya gerçekten çok çekiliyoruz ama bunlar aslında kesinlikle bilinmesi gereken şeyler.

  • Prezervatifleri saklamak takmak ya da çıkartmak galiba bildiğim kadarıyla bu konu hakkında bilgisi az olan çok insan var bu video izle verirse daha net bir bilgi sahibi olacaklarına inanıyorum.
  Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!
  • Biz de fenomenler olarak bu sitede ilk kez cinsel ilişki yaşayacaklar için kesinlikle önerilerde bulunmeye çalışıyoruz ama videolar kadar yararlı olmuyor ilk kez ilişkiye girmeden önce tabii ki bir video izlemek bunun hakkında bilgi sahibi olmak kesinlikle daha iyi olacaktır eminim videoda kesinlikle çok iyidir.
  Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!
  • vajina hakkında bilinmesi gerekenler bence gerçekten önemli ben normalde hiç yapmadım hiç duymadım ama bu sitede şunu gördüm adet olmadan önce galiba vajinasını süpürge tutan kadınlar bile varmış gerçekten çok şaşırdım yani bildiğimiz adet daha hızlı gelsin diye yoksa gelmesin diye vajinayı süpürüyorlarmış. Toplumsal baskıdan dolayı kendini bile keşfetmeye utanan kadınlar için mükemmel bir video.
  Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!
  • Ve tabii ki mastürbasyon bunu yapamayan kadınlar var gerçekten nasıl yapılmadığını bilmeyen insanlar var yine kendini keşfetmemiş insanlar için izlenebilecek mükemmel video.
  Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!
  • Kaygan olan her şey kayganlık üretmek için kullanılmaz bu kesinlikle önemli bir şey zeytinyağlı vazelin tükürük bile kullanan var yani bunun için özel bir ekipman üretilmişken başka şeyler kullanmayı doğru bulmuyorum açıkçası sağlık açısından.
  Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!
  • Erken boşalma yine çok büyük bir sorun erkekler için bunun için o kadar çok soru soruluyor ki cinsel yaşam kategorisinde.

  Genelde ben hep şu cevabı yazıyorum eğer bir erkek erken boşalıyorsan büyük ihtimalle penisdeki sinir uçları fazla aktif çalışıyor dur bunun önüne kalın bir prezervatif ile geçebilirsiniz diyor ve her zaman okey markasının üretmiş olduğu ürünleri öneriyorum.Genç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada!

  Orgazm İşsizlik konusuna gelirsek bunun hakkında ben de pek bilgi sahibi değilim video izlemeyi düşünüyorum belki hatta bununla ilgiliGenç Yetişkinler Buraya: İlk İlişkiler, Orgazm ve Benzeri Cinsel Yaşam Konularında Soruların Varsa Cevapları Burada! bir içerik bile hazırlarım.

  emeğinize sağlık çok güzel bir içerik olmuş böyle içeriklerin devamını bekliyoruz öğrenmenin hiçbir zaman sonu yok Ve seks yapmak ya da zevk almak ayıp değil.💃🏻
  #reda
  @OKEY
  SevdimYardımcıKatılmıyorum 9 Kişi
 • nirhamm
  Selammm

  İlk cinsel deneyi mi yaşayacak olan arkadaşlara, sadece öz güven vede gerekeni yaptığı sürece çok rahat geçecektir. Muhteşem zevki almanız için biraz kendinizi rahat bırakın yeterli.

  #nirhammm 🔴 🔴 🔴 🔴
  Sevdim 10 Kişi
  • Emresinir

   Erken olma korkusu 🙁

  • sortaç

   Ustalar yazmış bile

  • Ozguveni olmayan ve o korkuyu yasayan genclere care ne

  • Hepsini Göster
 • redflowers008
  Harika bilgiler, OKEY markasının da gençlere cinsellik eğitimi konusunda yardımcı olması ayrıca güzel. Merak edilen, sorulan veya sorulamayan birçok soruya cevap niteliğinde olmuş, çok bilgilendirici.
  SevdimYardımcıKatılmıyorum 5 Kişi
 • Illecebrous
  40 yaşına gelmesine rağmen hala kısıtlı bir cinsel bilgiyle hayatına devam eden, cinsel sağlık, cinsel yolla bulaşan hastalıklar vb. gibi hayati öneme sahip konularda neredeyse hiç bir şey bilmeyen hem gençlere hem aktif cinsel hayata sahip yetişkinlere güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş.

  Tavsiyem kulaktan dolma saçmalıklarla ileride yaşayacağınız deneyimleri kabusa çevirmeyin ve OKEY işbirliği ile hazırlanan bu içeriklere bir şans verin

  Unutmayın bilmemek değil öğrenmemek ayıptır...
  Sevdim 4 Kişi
 • Pulsarr
  Emeğine sağlık. Bize diyecek bir şey bırakılmamış. Değinildiği her konuda gerçekten herkesin kendinden bir parça bulabileceği ve kafasındaki sorulara cevap bulabileceği bir içerik olmuş.
 • 06romeo
  Mükemmel bir paylaşım. ❤️‍🔥 Seksolog Rayka Kumru ve OKEY’ e çok teşekkür ediyorum.
  Güzel bir iş birliği ile hazırlanan videoların tamamını izledim, yılların verdiği deneyimlerim ve tecrübelerime rağmen tüm bilgilerimi tazelediğim gibi, bedenlerimizi ne derece tanığımız, cinsellikteki eğitim eksikliklerimiz, haz almanın püf noktaları, iletişim, samimiyet, ana akım p*rno filmlerin ne derece gerçekçi ve doğru olup olmadığı, prezervatifin nasıl, ne zaman ve ne için takılması gerektiği, nasıl muhafaza edileceği, kayganlaştırıcılardaki su bazlı olanlarının prezervatifin içine ve dışına kullanılabileceği, orgazm, orgazm eşitsizliği, haz noktaları, vulva, klitoris, penis oral seks ve mastürbasyon da dahil tüm tereddütlerime de tatmin edici çok net aydınlatıcı cevaplar buldum.
  İyiki varsın OKEY, yine yanıltmadın bizi. Evet, yaparsa OKEY yapar değilmi… Hep beraber cevap veresin lütfen, OKEY mi?
  Heyecanınız bol olsun…
  OKEY se koy sepete… Seviliyorsunuz… 🤪💝🥰
  #06romeo 😎
 • SwordOfDemocles
  Çok önemli ve değerli bilgiler
 • suumisali_
  Aklımızdaki tüm sorulara cevap olmuş bu bence. Detaylı bir şekilde incelemek ve okumak isterim,öğrenmek isterim. Geniş bir zamanda okuyabilirim. Cinsellik olmazsa olmaz, bütün videoları izleyip aklımdaki soruların cevabını öğreneceğim. Faydalı bir bence olmuş, emeğine sağlık 💫
 • YaralıSevda01
  İlerde hiç sıkılma gibi bir durumun olacağına ihtimal vermeyeceğimiz tatlı dönemdir ilişkinin ilk yılındaki heyecanların yanında hafif sönük kalırken ilişkinin olgun moda geçtiği zamanlarda özlenir bu dönem her şey yenidir ve konuşacak anlatacak o kadar çok şey vardır ki 2 saatlik telefon konuşmaları yerini 3 dakikaya bırakacaktır ilerde dikkat ilk evlilikleri bütün evliler düşünsün cicim aylarını ilk zamanlar doymazken ilerde yerini uzun gecelerin yerine 5.10 dakikaya bırakıyor.
 • naughty-M
  Benim sorunum geç bosalmam galiba , ben bosalamayinca tribe giriyorum tek taraflı düşünmek istiyorum çünkü farklı partnerler gayet keyfi yerinde hersey istedikleri gibi, onlarda erekte olma gibi bi düşünce yok çünkü hazzın doruklarında kendilerini bırakıp rahatliyabiliyolar.. ama ben vasat tam diyorum isteğim gelsin boşalacam partnerim isteksiz oluyo doymus oluyo off off 😤
 • KurtBeyazı
  Harika bilgiler için teşekkürler, özellikle engelli bireylerin her konuda olduğu gibi cinsel ilişki yaşamak konusunda da geri planda olduğu zamanlar yaşıyorum. Herşeyden önce bedenin bir kenarında engelli olan insanların cinsel hormonları konusunda da çok fazla bir sıkıntı olmaz.
 • GiZLiZEVKLi
  Yıl 2022 Konumuz hala Okey Prezervatif kullanımı hangi tür kullanacağını bilmiyor Okey Prezervatif çeşitlerini bilmiyor Kadın ve Erkek Mastürbasyon yapıyor doyuma ulaşmak için Okey konu hakkında daha iyi bilgi almak isteyenler için Rayka Kumru Youtube ile yanınızda Okey her zaman zevk için sizlerle beraber!!!
 • SucukluPismaniye
  Cidden yıl 2022 oldu ama cinsellik konusunda herkes çok bilgisiz ve üzücü bir şekilde öğrenecekleri kaynak yok... O yüzden harika bir içerik olmuş. Gençlere hatta bazı yetişkinlere bile faydası olacağını düşünüyorum, ellerinize sağlık. 👏
 • isibala
  bendede gec bosalma var amma bence bi avantaj bu durum bence. okudum hepsini bunlari biliyordum zaten yaşolmus 30 daha genc arladaslar fayadali olur bence basarilar ve tesekurler.
 • Crosdresser
  "Cinsel bilgiler dersi"
  Gibi.
  Harika
  SevdimKatılmıyorum 4 Kişi
 • chick01
  Ayy videoda gelen kediye bayıldım :D Çok samimi anlatımlar olmuş kayganlaştırıcı mutlaka kullanılmalı bence de Okey bir numaradır
  Sevdim 1 Kişi
 • pastacı_meryem
  İlk ilişkim 16 yaşında lise arkadaşımla bir kampta olmuştu. Orman yürüyüşüne çok güzel bir öpüşme sonrası ilk sevişme yaşamıştım.
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • ManyakBaron31
  Evlenmeden önce cinsellik yaşamamak en doğrusu, evlendikten sonra her istediğini yapmakta özgür olabilirsin haramlardan kaçındığın müddetçe, karşılıklımırgwzm en güzeli etken boşalma olursa her akşam seks yaparak bunu önlemek mümkün, et etme değecek seks yaparken yoksa tadı olmuyor
 • Babill
  Vay anasını bütün millet tecrübe deneyim paylaşıyor. Bi bize yok demek ki. Ülkede azınlık olarak kalmışız.
 • cancandan72
  şimdiki herkes bilgi sahibi bizim zamanda internet tv. bir sey yoktu vay vay vay ama emin olun o eski zevkler daha güzel ve daha cidiydi
 • Daha Fazla (166)
YÜKLENİYOR...