CİNSELLİK

Bir Kadının Gözünden Erkeklerin Sekste Yaptığı Hatalar ve Çözümleri

persordinary

Selam

Farkındaysanız son yıllarda bir çok ilişkinin ya da evliliğin bitmesini sebebi aslında cinsellik durumundan karşılanmayan beklentiler. Sizce erkekler yatakta ne gibi hatalar yapıyorlar? İşte ten uyumu dediğimiz şey aslında tam olarak burada ortaya çıkıyor yani her iki tarafında birbirini gerçekten cinsel olarak tatmin edebilecek potansiyele sahip olmaması.

Cinsel ilişkide karşı tarafı sizden soğutacak hareketler nelerdir peki bunları hiç düşündünüz mü? Tabii ki şöyle bir şey var mesela her insan farklıdır aslında cinsel beklentileri aldığı zevkler zaafları farklıdır ama temel davranışlar vardır her insanı soğutabilecek peki bu davranışlar nelerdir onları açıklayacağım bunlara dikkat ederseniz cinsel hayatınız bir adım daha iyi olur her zaman.

Hakimiyet her zaman sizde olmak zorunda değil

Bir Kadının Gözünden Erkeklerin Sekste Yaptığı Hatalar ve Çözümleri

Bunu erkekler için söylüyorum özellikle sürekli hakimiyet sizde olmak zorunda değil karşı tarafı sürekli yönetmek istemeyi bırakın ve hem domine edilmeyi hem de domine etmeyi yeri geldiğinde ve doğru zamanda yapmayı bilin.

Her yakınlaşma seks ile bitmek zorunda değil

Bir Kadının Gözünden Erkeklerin Sekste Yaptığı Hatalar ve Çözümleri

Her yakınlaşmanın ucu cinsellik ile bitmek zorunda değildir, bazen kanımız kaynar sarılabiliriz ya da öpebiliriz biz bu yakın davranışları gördük diye hemen bir şeylerin yaşanması gerekmiyor. Bazen yakınlaşma sadece yakınlaşma olarak gelmeli yani her şeyin ucu cinsellik ile bitmemeli evlilikte ya da sevgililik de artık herneyse çünkü eğer her yakınlaşma ucu cinsellikle biterse belli bir yerden sonra artık karşı taraf acaba beni sadece kullanıyor mu diye düşünmeye başlar ki haklı.

Israrcı olmayın, akışına bırakın

Bir Kadının Gözünden Erkeklerin Sekste Yaptığı Hatalar ve Çözümleri

Israr etmeyin emin olun ki yani karşı taraf size verebileceği en iyi performansı vermek ister. Eğer ben bir şey yapmam diyorsa oradan sonra ısrar etmeyin çünkü herkesin cinsellik konusunda kırmızı çizgileri vardır ve inanın bana kimse kardeşim aşmak istemez onun yerine başka bir şeyler istemeyi deneyin.

Ruhsuz sevişmeyin

Bir Kadının Gözünden Erkeklerin Sekste Yaptığı Hatalar ve Çözümleri

Duygusuz veya ruhsuz olmayın, işte ben işimi yaparım geçerim beni ilgilendirmez demeyin. Eğer gerçekten sizde tam anlamıyla zevk alabilmek istiyorsanız cinsel birleşme sırasında aldığınız zeki karşı tarafa yansıtmeyi bilin. Ufak hırıltılı sesler çıkartabilirsiniz ya da yüksek değilde ufak tonlarda bağırabilirsiniz mesela sesiniz çıksın boş bir kurşun gibi durmayın. Unutmayın ki her şey karşılıklıdır eğer siz zevk aldığınızı karşı tarafa gösterirseniz içinden diyecektir ki gerçekten iyi bir iş çıkarıyoruz ve her şey dönüşümlüdür oda aynı şekilde size aldığı zevki yansıtarak dönüş yapacaktır put gibi durmayın asla işte erkekler ses çıkartmaz diye bir şey yoktur tam tersine aslında sizin çıkarttığınız ses mükemmel bunu unutmayın.

Sadece kendi zevkinize odaklanmayın

Bir Kadının Gözünden Erkeklerin Sekste Yaptığı Hatalar ve Çözümleri

Sadece kendi zevkinize odaklı davranmayın unutmayın ki cinsellik aslında iki kişiliktir kimse kullanmaz ya da kullanılmaz karşı tarafla isterseniz ilişki yaşamadan önce ufak bir sohbet edin böylece saflarını öğrenmiş olursunuz bir de ne yapmamız gerektiği hakkında fikirleriniz olur ama asla ama asla sürekli ben demeyin bencillik gerçekten soğutur sadece partnerden değil cinsellikten soğutur.

Eğer bunları yaparsanız emin olun yaptığınız ilişkiden memnun kalmama gibi bir olasılığınız yok okumuşsunuzdur umarım kafanızdaki sorulara yanıt bulmuşsunuzdur en açıklayıcı şekilde anlatmaya çalıştım.


Burada yazdığım maddeleri hem kendimden yola çıkarak hem de yani genel olarak gördüğüm okuduğum şikayetleri baz alarak yazdım beğenmeyi unutmayın!!!👍👍👍👍


#perso

Bir Kadının Gözünden Erkeklerin Sekste Yaptığı Hatalar ve Çözümleri
38
8
Görüşünü yaz
8Kız Görüşü
38Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

 • Akrep-Bir_Adam
  Canım yazacak pek de bir şey bırakmamışsın kalemine sağlık 😏
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
 • IAmarPresterAen
  Çok güzel bence emeğine sağlık sister. Hepsine katılıyorum 😊
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

836
 • SwordOfDemocles
  Güzel bilgiler. Teşekürler
  Sevdim 1 Kişi
 • Catutigernos
  İyi hoş diyorsun ama bu senin dediğin deneyimsiz kızlarla olan erkekler için geçerli olabilir en fazla. Domine etmeyi bırak diyorsun, sen erkeksin bunu hissettir bana diyen kadınlar var. Hatta bu sebepten olayı üstte değil her zaman altta olmayı tercih ederler. Bazı kadınlar tamamen sahiplenmeye erkeğin gücünü hissetmek ister. Kendini bilen bir kadın ile birlikte ise zaten kontrol aralıklı olarak değişir ki bu sekse daha çok zevk verir. Karşındaki kadın deneyimsiz ise zaten kontrol sen de olmak zorunda. İsteklerini taraflar söylemesinde bir şey yok zorlarsa zaten karşısındaki kişi olayı bitirip kestirip atabilir ki atan da var ben de olsam ben de kestirip atarım öyle durumda, burada önemli olan kadının bunu net bir şekilde belli edip sınırını çekmesi bunu yaptıktan sonra kimse zorlamaz ya da üstelemez.

  Olayın amacı zaten cinsel zevk kendini zevkini de düşünmek zorunda karşılıklı olmalı taraflar zevk almazsa zaten ilişkiden bir şey anlanmaz, adam normal ilişki istiyorken ondan zevk alıyorken, karşı taraf anal ilişki teklif ediyorsa bunu öne atabilir karşı istemezse gene istemez ki bakire olmayıp karşısındaki öğrenmesin diye anal yapalım diyen kızlar da var. Kimseye istemediği bir şeyi yaptıramazsın, kimseye de niye bunu istiyorsun ya da istemiyorsun da diyemezsin.

  Yakınlaşma olayına gelince eğer cinsel anlamda bir yakınlaşma varsa bu zaten karşılıklı arzulama ve cinsel çekim olduğunu gösterir. Karşılıklı bir davettir. Karşı bunu gerçeğe çevirmeye çalışabilir. Yani bir kadın adamın dudağından öpüp cinsel organına elliyor ve sonrasında adam cinsellik yaşamak istiyor, ve kadın istemiyorum diyecek öncelikle ben şunu sorarım o kadına madem istemiyorsun neden o sınırı geçip başlattın. Zorla kimseye bir şey yaptıramazsın ama bunu bana biri yapsa açıkçası kapıyı gösteririm. Cinsel yakınlaşma varsa karşılıklı fiziki bir durum olmasa dahi tarafların bunu ilerletip gerçeğe dökmek istemesi gayet normal.

  Perso seni severim, bir çok konuda fikirlerin de gerçekten güzel ama bu bence de erkeklerin cinsel hayatındaki hatalardan çok sadece Türk kadınlarının ne kadar istikrarsız ve ne istediğini bilmediğini anlatmışsın.
  Sevdim 3 Kişi
 • yarakim
  Perso, çok tatlı kızsın. Güzel bir arkadaşsın, fakat hiç baklava yemeden baklava tarifi veriyorsun.
  Uçağa binmemişsin fakat baştan sona neler olduğunu nasıl hareket edileceğini yazıyorsun.
  Hiç Antalyaya gelmemişsin fakat tarihi, turistik güzelliklerini ha bire anlatıyor, fotoğrafları yorumluyor, iklimin güzelliğinden dem vuruyorsun. Sana diyeceğim basit, biletini al o uçağa bin Antalyaya gel ve baklavayı ye..
  Sevdim 3 Kişi
  • yarakim

   Beğenmekten fazlasını yapabilirsin :))

 • Masör347
  Ben masaj ile başlıyorum 90 dakika masaj sonra kollarıma alıp dus a götürüyorum duşta kendi ellerimle yıkıyorum sonra kollarımda yatağa getirip kuruluyorum sonra ayak parmaklarından kulak uçlarına kadar yalarım sonra penisim 21 cm kalın 1 saatten önce boşalmıyorum istere yeter deyince ye kadar devam ediyorum
  SevdimKatılmıyorum 3 Kişi
 • Vavelya_KıZ
  seks ihtiyaçtır. Karşılıklı ihtiyaç giderilirken kullanma/kullandırma söz konusu olamaz.
  Sevdim 6 Kişi
 • spacescom
  güzel bir paylaşım olmuş gerçekten, emeğine ve ellerine sağlık, gayet keyifle ve zevkle sıkılmadan okuduğum bir KizlarSoruyor yazısı oldu. teşekkür ederim böylesine güzel bir yazı paylaştığın için
  Sevdim 1 Kişi
 • Yaniyorum3131
  Kendi adima söyleyeyim yatakta hiç hata yaptigimi hatirlamiyorum, ama yaptigim seylerde karsilik görmedim o ayri, ama yatakta hata yapan erkek çok bi okadarda kadin var,
  Sevdim 1 Kişi
  • sbusras99

   Bu kadar ilginç bir kullanıcı adı iyi mi acaba :)

  • @sbusras99 adıma bakma efem yaptıgım yoruma bak😊😉

  • @sbusras99 zaten ismi koyduguma pişmanim ne ismi koyacagimi bilemedim ilerde deyiştiririm diye bunu yazdim artik deyiştiremiyorumda

  • Hepsini Göster
 • kurpagiribanzarşi
  Partnerim olsa her yerini öper severim de, bize bakan yok shshsh.
  Sevdim 3 Kişi
 • TemizMan
  Israrcı olmam
  cinsellik için sarılmam
  hakimiyet iki tarafta olmalı. kendimden çok karşı tarafı düşünürğm
  Sevdim 1 Kişi
 • Baranliveme
  Her şeyde olduğu gibi sekste de dürüst ve açık olmak gerek
  Sevdim 1 Kişi
 • kaanov
  bence en büyük hata "şöyle yaparım böyle yaparım" dememiz sonunda erkenci kuş olmamız :D
  Sevdim 1 Kişi
 • kalbindesakli91
  Çok faydalı olmuş genel olarak böyleyim ama kalanını mutlaka deneyeceğim. 😊
  Sevdim 1 Kişi
 • uygunomer27
  Erkek ve kadın sadece kendini düşünmediği surce sorun çıkmaz.
  Sevdim 1 Kişi
 • hhsynn84
  dokturrmussun hani burclu bencelerin vsrdi bitti mi
  SevdimKatılmıyorum 2 Kişi
 • weturka721
  Ellerine emeğine sağlık aydınlattın bizleri ama ben yatakta partneriminde istediği olsun isterim
  Sevdim 1 Kişi
 • uJ-MucizeAdam
  3 senedir yapmiyorum tövbe ettim ama karşima beni anlayan biride çikmadi moreller sifir napmam lazim nefret eder oldum herşeyden
  Sevdim 1 Kişi
 • Hüseyin_33
  Eşi sevgilisi seks hayatı olanlara güzel tavsiyeler.
  Sevdim 1 Kişi
 • FunnySunny
  Evet çok doğru. Hepsine katılıyorum.
  Sevdim 4 Kişi
 • KadinSevgilisı
  Tesuf ederim çok guzel anlatmişsin
  @persordinary
 • zeynep3000
  Eline sağlık
  Sevdim 2 Kişi
 • Daha Fazla (24)
YÜKLENİYOR...