CİNSELLİK

Partnerinle Birlikte Hazzın Nirvanasına Ulaşmak İçin Denemen Gereken 6 Şey

OKEY

Yatakta mutluluğu ve heyecanı artırmak isteyenleri en ön sıraya alalım!

İçeriğin sonuna sakladığımız önerimiz sayesinde partnerinle birlikte karşılıklı hazzı maksimum seviyede yaşayabileceksin. 🔥 En iyisi, sen şimdiden #İstediğinGibi bir cinsel yaşama hazır ol; OK mu? 😉

Partnerinle birlikte hazzın nirvanasına ulaşmak için denemen gereken şeyleri saydık; görüşünü bekliyoruz.

Yorumlarınla ve like’larınla diğer KScanlar’ın arasına katılmayı da unutma.

1. Ufak dokunuşların gücü bambaşka! Partnerinin her an seni düşünmesini istiyorsan gün içinde bulduğun her fırsatta ona temas et.

Partnerinle Birlikte Hazzın Nirvanasına Ulaşmak İçin Denemen Gereken 6 Şey
Unutma; küçük dokunuşlar partnerinin gün boyu seni düşünmesini sağlar.

2. Yatakta çok OK olduğun ama henüz hiç denemediğiniz şeyleri anlatırken partnerin teninde nefesini hissetsin! Kulağına isteklerini fısılda.

Partnerinle Birlikte Hazzın Nirvanasına Ulaşmak İçin Denemen Gereken 6 Şey
Kim bilir, belki onun da seninle ilgili bazı planları vardır.

3. Başbaşa kaldığınızda olay tamamen değişir! Bu sefer onunla yapmak istediklerini sözlerinle değil, hareketlerinle anlat.

Partnerinle Birlikte Hazzın Nirvanasına Ulaşmak İçin Denemen Gereken 6 Şey
Sözler önemli ama haz dolu dokunuşların karşısında hiç şansları yok!

4. Aranızdaki yakınlığı ve hisleri nirvanaya çıkarmak için ona sıcak bir masaj teklifinde bulun.

Partnerinle Birlikte Hazzın Nirvanasına Ulaşmak İçin Denemen Gereken 6 Şey
Her temas sizi birbirinize bir tık daha yakınlaştırır.

5. Bir araya geldiğinizde dünyanın geri kalanını görmemelisiniz! Önce gözlerini bağla, sonra ona sık sık dokunarak aranızdaki ten uyumunu hissettir.

Partnerinle Birlikte Hazzın Nirvanasına Ulaşmak İçin Denemen Gereken 6 Şey
Partnerinle bir bütün olduğunu hissetmek ve hissettirmek işin altın kuralı!

6. Lateks içermeyen, dolayısıyla gerçek ten hissine yakın yapısıyla her ilişkide hazzınızı nirvanaya çıkaracak Yeni OKEY Nirvana SENS'i yanından hiç ayırma!

Partnerinle Birlikte Hazzın Nirvanasına Ulaşmak İçin Denemen Gereken 6 Şey
Üstelik, lateks alerjisi olanlar da güvenle kullanabilir!

Hazzı #İstediğinGibi yaşamak ve yaşatmak için Yeni OKEY Nirvana SENS ile tanış! 💜

Partnerinle Birlikte Hazzın Nirvanasına Ulaşmak İçin Denemen Gereken 6 Şey

OKEY Nirvana SENS; soğutucu jelli ve ultra kabartmalı yapısıyla kadınlara, lateks içermeyen gerçek ten hissine yakın yapısıyla da erkeklere daha fazla haz vermek için tasarlandı. Daha detaylı bilgi al!

OKEY Nirvana SENS ile karşılıklı maksimum hazzın tadını çıkar!

Peki, sen OKEY Nirvana SENS ile ilgili neler düşünüyorsun?

Partnerinle Birlikte Hazzın Nirvanasına Ulaşmak İçin Denemen Gereken 6 Şey
90
190
Görüşünü yaz
90Kız Görüşü
190Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • 06romeo

  Her yaşta, yatakta ya da ayakta partnerimle birlikte hazzın Nirvana’sına hep OKEY ile tırmandım. Hayatım boyunca bu haz anlarımda hep OK vardı. Üstelik kendisini çok geliştirdi. Bazan korunma smacıyla kullandım bazan da bir yetişkin oyuncağı gibi. Yani hep işime yaradı. Hep yanındaydı. Onsuz yapamıyorum.
  Takip edin onu, yanılmayacaksınız.
  Üstelik şimdi soğutucu jelli yani peniste ve vajinada muazzam bir ferahlık veriyor. Hele o ultra kabartması yokmu, sanki içimde başka bitişi var dedi partnerim farklı bir his hiç yaşamadığı bir yoğunluk yalamış. Zevk yanında sağlık da önemli tabi, lateks içermemesi bizim en büyük yeni tercihimiz oldu. Ben en çok ten tene değmeli dedim dedim dedim donunda OKEY beni duydu ve gerçek ten hissine yakın yapısıyla biz erkeklere daha fazla haz vermek için elinden gelenin de fazlasını yapmış. Taktığıma inanamadım yok gibiydi üstelik artıları vardı sanki bana biri oral yapıyordu sürekli durmadan…
  OKEY Nirvana Sens ile karşılıklı maksimum haz aldık. Çok memnun kaldık. Herkese mutlaka denemelerini öneriyorum.
  Ama dikkat edin bağımlılık tapıyor bırakamayacaksınız.
  Hep takmak isteyeceksiniz, yanınızda, cüzdanınızda, cebinizde, arabanızın torpido gözünde, işyerindeki çekmecenizde, makyaj çantanızda, pikniğe seyahate sinemaya giderken bile hep yanınızda oksun isteyeceksiniz ve yataktaki yastık kılıflarının içinde mutlsjs hep en az bir tane OKEY Nirvana SENS bulundurmak isteyeceksiniz.

  OKEY’e KS’ye ve tabiki sevgili hocam rehberim arkadaşım @milia1 e çok teşekkür ediyorum. Onların sayesinde OKEY Nirvana SENS ile tanıştım. İyi ki vardınız dostlarım… ❤️‍🔥💝💋

  SevdimYardımcı 5 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

90189
 • persordinary

  SelamOKEY Markasına teşekkür ediyoruz bir kez daha Yeni ürünler çıkartmaya üretmeye devam ediyor hiçbir zaman performansında düşüklük vermiyor sürekli piyasaya yeni ürünler sunuyor ve insanların memnun kalmayacağı ürünler değil genelde mesela ürettiği ürünlerin yorumlarına göz atmak istediğiniz zaman olumsuz pek bir yorum görmeniz mümkün değil. Yeni piyasaya sunulan ve üretimine başlanan OKEY SENSE eşliğinde bize 6 taktik verilmiş.🥳Ufak dokunuşların aslında ne kadar büyük olduğundan bahsedilmiş bence doğru tahrik edici ufak dokunuşlar her zaman büyük adımlardan daha çok etkilidir. Tıpkı benim hep yaptığım gibi henüz deneme şansını yakalayamadığınız şeyleri kulaklarına tahrik edici Fısıldamalar ile anlatın emin olun bu onu çok tarik edecektir bırakın o sıcacık nefesinizi sen şah damarında hissetsin. En ufak bir başbaşa kaldığınız anda artık harekete geçebilirsiniz sözler değil davranışlar konuşmalı ama nerede nasıl davranmanız gerektiğini iyi bilmelisiniz ufak ufak tahrik edici sonrasında daha büyük ve etkili davranışlar sergileme listesi hareketleriniz karşı tarafın zevk noktalarına göre yönelmeli. Tabii ki de ilişki öncesi belli bir rahatla gelebilmek için masaj teklifi hatta şöyle bir şey hatırladım şu anda ben böyle bir içerik yazmıştım yanlış hatırlamıyorsam masaj yağlar ile ilgili nasıl masaj yapılır hatta isterseniz o içeriği aşağıya bırakırım. Cinsel İlişkide Masaj Yağını Nasıl ve Nerede Kullanmanız GereklidirArtık bir aradasınız bütün hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz utanmak yok çekilmek yok ne kadar kötü ve negatif duygunuz varsa hepsini birliktelik yaşayacağınız odanın kapısının dışında bırak içeri sadece siz partneriniz ve arzularınız girsin. Eğer karşı taraf hastalık sahibi ise ya da istenmeyen sonuçlardan korunmak istiyorsanız çift çizgili çubuklar gibi artık markanın yeni üretmiş olduğu OKEY SENSE İle birlikte harekete geçebilirsiniz. Özelliği ise şunlarmış:

  • Soğutucu jel içeriyormuş yani herhangi bir sıcaklık hissi sizi ilişkiden soğutucak böyle aşırı o yanma hissini öldürmüşler artık öyle bir şey yok.
  • Kadınların müjde verebilirim ultra kabartmalı bir yapısı varmış yani gereken yerlere gereken uyarıyı gereken baskıyı yeterince verebilecek artık erkekler.
  • Erkeklere de ayrı bir haberim var ultra ince ve lateks içermiyor böylece sanki yokmuş gibi hiç bir o bölgede bir plastik bile olsa bir yapı olduğunu hissetmiyorsunuz yani öyle idda edilmiş.

  #OKEY#perso

  SevdimEğlenceli 6 Kişi
  Yorumla
  • Devils_eyes

   Bu kadar detaylı anlatman beni ürüne bi tık yakınlaştırdı, merak ettim şu an..

 • nirhamm

  Baş başa kalınca ateş Nirvana olup bol bol söndürme çabasında bulunuruz. Yakışıklı bir partnerim varsa ateşim hiç sönmez. ❤️

  SevdimEğlenceliKatılmıyorum 17 Kişi
  Yorumla
 • Zlatan_red

  #Okey cidden efsane bir ürün teşekkür ediyorum elime geçti Nirvana sens çok harikaymış siz bir harikasınız. :)

  Yorumla
 • SwordOfDemocles

  Okey nirvana her zaman hazzın zirvesini yaşatır

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • ibooo1

  Okey ile her zaman zirvede

  Yorumla
 • Redamancy-4

  İlk önce elinize sağlık gerçekten çok güzel bir içerik olmuş özellikle henüz cinsel ilişkiye girmeye yeni başlayan insanlar için çok güzel bir rehber olmuş bunları yapanlar ise bu yazıyı okuyarak yaptıkları şeydeki yanlışı ya da doğruyu daha iyi ayırt edebilirler çok güzel bir rehber yazı olmuş modelleri çok beğendim umarım ben de en kısa zamanda cinsel hayata adım atarım bunları deneme şansım olur.
  #reda

  Sevdim 5 Kişi
  Yorumla
  • Devils_eyes

   Evet, tecrübesiz olmak zor. Çünkü doğru eğitimi alamıyorsun, nereden alacaksın ki?

 • şebnemo

  Hepsi hikaye hiçbir şey yatakta sert ve ağzı bozuk bir erkeğin yerini tutamaz

  SevdimEğlenceli 9 Kişi
  Yorumla
 • smoothie

  Ufak dokunuşlar gerçekten çok önemli. Bir de bu dokunuşlar masaja dönüşünce aradaki tensel çekim gerçekten nirvana da oluyor. :)

  SevdimKatılmıyorum 8 Kişi
  Yorumla
 • pataplata

  Okeyin her çeşidini denedik, tabi önce okeysiz tam temas, sonra tam korunma için #okey. Başka marka aldım yırtıldığını görünce Okeyden şaşmamam gerektiğini anladım. Şimdi her ay garanti 20 adet kadar alıyorum, doya doya yaşıyoruz arzularımızı. %100 koruma garantisi olmamasına rağmen cinsel korunma anlamında tek markam @OKEY. Nirvananın ise farklı bir deneyim olacağına eminim. Tek eksiğim denemek.
  Fiyatları makul tutun, o kadar övdük.

  Yorumla
 • Living_Tribunal

  Partnerim yok. Partner yerine bar kullanıyorum. Nasıl olsa genç bir Türk kadınıyla hemen hemen aynı. Sadece konuşmuyor. Soğuk, sert, ilgi göstermezsen olmuyor, ilgiyi fazla gösterirsen yine olmuyor (sakatlanırsın). Seratonin salgılattırıyor ve kortizol salınımını indiriyor.

  Yorumla
 • 1Firstlady

  Hazzın Nirvanası için en temel şart ona deliler gibi sırılsıklam aşık olmaktır.. Sonra bu detaylar da uygulanır zaten😏😄

  SevdimKatılmıyorum 6 Kişi
  Yorumla
 • Esmerlerkrktersizdir

  En iyisi hiç biri olmaması da işte... her şey doğal haliyle daha güzel..,

  Sevdim 5 Kişi
  Yorumla
 • Edameda06

  3 ve 4 çok iyi ❤️
  5. ise gözlerini bağlamak yerine gözlerimin içine bakmasını tercih ederim, daha samimi ve aşkla ❤️

  SevdimEğlenceli 3 Kişi
  Yorumla
  • Adam10_10

   Önce ellerle sonra vücut masajı en son okey nirvana ve unutulmayacak gecelere bir yenisini daha eklemenin hazzı

 • WestAbyss

  İşin içinde prezervatif olunca benim hevesim yok oluyor ama kullananlar için en iyi marka da okey tartışmasız. Önerilerse denenebilir, Nirvanaya ulaştırabilecek çok daha fazla yöntem de var tabii.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • gerçekçi-kişi

  Sekste sonuç odaklı olunmaması gerektiğini insanlar artık anlamalı.
  Mevzu sadece boşalmak olsa bunun için yüzlerce çeşit oyuncaklar var. Burada amaç: Dokunmak, hissetmek ve hissettirmek.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Kirmizizevk

  Tırrrrrtıklı olanı partnerimin çok hoşuna gidiyordu, özellikle hepsini içine aldığında tırtıkları hissediyorum diyip mutlu olması bile ekstra istek arttıran bir şey

  Yorumla
 • FreshMember

  sözlerle değil dokunuşlarla hareket etmeye bayılırım, vücutlarımız bir olduğunda , tenlerimiz birbirine dokunuduğunda işte o zaman nirvananın katlarını tırmanmaya başlarız

  Yorumla
 • haticediyebiri

  Bence kızlar siz erkegi yönlendirin bunlar daha zevk verici

  SevdimEğlenceliYardımcıKatılmıyorum 5 Kişi
  Yorumla
 • suumisali_

  Okey Nirvana Tens 💜 ve ayrıca masaj en güzeli, iyi ki varsın okey 🔥💥

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
 • delidayı0234

  Hazzı İstediğinGibi yaşamak ve yaşatmak için Yeni OKEY Nirvana SENS
  en kısa zamanda sipariş veririm ve sabahlar olmasın

  Yorumla
 • Daha Fazla (259)
YÜKLENİYOR...