CİNSEL YAŞAM

OKEY

Hazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı

+5Xper
OKEY

Bakışlarla, mimiklerle, seslerle insan bazı şeyleri yaşıyormuş gibi yapabilir ama gerçekten yaşamanın verdiği tat tartışılmaz.

Mesela, #İstediğinGibi hazza taklit ederek ulaşamazsın!

Hazzı taklit etmek ve gerçekten yaşamak arasındaki his farklarını keşfet; görüşünü bekliyoruz. 💥

1. Taklit ederken Oscar’lık oyunculuk yeteneğini ortaya koymak için uğraşırsın, gerçekten yaşarken ise kendini bulutların üstünde gibi hissedersin.

Hazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı

2. Taklit ederken “Partnerim ikna olmuş mudur?” diye endişelenirsin, gerçekten yaşadığındaysa partnerinle uyum içinde olmanın tadını çıkarırsın.

Hazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı

3. Taklit ederken saniyeler bile geçmek bilmezken, gerçekten yaşarken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın.

Hazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı

4. Taklit ederken brownie yediğini hayal edersin, gerçekten yaşarken ise “Brownie yemek bile bu kadar keyif vermiyor” diye düşünürsün.

Hazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı

5. Taklit ederken tek isteğin sona ulaşmaktır, gerçeğini yaşarken ise o anın sonsuza kadar sürmesini istersin.

Hazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı

6. Taklit ederken ilişki bittiğinde “Neyse ki son buldu” diye düşünürsün, gerçekten yaşadığındaysa mutlu sona ulaşmanın keyfini sürersin.

Hazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı

Taklitler aslını yaşatsa da, aslının yerini asla tutmaz!

Hazzı gerçekten yaşamak için hemen OKEY Nirvana ile tanış! 💜

Afrodizyak etkili ve ultra kabartmalı yapısıyla kadınların hazza ulaşması için özel olarak geliştirilmiş OKEY Nirvana ile kadınlar artık daha mutlu. #İstediğinGibi haz için OKEY Nirvana’yı mutlaka dene!

OKEY Nirvana ile hazzın gerçeğini yaşamaya hazır ol!

Hazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı
69
115
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Hazzı gerçekten yaşarken, daha fazlasını istemeye o anlar daha bitmeden başlarsın. Taklitten uzak bir cinsel hayat için Nirvana serisi kesinlikle ihtiyacı olan çiftlerin dolabında yerini almalı 🖤 Hazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

68115
 • Orgazm kadar güzel olan çok az şey var. Bambaşka bir haz! O yüzden tüm kadınların bunu yaşaması gerektiğini düşünüyorum. Eğer sorun oluyorsa taklide gerek yok, OKEY Nirvana Hot var 🌺
 • Seksin en derin hassını almak istiyorsan #İstediğingibi bedenini rahat bırakmalısın. Vede en güzeli ne kadar rahat olursan o kadar derinden derine hassı ve tatını alırsın.
 • Zlatan_red
  #İstediğingibi taklit et ama asla gerçeğin verdiği hazzı mutluluğu tutkuyu veremedim bu yüzden #Okey iyiki hayatım da 🙌😊
 • SEKS VE PARA

  İkisi de birer yetenek, ikisi de tutku...

  Önce seksle başlayalım isterseniz:
  Selçuk, Şirince’de yaşayan bir Mehmet amcamız vardı, Selanik göçmeni, 70'li yaşlarında şeker mi şeker bir amca. Tarlalarında meyve yetiştirip satıyor, evlerini de pansiyon yapmış kiraya veriyor ama hala ruhu genç. Birgün bana dedi ki:
  "Bak sana ne diyeceğim Ömer; eğer bugün işe yaramayacağımı bilseydim zamanında her gün üç kere kavak ağacına çıkar gibi aktif olurdum. Siz siz olun bunun kıymetini bilerek yaşayın."

  Geçenlerde “Elegy” filmini seyrederken düşündüm de yaşlılığında bir genci sevince korku sarıyor insanı:
  "Ya beni beğenmezse? Eninde sonunda bir genç gelip alacak onu elimden. Ya onu tatmin edemezsem?" Demeye başlıyor.

  Ha bir de çevre baskısı var doğru ya. O'nu bana yakıştırırlar mı? Ne diyecekleri şimdiden kulaklarımda çınlıyor; kızı yaşında ya da babası yaşında...

  Yaşlılık muhabbetini burada bırakalım isterseniz çünkü konumuz haz almak. Peki o halde kimler seksin hazzını en iyi yaşayanlardır? Hem de Şirinceli Mehmet amcayı çatlatırcasına:
  • Kaybedenler: Hani vardır ya her ailede bir tane “loser”. O, okulunu zaten hep çift dikiş bitirmiştir, büyüyünce de bir kaç iş batırır veya bir türlü dikiş tutturamaz ama aile ona hep sahip çıkmıştır. Evlenir boşanır ama nafile, hep çapkındır eğlenceyi, haz almayı sever.
  • Sevişmekten başka eğlencesi olmayan “köylüler”. Zaten 10-15 çocuk yapmaktan da çok korkmazlar bu arkadaşlar. Hele kış olup da kar yağdı mı? Değmeyin keyfine, sobayı yak, bebeleri uyut, doğru yatağa girip yorganı başına çek... Anaya, görümceye yakalanma korkusu varsa bile onun zevki bir başkadır.
  • Müslüman, Yahudi veya Hinduların da aşırı dindarları şanslıdırlar bu açıdan. Tebaayı büyütmek için bol bol sevişirler. Hristiyan rahip, rahibeler için aynı şeyi söylemeyeceğim onların “rivayetleri” bize ulaşana kadar biraz tahrifata uğramış sanırım.
  • Bir de seksin hazzını iyi bilen zamparalar var; onlar "haz" için bir bedel ödeseler dahi bunu umursamaz, keyiflerini hiç bozmazlar çünkü o zamparalar: “Ah sevgilim daha yeni banyo yaptım saçımı kurulamadım, yarın sevişiriz” lafını duymayı hiç sevmezler. Şimdi hemen, veya öğlen işten kaçıp buluşursak da olur istersen de ayaküstü...
  • Dünya yıkılsa umurunda olmayan meteliksiz bohemler veya sanatçı ruhlu yaşayanlar. Bir dilim pizzayla kolaya razıdır onlar ama her akşam sevişmeden yapamazlar.
  • En son onları da saymadan edemeyeceğim: “Kıroyum ama para bende” diyenler. Sevişmenin dayanılmaz hafifliğinin keyfine varır, millet ne derse desin umursamazlar.
  Pandemi öncesi bir cumartesi akşamı Kuruçeşme'de trafik yine felaket sıkışmış ben de direksiyon başında sabırla yolun açılmasını bekliyordum ki dikiz aynama baktığımda bir de ne göreyim: Tam arkamdaki Mercedes'i kullanan kirli sakallı maganda kılıklı bir adam, iki eli direksiyonun üzerinde durmasına rağmen orgazm manyağı olup bas bas bağırıyor lakin camları kapalı olduğu için sesi dışarıdan duyulmuyor ayrıca aracın yan camları koyu vinil filimle kaplı olduğundan şöförün o zevkten dört köşe halini ancak ön camdan bakarsanız görebiliyorsunuz.

  Adam sonunda rahatladı ve bir "oh" çekti. Ardından adamın apış arasından başını kaldırıp kikir kikir gülen bir sarışının başını gördüm. İkisinin de "aman filancalar görür, aman rezil oluruz," diye bir korkuları yoktu.

  Diğer taraftan tüm hafta toplantı peşinde koşan Mümtaz beyle Didem hanım alışverişten yeni dönmüşler yarın da kayınvalideler geleceği için hazırlık gerek zaten ikisi de "yorgun." Anca bayramdan bayrama veya evlilik yıldönümlerinde... Belki de Mümtaz Beyle Didem Hanım, seksi yalnızca üreme aracı görüyorlar.

  Zevksiz, ruhsuz, arzusuz, yapmacık bir ilişki... ister evli olsunlar ister sevgili eğer sekse kaliteli zaman harcanmıyorsa veya her akla düştüğünde spontane değilse ve sürekli değilse beş para etmez o hayat.

  Gelelim parayla seksin ilişkisine:
  Para kazanmak yeteneği de “iyi seks yapmak gibi” tanrı vergisidir bence. İngilizcede “given” veya “gift” derler hani. Parayı kazanmayı ve harcamayı bilen insan makbuldur, bunu herkes beceremez ve para da aynı seks gibi şehvetle, azimle, tutkuyla, arzuyla çoğalır.

  Seks bir tabu olarak görüldüğünden bu hazza sahip olmak için para da gerekir çoğu zaman maalesef. Yemeğe çıkmaya para, bir şeyler içmeye para, otele para, çiçeğe para, tatile para, hediyeye para... Para, para, para.

  Ne gerek var bu kadar komplike yapmaya bu zevkli işi. Adı üstünde bu bir zevk, arzu, haz, ihtiyaç... Hem de iki taraf için. Bakın en keyifli sevişenler fakirler, köylüler, kırolar, meteliksiz sanatçılar demedik mi biraz önce? Tabii ki bir de şu "loser"lar.

  Sekste yanlış algılanan bir konu daha vardır o da: seks erkeğin kadını “ayartıp” yaptığı bir şeymiş gibi gösterilir hep. Kadın “verdi” “vermedi” derler. Ne acayip bir ifadedir bu anlayamam. Seks, ancak iki tarafın zevk almasıyla olabilir aksi takdirde buna tecavüz veya zorla “sahip olma” denir zaten.

  İşte bu yüzden diyorum ki: Size imrenmemek mümkün mü ey tanrı vergisi arzularını "Millet ne der?" demeden sonuna kadar yaşayıp hayatın tadını çıkaranlar, "mış gibi" yaşamayanlar.

  Kadınlar için bir son sözüm olacak; her kadın bir sanat eseridir ve bu yüzden seksi düşünmeli, seksi giyinmelidir ve seksi yaşamalıdır. Bu, sapıklık veya uçuk olmak değildir bilakis kadını yaşama bağlayan güçlü bir yapışkandır. Tabii ki yaşamda her şey seks değil ve de tabii ki erkeğe de seksi olmak yakışır ama unutmayalım hayatın başrol karekteri kadındır ve her kadın bir tanrıçadır.

  Seks, yalandan, kavgadan, ağlamaktan, sıkılmaktan iyidir yani her derde devadır, deneyin hem de bugün, şimdi...

  Sevgiyle kalın.
 • Herhangibiriişte
  Birçok kadın gerçek bir orgazmın nasıl bir his olduğunu bilmediği için taklit yapıyorum zorunlu taklit gibi. Öyle kadınların kötü şansı partnerlerindeki bilgisizlik ve ilgisizlik.
  Bazı partnerler de tam bir Nirvana misali dokunuşuyla bile zirveye ulaştırıyor.
 • Bukrel6
  Ben de daha önce taklit yaptım, yapmayın kızlar böyle küçük düşme durumu yok size taklit yaptıracak erkekle birlikte olmayın ten uyumunuzun olduğu şahane bir erkek arayın. Eğer beni taklit ettirecek biriyle olacaksam yalnız olurum daha iyi
 • Jallet
  5 numarada yazılana kesinlikle katılıyorum. Taklit ettiğin zaman o anın bir an önce tamamen bitmesini ve rahata kavuşmayı dilersin ama gerçekten yaşarsan o anın sonsuza kadar hiç bitmemesini istersin. Gerçekten taklit ve gerçek anı yaşamak o kadar iyi anlatılmış ki :D
 • athena_anthea
  ""6. Taklit ederken ilişki bittiğinde “Neyse ki son buldu” diye düşünürsün, gerçekten yaşadığındaysa mutlu sona ulaşmanın keyfini sürersin.""

  Bu son madde sağlam iyi ve asıl önemli olan bence.
  Sorun şuki hiç bir şey kullanmadan yaşamayı seviyorum, tamamen çıplak.
  Mutlu kalın🌺
 • venividi_
  Şarkı sözünden esinlenerekten;
  Hançere gerek yok , sözlerin var ya..
  Taklide gerek yok , Nirvanam var ya..
  @OKEYHazzı Taklit Etmek ve Gerçekten Yaşamak Arasındaki 6 His Farkı En kısa süre de bir ponçik bir partner bulup #İstediğinGibi sevgilim diyerek bu hazzı ona yaşatacağım.. 😋
 • DaisyDove
  O zevki sonuna kadar yaşamak isterim her zaman taklit yapmaktan yana değilim 😉 Teşekkürler Okey İyi ki varsın✌😍❤ #İstediğinGibi
 • Kelebek_Etkisi_
  Brownili olani beğendim. 😅 Bu kategorideki ilk yorumum da browni kelimesiyle başlamış oldu.
  Karşmdaki kişi kandrlamayacak biriyse taklit yapmam aptallık olur 😅
 • Beybii22
  Allah kimseye bunu yaptırıcak anlar yaşatmasın fkksckxmb
 • Yesimcik__
  Taklit etmek saçma bence gerçeği olmuyorsa bunu karşı taraf da bilmeli
 • Albaniachannel
  İnsan sürekli aşırı haz duyacak diye bir şey yok ama arada taklit yeteneğini kullanınca bir kaç dakika içinde o taklit gerçeğe dönüşüyor ve insan yine haz almaya başlıyor. Deneyin 👍🏻
 • Nuferro
  Asıl soru şu erken boşalan erkekler için hangi kondom daha iyi 🙄 o kondomu kullanıp ilişkiye girildiğinde belki gerçekten taklit yapmaya gerek bile kalmayacak🤟
 • EmirAdakul
  Bence büyük bir şey bu. Kendileri haz almasalar bile alıyormuş gibi yapıp karşı tarafı mutlu etmeye çalışıyorlar. Çoğu erkek anlamaz bu durumu bence. Anlayanlarda elinden gelini yapmalı bence o kişiye karşı gerçek hazzı yaşatmalı
 • CatJiJi
  Dürüst olmak en iyisi ama bi bana mı komik geliyo bunlar hgdsfhj
 • Bazen taklid ediyorum ama benim suçu. Değil partnerim çok kötüydü çokk bende o sırf üzülmesin kırılmasın diye
 • Nesibi
  Taklit konusunda baya bir tecrübeli bir kisi olarak söylüyorum ki her seferinde budami gol degil diye kendimi teseslli etmisimdir. Yapmasi kolay karsi tarafin anlamasi zor olan bir durumdur. O kendini Herkül gibi hissederken sen ne yani bumuydu simdi kafanda 40 tilkiyle bos bos yatakta yatarken bulurken ortamdan o dakka uzaklasmak istersin. Ama herkes Herkül olamaz , Herkes Herkül olsaydi Herkül kahraman olamazdi ;)
 • bu işlerin üstüne düşer hakkını verirsen, hakkını alırsın. kadın toprak gibidir. ne verirsen onu alırsın
 • 5. ve 6. Maddelere katılıyorum. İlişki sonrasında anın tadını cıkarma varken banyoya koşmak kimse istemez sanırım.
 • kaansert1229
  Ben o. k. aldım bugün eve geldim heyecanla kutusunu açtım yatak odasına gittim
  Farkettim ki benim sevgilim yok çıkarttım attım
  Ben böylesi hayatın diyip içeri gittim
  şu an ezel izliyorum😂
 • kediliçek
  Benim en büyük hazzım partnerimin komutlarıma itaat etmesidir. İşte o zaman gerçek hazzı yaşıyorum.
  • KukLaderleR

   Sende kelepçe kırbaç falan da vardır senin eline düşenin vay haline

 • July_22
  Taklit etmek mi? Bunun için geçerli bı sebep olamaz herhalde , ten uyusmazligina inanırım , taklit yerine okey nirvanayi denemeye değer
 • sevimlimanyak
  Hiçbir taklit gerçeği yakalayamaz. Her zaman orijinal olan en iyisidir; tıpkı Okey gibi! 😎
 • Edameda06
  Evet tabiki de farklıdır birbirinden. Hiç bişey orijinali gibi olmaz sonuçta...
 • obirrocky0
  Evli olmadığım için bilmiyorum nasıl haz alınacağını
 • Beyefendi61

  Organik bir ürünle organik olmayan ürün arasında tabii ki fark var.
  Hazzı taklit etmek İkili ilişkilerde sorgulanmaması gereken husus diye düşünebilirsiniz.
  Karşınızdaki partnerinizin tecrübesi fazla ise eryada geç taklit olduğunu anlar.
  Hazır taklit ettiğinizde karşınızdaki partnerinizin kırılıp kırılmayacağına hiç gözününde bulundur ak düşündünüz mü.
  Karşılıklı iletişimler neticesinde doğru olanı her iki tarafında yapacağından eminim.
  Kişiden kişiye cinsel ilişki arzulara değiştiği için nasıl mutlu oluyorsanız öyle coşun.
 • ÇağatayFuu
  Taklit yapma spor yapın değil seks nefes alıp verirken hazz duyarsın
 • GolgesizPrens
  Şuraya park edeyim bende ara ara gelir yorumları okurum şlkjh
 • SunPower
  Eğer severek ve beğenerek yapıyorsam gerçekten yaşıyorum.
 • gecekusum3434
  Ben taklit olan hicbirseyi sevmiyorum o yüzden herkes hayal eder ben yaşarım
 • delidayı0234
  Taklitler aslını yaşatsa da, aslının yerini asla tutmaz!
 • 1randoman
  Bence için teşekkürler ama taklit yapan yapar ve ben de bir güzel yerim.
 • Kurɑbiyecɑnɑvɑrı
  Ben kadini şelaleler gibi boşaltirim.. bu taklit olamaz heralde
 • byhakan
  OKEY adamsın zirveyi sevenler için, nirvana QK 👍👍👍
 • İndeepth
  Olduğun ve kendin gibi yaşamak önemli. Paylaşmak dersen o dahada güzel.
 • semxsem
  Yaş genç ve hormonlar çalışıyorsa o hazzı her türlü yaşarsınız kaçarı yoktur bunun
 • MahmutUcar
  Herkesin bu hazzı yasaması lazım, kosun peşinden eninde sonunda yakalarsınız...
 • Güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş...
  Emeğinize sağlık...
 • Orhan_nermin
  Taklitler aslını yaşatsa da, aslının yerini asla tutmaz! Her şey yaşanınca güzel oluyor
 • nyzsl
  Maalesef hayatımda birisi yok. Ama olursa Okey Nirvana alacağım.
 • KukLaderleR
  Sal kendini sal sal rahat ol taklit gerek yok sen kendini serbest bırak o hazzı zaten yasiyacaksin
 • İbrahimKarakurt
  Seksin en derin hassını almak istiyorsan #İstediğingibi bedenini rahat bırakmalısın. Vede en güzeli ne kadar rahat olursan o kadar derinden derine hassı ve tatını alırsın.
 • BBOGA
  Kullandım geceten Okey Nirvana süper. partnerim zevkten uçurum diyor. gerceten tartılmaz. Süper
 • ikoli1
  Gerçekten yaşamalısınız derim taklit etmek mi komik
 • doanylmz
  Yaşamak ile, taklit arasında bariz bir fark var. Birinde iliklerine kadar hissediyorsun. Diğerinde ise, hiç birşey hissetyorsun.
 • HuysuzŞirin_Aranızda
  Hazzı taklit etmekten ve gerçek yaşamaktan nefret ediyorum.
 • Güzel bir bence olmuş teşekkürler Okey Okey de Kızların hepsi yalan zaten ya hep fake hepsi ya
 • fangoria
  taklitler alsını yaşatır ve asla gerçeğinin yerinin tutamazlar
 • Sirednod
  İkincisinde olur illaki erkeğin erken boşalması ilkinde olur
 • HorzumA
  Taklıt eden cok var asla gercek yerını tutmaz kasılma ve tıtreme olmaz ve ben taklit mı gercek mı anlarım
  • edaozlp

   Kasılma nasıl oluyor tam olarak? Ne yapıyor o anda yani?

  • HorzumA

   Sen dalga gecıyosun sanırım benmle

 • OKEY ile o hazzı gerçekten yaşayanlara selam olsun...
 • ManyakBaron31
  Taklit zaten anlaşılıyor, o yüzden erkeklere çok iş düşüyor erkenden bosalmamasi lazım
 • FitGenç2
  Taklit yapmak zor ama gerçeğini yaşamak kolaydır. Sizde hazzın keyfine varın.
 • emircan2001
  Çok güzel olmuş emeğine sağlık eğitici olmuş bilmeyene
 • Tazmanyacanavaarı
  Okey Nirvana’yı ilk fırsatta denicem gerçekten de çok merak ediyorum nasıl bişi olduğunu
 • Kadirsalih009
  Hatunun bi ortalığı inlete inlete titremesi var :) bi de bitse de gitsek modu var :)
 • imirzali16
  Taklitler aslını yaşatır. Her zaman gerçekler iyidir
 • brakask
  Okey Nirvana ile hazzı yaşamak müthiş. Partnerim 2 sefer yaşıyor bu hazzı tek ilişkide.
 • Daha Fazla (123)
YÜKLENİYOR...