CİNSELLİK

Cinsel İlişkide Sıklıkla Yapılan 5 Hata!

BilgisayarTeknikeri

Cinsel ilişkide herkes, kadın erkek fark etmiyor, yapılan ya da yanlış bilinen 5 konuya sizler için değinmek istiyorum.

1- Seks Esnasında Konuşmak

Cinsel İlişkide Sıklıkla Yapılan 5 Hata!

Kimi kişiler seks esnasında konuşarak yapmanın dikkat dağıttığını söyler. Bu durum kişiden kişiye değişir tabi fakat seks esnasında doğru kelimeleri seçerek partnere bu kelimelerle hitap ederek konuşmak aslında seksin ateşini ve arzuyu daha haz verici, zevk verici dereceye çıkarır. Kimisi argo kelimeler kullanır, kimisi romantik sevgi sözcükleri kullanır bu da kişiden kişiye göre değişir.

2- Pozisyon Denemeleri

Cinsel İlişkide Sıklıkla Yapılan 5 Hata!

Sekste bu da çok önemli bir unsurdur. Çeşitli pozisyonlar vardır fakat her iki tarafın rahatı ve tatmin olması açısından aslında her pozisyonda değil de maksimum 2 pozisyonda yapmak daha faydalı olabilir. Kimisi zorlayıcı ve rahat olmayan pozisyonda yaptığı için kasların gerilmesi ve kramp girmesine sebebiyet verip bir anda seks yapmayı bırakabiliyor. Size en uygun pozisyonu seçin öncelikle ve hazzın doruklarını o şekilde yaşayın.

3- Seksten Hemen Sonra Yorum Yapmak

Cinsel İlişkide Sıklıkla Yapılan 5 Hata!

Seksten hemen sonra "Nasıldım? Hoşuna gitti mi?" gibi sorular ya da yorumlar üstüne hemen seks sonrası konuşulması çoğu zaman hoş olmaz. O anın heyecanıyla ağzınızdan yanlış bir kelime çıkarsa bu partnerinizi sizden soğutabilir. Bu yüzden seksten hemen sonra değil de bir gün sonrası üstüne yumuşak yorum yapılması ya da değerlendirilme yapılabilir.

4- Seksten Sonra Karşı Cinsin Yataktan Kaçması

Cinsel İlişkide Sıklıkla Yapılan 5 Hata!

Çoğu kişi bunu yanlış anlar. Seksten hemen sonra yataktan çıkıp duşa girmek ve ya sigara içmek partnerin aklına soru işaretlerinin gelmesine sebebiyet verebilir. "Acaba hoşuna gitmedi mi?" "Yanlış bir şey mi yaptım?" gibi gereksiz sorulara maruz bırakabilirsiniz partnerinizi. Bunun için yatakta biraz daha durup bir birinize sarılmak ve gözlerinin içine bakıp gülümseyerek konuşmak onu size daha çok yakınlaştırıp mutlu edecektir. Tabi bu kişi gerçekten sevdiğiniz bir kişiyse. Aksi takdirde yataktan çıksanız bile bir şey değişmeyecek :) .

5- Gecelik, Jartiyer ve Kostüm Yanlışı!

Cinsel İlişkide Sıklıkla Yapılan 5 Hata!

Genelde bu tür yanlışlara kadınlar düşüyor. Tabi erkekler de bir an önce başlamak adına buna çok ses etmiyor ve tadını çıkarmaya çalışıyor sadece. Fakat kırmızı gecelik, jartiyer ve kostüm gibi şeyler aslında artık sıradan olmaya başladı. Tabi bazı geceliklerin bir albenisi var ama burada anlatmak istediğim bu tür alışkanlıklardan farklı şeylere yönelip daha tatminkar olmak.

Kimi erkek külotlu çorap sever sebebi biraz bellidir bunun. Kimisi normal kombin ister. Bence bunları denemenizde fayda var. Bir kombin yaparak sekse başlamak size yeni yeni şeyler katmaya, farklı fanteziler ve farklı tatlar almanıza olanak sağlayabilir.

Umarım bu yazdıklarımı dikkate alırsınız. Çünkü sizin işinize yarayacağını düşündüğüm ve cinselliği daha renklendirecek şeyler anlattığımı düşünüyorum. :)

Mutlu yıllar dilerim. :)

Cinsel İlişkide Sıklıkla Yapılan 5 Hata!
1
1
Görüşünü yaz
1Kız Görüşü
1Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • lolipopp123
  Gerçekten faydalı bilgiler. Merak ettiğim erkekler kilotlu çorabı neden severler. Sebebi bellidir bunun yazmışsın. Ben maalesef anlayamadım.
  Dediğin gibi seksten sonra veya ertesi gün bile “nasıldım” sorulmaz. Asla asla yapılmaz bu.
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

01
 • Gizli Üye
  konuşmayın a*q

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

YÜKLENİYOR...