CİNSEL YAŞAM

OKEY

Cinsel İlişkide Yapılan Yanlışlar Nelerdir?

Birçok evli çift evliliğinin en çok cinsel yaşantısından şikayetçidir çünkü çok monoton geçen bir cinsel yaşamları söz konusu. Bazı kadınların düşüncesi genelde "kırmızı gecelik giyerim olur biter" türündedir. Ya da erkeklerin bazıları "sonuçta olup bitecek çok fazla atraksiyona aksiyona gerek yok" der. Ya da daha kötüsü hatta en fenası bencillik. Orgazm olan kişi genelde karşısındaki kişiyi düşünmez ve köşesine çekilir ki bundan fena bir şey daha yoktur. Gelin hep birlikte tek tek başlıklar altında bu durumlara bir göz atalım ve neler yapılması gerekiyor birlikte inceleyelim.

1- Cinsel yaşantıda giyim

Gecelik takımlarını geride bırakın.
Gecelik takımlarını geride bırakın.

Cinsel yaşantıda genelde bilinen ve yaygın olan tek giyim şekli jartiyer takımı ya da saten gecelikler falan oluyor. Ama bunu herkes sevmek zorunda değil misal ben gibi. :)

Gecelik yeter mantığından vazgeçmenizi tavsiye ederim size. Bir kombin yapabilirsiniz mesela şık çekici zarif ve seksi.

Bu tarz bir kombin olabilir mesela.
Bu tarz bir kombin olabilir mesela.

Derin göğüs dekoltesi, bacak dekoltesi sizin aklınıza ne gelirse ona göre bir kombin yapıp karşınızdakini bu şekilde etkileyebilirsiniz ama en doğru kararı vermeniz gerekiyor.

2- Giyim ile birlikte gelen fantezi

Sekreter daha basit geliyor genel olarak.
Sekreter daha basit geliyor genel olarak.

İş tabi ki giyinmekle bitmiyor. O giyim tarzına göre bir fantezi de kurgulanması lazım ki burada kimin hayal gücü yüksekse o kişi genelde kurgular fanteziyi. Öğretmen, sekreter, hemşire, doktor ve daha sayamadığım bir sürü fantezi şekli. Bu giyim ile ilgili fanteziler tabi ki sadece kadınlarla sınırlı değil. Erkeklerin de giydiği şeyler oluyor. Mesela kadınlar üniformalı erkekleri severler genel olarak. Polis, asker, itfaiye gibi üniformalar giyebilir tabi bir erkek.

Erkekler için çok fazla seçenek yok ararken bile gözlerim kanadı bu nedir diye. :D

Bence biz erkekler kostüm falan giymeyelim. Takım elbise kravat yeter. :)
Bence biz erkekler kostüm falan giymeyelim. Takım elbise kravat yeter. :)

3- Konuşarak cinsellik yaşamak

Çok ayıp :D
Çok ayıp :D

Birçok kadın ya da erkek genelde cinsellikte konuşmayı tercih etmez. Odaklanabilmek adına. Ama bazen konuşarak yapmak daha da farklı hale getirip alevlendirebiliyor o sırada ilişkiyi.

Tabi dediğim konuşmalar argo konuşmalar ve küfürlü konuşmalar olabilir. Kadınlar bunu genelde saygısızlık olarak görürler kendilerine ama durumun uzaktan yakından saygısızlıkla alakası yoktur. Bu sadece o an için gelişen oluşan bir durumdur. Normal yaşantınızda kimse size tabi ki yatakta kullandığı kelimeleri kullanamaz. O yüzden bence korkmayın ve partnerinizi daha da zevke getirecek birkaç sihirli sözcük söyleyin pişman olmayacaksınız. ;)

Cinsel İlişkide Yapılan Yanlışlar Nelerdir?

4- Evin farklı bölümlerini kullanın

ıslak ıslak :D
ıslak ıslak :D

Seks sadece yatak odasında olmaz kendinizi kısıtlamayın. Bunun için birçok yer var evin içinde. Mutfak, banyo, oturma odası ve varsa evinizin kütüphane bölümü. Yatak odasından sonra akla ilk genel yerlerden birisidir aslında banyo. Sabuna basıp düşmezseniz hiçbir sıkıntı çıkmaz. :D

Mutfak çok tercih edilmiyor ama eğlenceli olabilir neden olmasın?

Sağı solu dağıtmanıza gerek yok bu şekilde :)
Sağı solu dağıtmanıza gerek yok bu şekilde :)

5- Farklı oyuncaklara bazen açık olun

Kamasutra Zarı
Kamasutra Zarı

Seks oyuncağı denilen şeyler vardır. Bunlar genelde kelepçe, vibratör diye adlandırılır ama bunun dışında birçok seks oyuncağı mevcuttur. Örneğin kamasutra zarları.

Bu zar üzerinde de görmüş olduğunuz gibi nerede ne şekilde sekse başlayacağınızı gösteren pozisyon ve yerler vardır. Normal bir zardan farkı anlayacağınız gibi üzerinde rakamlar yerine pozisyonların olmasıdır.

Bunun yanında yine bilindik olarak kelepçe, vibratör ve hatta bazen kırbaç bile kullanabilirsiniz.

Cinsel İlişkide Yapılan Yanlışlar Nelerdir?

Genelde böyle yerlere pek kimse giremez ama internet üzerinden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

6- Sertlik kanında var hayatın

Cinsel İlişkide Yapılan Yanlışlar Nelerdir?

Bazı kadınlar genelde sertlikten korkarlar. Kendilerine bedensel bir zarar gelmesinden ötürü. Haksız da sayılmazlar aslında bir bakıma haklılar çünkü bizim erkeklerimiz sertliğin bazen çivisini çıkarıp kadını hayatından bezdirebiliyor. Ama sertlikten yine de kaçmayın bir süre sıkıcı gelebilir size ama daha sonra o sertliği siz kendiniz isteyeceksiniz. Romantikten başlayıp serte doğru gidebilirsiniz.

Umarım bu bence işinizi daha da kolaylaştırır. Artık monoton olmaktan kurtulursunuz. Bir bencede daha görüşmek üzere kendinize iyi bakın hoşça kalın. :)


0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

 • mutlu olamamanın en büyük etkeni kişilerin sadece kendi zevklerini hayata geçirme çabasıdır. karşısındakini hiç düşünmemesidir. her gün çorba yemek gibi seks de yapılmaz. yapılmamlı.. farklı pozisyonlarda farklı yerlerde heyecan verecektir. bakımsızlık ve monotonluk insanı cinsellikten soğutur.

  0|1
  0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
 • Eline sağlık. Genelde aynı şeyler

  0|1
  0|0
 • bir gülme tuttu beni :D

  0|0
  0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Sorular

Yükleniyor...