CİNSELLİK

Cinsel İlişkinizi Renklendirecek 5 Faydalı Bilgi!

BilgisayarTeknikeri

Cinsellikte monotonluk ve alışılagelmiş şeylerden sıkılan ve artık ilişkiden zevk almayanlar için hazırladığım 5 maddelik bence. Okumadan geçme :) .

1-Farklı Mekanlar

Cinsel İlişkinizi Renklendirecek 5 Faydalı Bilgi!

Genellikle mekan olarak yatak odası kullanılır ya da her şey yatak odasında başlamasa bile yatak odasında bitebiliyor. Cinsel ilişki eğer ev içinde olacaksa yatak odasını değil de, mutfak tezgahı, oturma odası, ya da duşta başlayıp orada bitirebilirsiniz. Daha heyecanlı ve farklı olsun istiyorsanız cam balkon varsa cam balkonda bile yapabilirsiniz. Bu da bir fantezi ama biraz uçuk :) .

2- Tahrik Etme Gücü!

Cinsel İlişkinizi Renklendirecek 5 Faydalı Bilgi!

Tahrik etme deyince nedense hep bu adım kadınlardan beklenir. Bunu gayet bir erkekte yapabilir. Örneğin bir film açarsınız, özellikle seçtiğiniz öpüşme sahnesi bol olan bir film ve tek başınıza otururken karşınızda duran partnerinize göz kırpar ya da etkileyici bakışlarla onu dürtüp yanınıza çekebilirsiniz. Kadınlar için de aynı durum söz konusu olabilir. Ya da daha farklı şekilde kendine dokunarak ve ya dudaklarını kullanarak bile bunu yapabilirsiniz. Biz erkekler çok dayanıklı değilizdir zaten :) .

3- Kostüm Yerine Kombin ile Fantezi Kurgulamak!

Cinsel İlişkinizi Renklendirecek 5 Faydalı Bilgi!

Böyle bir kombin yapıp ya da partnerinize bunun gibi şeyler tavsiye edebilir ve buna uygun bir fantezi kurgulayıp seksi daha keyifli çekici ve dayanılmaz bir hale getirip daha çok tat alabilirsiniz. Denemenizi şiddetle tavsiye edebileceğim bir diğer önerim de kesinlikle bu :) .

Şahsen benim en çok sevdiğim olaydır. Kadınların geneli kostüm, gecelik ve jartiyer giyerek erkeği baştan çıkarmaya çalışır ki erkeklerimiz çok dayanıklı olmadıkları için buna hemen düşerler ve her şey o an başlar. Bunu yerine kombin kullanarak ve o kombine uygun fanteziyi kurgulayarak yapmanız sekse ciddi anlamda daha farklı zevkler ve heyecan katabilir.

4- Partnerinizi Seks Öncesi Daha Çok İstekli Duruma Getirmek!

Cinsel İlişkinizi Renklendirecek 5 Faydalı Bilgi!

Partnerinizle seks yapmadan önce onu baştan çıkarabilirsiniz. Örneğin çalışıyorsanız ve onunla akşam buluşacaksanız eğer, mesajlar atarak ya da daha şeytani olacak ama sesli mesajlar atarak derin derin nefesler eşliğinde onu buluşacağınız saate kadar daha ateşli bir duruma getirmeniz sizi görür görmez kendini kollarınıza bırakmasını sağlar. Ufak çaplı bir sexting diyebiliriz ama sonu ten tene bitecek bir durum söz konusu.

5- Farklı Seks Oyunları

Cinsel İlişkinizi Renklendirecek 5 Faydalı Bilgi!

Bu seks oyunlarını daha önce oynayan oldu mu çok bilmiyorum ama, keyif verici zar atılarak nerede ve hangi pozisyonda seks yapılacağına siz değil zarlar karar veriyor. Bu da cinselliği renklendirmek adına çok keyifli ve zevkli bir oyun olabilir. Şiddetle tavsiye ediyorum çünkü gerçekten çok güzel bir oyundur.

Şimdilik herkese keyifli okumalar. Tekrar görüşmek dileği ile :) .

Bu dediklerime bağlı kalarak denerseniz eğer emin olun çok olumlu sonuçlar alacaksanız.

Cinsel İlişkinizi Renklendirecek 5 Faydalı Bilgi!
0
1
Görüşünü yaz
0Kız Görüşü
1Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

01
  • BeniBöyleBill
    Kimse yorum yapmamış..

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

YÜKLENİYOR...