CİNSEL YAŞAM

OKEY

Kadınlar İçin Sekste 4 Önemli Tavsiye

Seks hayatınızı daha renkli hale getirmek ve sıradanlıktan kurtulmak adına önerebileceğim 4 kritik şeyden bahsetmek isterim canlar! Zira seks, monotonlaşıp mekaniğe bağlanması en kolay eylemdir! Mekaniğe bağlanan her şey gibi sıkıcı olur ve usandırır! Neyse başlayalım haydi.

1 - Ne istediğinizi mutlaka bilin!

Kadınlar İçin Sekste 4 Önemli Tavsiye

Seks beyinde başlar ve beyinde biter! Beyin dediğimiz şey de akıl ve bilincin merkezidir. Bu nedenle öncelikle ne istediğimizi ve nasıl bir mutlu son istediğimizi net olarak belirlemek zorundayız. Ne istediğini bilen bir kadın, istediğini mutlaka alır.
Erkeklerin her şeyi yapabileceklerine dair efsaneleri bir kenara bırakın! Çünkü erkekler aslında seks konusunda sizden daha çekingenler. O nedenle işinizi şansa bırakmayın.

Dokunmaktan korkmayın!

Yapılmayanı yapın... Denemediğinizi deneyin! İlk adımı siz atın çünkü ne istediğinizi biliyorsunuz ve cüretkar olmak bunun temeli. Mesela sevişme esnasında aşağı inen ve tahrik edici dokunuşları başlatan ilk el sizin olsun. Erkekler, kadınların bu tarz ilk ve beklenmedik hamleleri karşısında şok tahrik yaşarlar ve hoşlarına gider. İlk dokunuşlarınızı onun en erojen bölgelerine yapın ve denemekten korkmayın. Mutlaka sonuç alırsınız.

2 - Müstehcen sözler söyleyin!

Kadınlar İçin Sekste 4 Önemli Tavsiye

En edepli geçinen erkekler bile yatakta partnerinin ağzından argolu ve müstehcen sözler duyduğunda kendini kaybedercesine tahrik olur! Erkekler, daha ön sevişme esnasında partnerinden argolu ve cesur istekleri duyduğunda teslim olmaya ve biat etmeye hazır hale gelirler.

Dilinizi tutmayın ve konuşun!

Seks esnasında kadının argolu ve hatta daha aşırısını içeren sözlerle konuşması hem kadına hem de erkeğe tahrik gücü yüksek bir bomba etkisi yaratır! Aynı zamanda erkek de buna ayak uydurup benzer şekilde karşılık verdiğinde nükleer bombaların patlaması için düğmeye basılmış demektir. Ben yapamam edemem demeyin. Sekste ayıp yoktur. Kadın olarak, hem kendinize hem de erkeğinize hazzın doruklarını yaşatmak istiyorsanız bu sizin vazgeçilmeniz olmalıdır!

3 - O kalçalar sıkılmalı!

Erkeğiniz size ait olduğuna göre onun her parçası da size ait değil mi?
Erkeğiniz size ait olduğuna göre onun her parçası da size ait değil mi?

Ve işte iki tarafı da mutlu edecek ve asla es geçilmemesi gereken bir olgu. Kadın da olsanız, erkeğinizin kalçalarını sıkmaktan ve onları avuçlamaktan çekinmeyin! Ve partnerinizin de bunu yapmasını isteyerek ,yapmasını sağlayın! Ne demiştik? Sekste ayıp yoktur! O zaman erkeğinizin kalçalarını sıkmaktan neden utanacaksınız?

Ön sevişme de kadının kalçalarını sıkmak ve bunu sert ya da yumuşak yapmak bir işarettir!
Ön sevişme de kadının kalçalarını sıkmak ve bunu sert ya da yumuşak yapmak bir işarettir!

4 - Ve o pozisyon!

Kadınlar İçin Sekste 4 Önemli Tavsiye

Erkeklerin seks esnasında sahiplenme duygusunu en yoğun ve sert yaşadıkları pozisyon "Doggy Style" yani "Köpek stili" dir! Bu pozisyon vajinal orgazmın yaşanmasında da en ideal pozisyondur. Sadece erkeğinize yaşatacağınız zevk ve iktidar gücünü değil, aynı zamanda vajinal orgazma ulaşmak için de bu pozisyonu final pozisyonu olarak tercih edin!

Ve hariçten bir gazel...Ön sevişmeyi asla ama asla kısa tutmayın! Bunu kısa tutmak isteyen erkeğin de kahrını çekmeyin! :)

Başarılar...

Kadınlar İçin Sekste 4 Önemli Tavsiye
2
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor (2)

  • xunixx

    Pozisyon ve temas önemli

  • Gizli Üye

    Yerinde bence olmuş

Yükleniyor...