Oral ve anal seks hakkında kızlardan ve erkeklerden yardım istiyorum.

Pat diye gireyim konuya, kız arkadaşım ne bana ne kendisine oral yapılmasına izin veriyor. Pis diyor, diyorum temizleniriz, duşa gireriz ikimiz de. O zaman olur gibisinden konuşuyor. Utanıyor da olabilir diye düşünüyorum, belki onu göreceğimden dolayı.

Onu nasıl rahatlatabilirim? Daha önce kimseye oral seks yapmadım. Acaba ben de iğrenir miyim? Nasıl olur bilmiyorum da, tükürecek miyiz, ıslak ıslak oluyor zaten yalayınca, ne yapacağız valla yardımcı olun :(

İkincisi, anal seksten de korkuyor kız arkadaşım. Bu korkusunu nasıl yenebilir? Ve ben yine daha önce anal seks yapmadım, nasıl canını acıtmadan bu işi yapmalıyım arkadaşlar?

Biraz karmaşık oldu ama anlatmak istediğimi anlattım diye düşünüyorum.


0|1
24

En İyi Erkek Görüşü

 • Oral seksin senin hoşuna gideeğini, bundan hoşnut olduğunu, onun en özel yerini öperek ona, bedenine, kadınlığına saygı duyduğunu hissettir. Temizlik için birlikte duş alın, hatta duşta omuzlarından boynunda öpmeye başlayarak, acele etmeden öperek aşağı in. Göbeğinin altında, pubik bölgede küçük öpücüklerle zaman geçir.

  Vulvasının ne kadar güzel olduğundan, o açıdan (onun önünde diz çökmüşken) çok güzel göründüğünden bahset. Sanıyorum ki kızlar vulvalarını beğenmedikleri yada pis buldukları (biri öyle demişti) için utanıyor, sıkılıyorlar. Bu arada vulva diyorum o ne ya olma, herkesin vajina dediği şeyin doğrusu ve daha anlamlı daha mistik bir kelime.

  Bir çiçeğe benzet mesela, dudaklarının yaprakları olduğu. Ben aşk vadisine benzetirim mesela, yamaçların üstünde renkli çiçeklerin yaşadığı, kıvrımlı patikalardan inince vadinin tabanında bir aşk ırmağının aktığı, bu ırmağın klitoris denen pınardan doğduğu... Ve içmek istediğimi söylerim o pınarı mesela. Bir kelebek olup çiçeğinin balına konmak istiyorum derim.

  Duşa geri dönelim. Ama sözleri unutma, adını unuttuğum bir yazar, kadınların g noktası kulaklarındadır ve her kim onu aşağıda ararsa yanlış yapıyordur demiştir; yani kadından sözel şeylerden etkilenir, erkeklerin görsellikten etkilendiği gibi. Parmaklarınla yıka onun en kuytularını ya da o yıkarken yardım et. Duşta oral yapman ilk kez için zor ama bir kaç küçük öpücük şimdilik yeter.

  Duştan çıkınca onu kurula ve bacaklarının iç kısımlarını öp, ne güzel göründüğü ve koktuğunu anlat ona, o bir çiçek unutma. Önce dış dudaklar, asla klitorise saldırmak yok, yoksa canı yanar. Mesela dilini iç-dış dudaklarının arasında gezdirebilir, iç dudaklarını dudaklarının arasına alabilirsin. Dilinle alfabe yazmak en bilinen yöntem. Sen birşeyler yaz ve o tahmin etmeye çalışsın, bir oyundur sevişmek, çocuklar gibi koşarak. Klitorisine doğrudan dilinle bile dokunman canının yakabilir, önce dlinle etrafında dolandır. Dlini küçük bir venedik turuna çıkar. Ondan iğrenme, onu iç, kana kana iç o pınarın suyunu.

  Bundan hoşlandığını belirt, sana güvenmesini, senle rahat olmasını sağlarsan kendini birakacaktır.

  Dilini aşağı yukarı, klitin yan tarafından, hareket ettir mesela, Unutma önemli olan onun hoşuna giden hareketi bulunca durmadan devam etmek, kızlar için en zevkli yerinde yeni şeyler denemek yerine aynı tempoyu korumak önemlidir. Onun hoşuna giden şeyleri fark etmeye ve hatırlamaya çalış. Kliti dudakların arasına alıp küçük küçük emebilirsin ama haşin olma, ne de olsa tüm canlılar arasında en çok sinir yoğunluğu olan organ orası.

  Ve onu orgazm edene kadar oral yapmaya devam et, heyecanlı yerinde birleşme için bırakma. Kadınlar orgazm olunca biz gibi soğumuyor, onu doruğa çıkar sonra o sana mükafatını verir.

  Anal için karakter sınırım kalmadı, yemekten sonra devam edeceğim. O daha özveri isteyen bir konu. Her ikisi içinde teknik konusunda bilgi veririm sorarsan. Birazdan görüşmek üzere

  21|12
  0|1
  • Bu arada birlikte duş alıp sen duşta küçük küçük onu ısındırmaya çalışsan bile eğer tedirginse yine zevk almayacaktır. Eğer imkanın varsa duştan önce romantik bir yemek güzel olur. İmkan/zaman yoksa ona bir hediye ver. Hediyenin yaratacağı mutluluk onu sakinleştirecektir. Odayı loş ışıkla aydınlat, gündüzse kalın perdeler, geceyse dimmerlı lamba yada mumlar güzel olur. Alkolle sorun yoksa bir kadeh şarap hem duyguları hem bedenleri yumuşatır.

  • Hepsini Göster
  • kelimelerin gücünün kanıtı ..tebrikler :D

   +1

  • bu konulara çok emek verdiğin kesin.kadınların g noktasının kulakları işittikleri olduğu da ciddi bir gerçek.aslında bana en ince gelen nokta senin cinselliği sadece bedeni doyurmak olarak görmediğin tören haline getirip bedenden ruha bağlantı kurman.tebrik ederim sevgilin gerçekten çok şanslı.iyi seviştiğin yada sevişebileceğin için değil sevgiline ve onun mutluluğuna bu derece özen gösterdiğin için.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

 • Valla aynen bende çok korkuyorum...Anal heralde çok acı verir...

  0|4
  0|1
  • neden peki can yanmasındamı korkuyosunuz ?

  • 10 dakikada yaptığın makarnamı daha güzel, 3 saatte yaptığın yaprak sarması mı? Anal için daha çok emek veriyorsun, bazı tabuları yıkıyorsun, birlikte daha çok ön hzırlık yapıyorsun. Benim ve üstteki gili kullanıcının yorumlarını oku. İşi bilirseniz acımaz. Tecrübeyle sabittir. İşi bilen biriyle çok farklı dünyalara açılan bir kapıdır. Bilmeyenlerle yapma ama kendine yazık etme.

  • Kaydirici jel krem vazelin dirsem acirmi

 • google dan arayıp istediklerinden daha fazla bilgiye sahip olabilirsin.oral sex ikinizinde çok hoşuna gidecek ve daha önce ne duruyorduk ta bunu yapmıyorduk diyeceksiniz.anal konusuna gelince biraz açık anlatıcam öyle gerekiyo çünkü kusura bakmayın şimdiden.ilk kez olucağı için önce kremle yada vazelinle ovucaksın deliği o yavaş yavaş genişlemeye başlıycak sonra bi parmağını sokup çıkarıcaksın yavaşça yine kremle ovucaksın genişlicek yine sonra 2 parmağını sokup çıkarıcaksın yavaşça sonra tekrar kremle ovup 3 parmağını sokucaksın ve en son tekrar ovup ilişkiye başlayabilirsin.şaka gibi gelebilir ama ciddiyim oranın genişlemesi için bunlar şart başka türlü çok ağrılı ve acılı olur ama bu şekilde bi acı ve ağrı hissetmez.

  0|2
  0|1
  • bu tavsiyen için çok teşekkürler ve açık anlattığın içinde ayrıca teşekkür ederim

  • rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu..

Erkekler Ne Diyor 3

 • Evet anal seks kısımı işin en çetrefilli kısımı. Birinci kural sabır. İkinci kural anal acıtmak zorunda değil. Öncelikle kız buna pek yakın bakmıyor olabilir, olabilir de. Ama unutmaki acıyorsa birşeyler yanlıştır ve anal güzel değişik birşeydir.

  Kız arkadaşına anal seksin acıtmayacağını, eğer sağdan soldan acıtıyormuş diye duyumlar almışsa onların yanlış yaptığını, düzgün yapılırsa değişik duygulara yelken açacağını anlatmalısın. Tercihen önce oral seks yap ona. Onu rahatlat, devam etmeden önce orgazm olursa daha rahat olacaktır. Annilingus yani anüsünü yalamak fikri sana iğrenç değilse oral yaparken aşağı kayıp anüs çevresinde daireler çizerek onu uyarabilirsin. Eğer bu fikir sana iyi gelmediyse vulvasından aldığın çiçek balını parmağınla taşıman ve parmakların yardımıyla daireler çizmen.

  Herşeyden önce temizlik önemli. Eczaneden lavman kiti almanızı öneririm. Bunda ayıp birşey de yok. Temizlik önemli yoksa ikincisi için şansınız olmayabilir. Lavman almaya yüzünüz yoksa ev yapımı birşeyler deneyin diyeceğim de kızı buna ikna etmelisin. Kendin için de kondom şart.

  İkna demişken anal seks zorlamayla olacak birşey değil. Kızı buna zorlama, ama ikna etmeye çalışabilirsin. Kötü duyumlar/deneyimler isteksizliğe neden olabilir.

  MUHTEŞEM ÜÇLÜ: SABIR, KAYGANLAŞTIRICI, TEMİZLİK

  Tırnaklarının kısa olsun. Onu dokunuşlar yada oral yaparak rahatlattıktan sonra anüse masaj yapıyoruz dil veya parmak ile. Parmağını sokmaya çalışma, halkalar yaparak etrafında dolan, baskıyı değiştirerek devam et. Sonra iyice kayganlaştırıcı sürdüğün serçe parmağını yavaşça bastır. Asla acele etme. Milim milim girdirmeye çalış, her seferinde durarak kızın buna alışması için zaman ver. İlk giriş zordur, sfinkter kası iki tanedir ve içerdekini otonom sinir sistemi kontrol eder, kız rahat değilse açılmaz. Yavaş ol ve parmağını sonuna kadar girdirince onun sıcaklığını hisset ve kıza içinin sıcacık ve yumuşacık olduğunu bundan hoşlandığını anlat. Parmağn tamamen girince yavaşça çıkar ve tekrar sok ama avaş ol, kız kendini kasmamaya çalışsın. Buna iyice alışınca orta parmakla aynısını yapın. Bol bol lubrikant kullanın Ve o parmakları vulvadan uzak tut, hasta olmasın kız.

  Orta parmağa alışınca orta ve diğer bir parmağı kullanarak devam et. Aslında seks-shoptan alınan butt-plug seti daha iyi parmak en doğalı. Onun içini hissetmek en güzeli. İkiden sonra 3 parmakla yapın. Garipseme ama boy boy havuç veya salatalık da işe yarıyor.

  Yavaş yavaş penisinin kalınlığına kadar açarsan anüsü girerken acımaz. Ve ilk girerken zordur gerisi kolay. O amatör pornolardaki gibi dayayıp itme, yazıktır. Kız kendini kasar, anüs kapanırsa baştan başla ve tekrar genişlet Anüs oldukça esnektir ama birden açılamaz. Sakin olun. Kızın da hoşuna gider, anüs oldukça hassas zevk veren bir yerdir.

  Kız rahat ve hazır olunca senin girmen yerine o üstte olursa daha iyi olur, hızı açıyı o ayarlar. Sen girersen de acele etme içine tamamen girince bekle ve küçük küçük hareket ettir. Ara ara lubrikant sürmeyi unutma

  2|3
  0|0
  • Buda aradığım cevaptı lubrikant ne bu arada merak ettim normal krem kullanabilirmiyiz kayganlaştırıcı dediğine ?

  • Hepsini Göster
  • bende netten sipariş verecem gidip alamam öyle şeyleri :) Lubrikant kayganlaştırıcımı oluyo peki ?

  • evet evet lubrikant ile kayganlaştırıcı aynı şeyler :) lubrikant ingilizcesinden geliyor ya sen bakma bana ikisini de kullanıyorum. Sitelerde kayganlaştırıcı diye geçer. Bazı setlerde iç bölgelere daha iyi ulaştırmak için mini şırınga tarzı aparatlarda oluyor ama olmasa da fark etmez. Parana uygun büyük boy al, anal sekste ara ara tekrar kullanmak gerekiyor. Tristan Taormino der ki "ne kadar kullansan da azdır".

 • Birincisi: Halıfleks'in üstüne çiğ yumurta akı dökmüşsün, dilinle temizlemeye çalışıyormuşsun gibi ve gayet lezzetli.. Dilin ile vajinanın üst kısmında bulunan klitorisi, ritmik hareketlerle uyarmaya çalış. Arada parmaklarını da kullan:

  link

  İkincisi: İstemeyeni bırak, tereddüt edenle dahi bunu yaşamamalısın...

  0|1
  0|1
 • bu sıtede amma cok HAYDAR DUMEN ozentısı varmıs be herkes jınekolog anasını satym

  0|0
  2|1
Yükleniyor... ;