Seninki yine niye kalkmadı aşkım?

Kocama zaten soğuğum ve kızgınım içten içe.. dün gece böyle de yatakta sorun olunca bu sabah seninki yine niye kalkmadı aşkım deyip güldüm.. 😊 tabi kırılmıştır ama umrumda değil.. hatta erken boşalma vardı birde sertleşme sorunu çıktı ya benim yüzüm yatakta ne zaman gülecek ya dedim.. sizce ne düşünmüştür?

1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adam çok kırılmıştır erkekliğine laf etmişsin😊 Sende şans yok

0|0
    0|0
    • Ne düşünmüştür

• Bizde de öyle. ki kimlerde öyle oluyor genel olarak çevrende çok insanda öyle ama işte o üzer onu düşünür başka erkek çıkar falan diye

• teşekkr ederim hanımefendi :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• Adam da oluşturduğun "Yine başarısız olacam" düşüncesi için adım adım ilerliyorsun. Bu gidişle ufaklık hiç başını yerden kaldırmayacak :)
    Üzüldüm her ikinizin adına.

1|0
    0|0
  • Ulan kadın milleti işte.. yat adamın altına aç bacağını bekle.. adam debelensin dursun.. sonra da yok kocam beni tatmin edemiyor diye ağla.. insan biyolojisinin bir siniri var sınırı.. o ya*aragin ucundaki hassas bölge seninkine surtundukce doğal olarak boşalma hissini verir.. kim bosalirken kendini durdurabilmis? Adama sure verirsn biraz dinlenir gücü kuvveti kalmışsa tekrar devam eder.. ama itici bir kariysan adam meseleye yapayimda bitsin kurtulayim havasindaysa devam edeceği varsa da etmez.. ne gerek var o kadar efor sarf etmeye yorulmaya diye dusunur

0|0
    0|0
    • Evliliğimin ilk gününden tut tam 1 ay heyecandan kalkmadı ve kız olarak gezdim evin içinde.. manken gibi fiziğim var aşırı hoş kıyafetler giyerdim tahrik olup kakksın diye heyecandan kalkmazdı..

Hala da öyle bak bakalım sorun kimde

• Tabii ki ahlaksızca

• Bence de ) senin meselenin çözümü yok öyleyse ) durumu kabullen ve mümkün olanın en iyisi ile yetinmeyen çalış )

• batakda ve yatakda esiniz kotü ise elinize mahkumsunuz :)
    saka bir yana bunlarin tedavisi var eger bunu reddediyorsa evet kalkmadi diye dalga gecin ama oncesinde tedavi icin destek olun bol sans :)

0|0
    0|0
    • Yaptım ama gitmedi..

• Hımmm

• bol sans :)

• Adamı vursan daha az canı yanardı. bir bakıma sendeki de can zor bir durum. Biraz araştırsın sebeplerini sende yardımcı ol

0|0
    0|0
  • Niye boyle bir sey yaptin peki yaptigin hic iyi bir sey degil

0|0
    0|0
    • Çok mutsuz ediyor beni kıskandırıp duruyor soğudum bende umrumda değil canının acıması

• Sizin sorunlarınız var oturup konuşup sorunlarınızı çözebilirsiniz eger sorunlarınızı çözemiyorsanız bu iliski bitmistir hem siz kac yillik evlisiniz bir de doktordan yardim alabilirsiniz

• :-)) yenisini bakk

0|0
    2|0
  • Akşama vibratör alıp gelmesin aşkın

0|0
    0|0
  • Yetersiz erkekler evleniyor sonra eşleri ne destek vermek zorunda kalıyoruz

0|0
    1|1
  • Ya boşanacaksın. Ya da aldatacaksın. Başka çaren yok.

0|0
    1|1
  • Millete anlatman saçma ya hadsizlik yapma kocani millete sikayet edince bir halt mi yemis oluyon

0|0
    0|0
  • Belki seni o da beğenmiyordur sorunların sebebi bu olabilir 😉

0|0
    0|0
    • Manken gibi fiziğim var güzel güzel kıyafetler giyerdim heyecandan kalkmazdı ve 1 ay evliyken kız gezdim evde

• Anladım tamam seninkinden iş yokmuş keşke flort ederken bu konularda yoklasaydın 😊

• Ülkede boşanma neden bu denli yüksek şimdi anlaşılıyor.

0|0
    0|0
  • bence senin çaren yeni biri, yatakta doyuracak birini bil güvenilir seni zora sokmayacak. Yoksa o adamdan hayır bekleme, zaten salmış ipleri. Sen de sorun olmasın?

0|0
    0|0
  • üstüne süt dökseydinn

0|0
    0|0
  • Küfür etseydin iyiydi adama 😁

0|0
    0|0
  • boşanma sebebi

0|1
    0|0
  • adama baskı yapmayı bırak bir doktora gidin

0|0
    0|0
  • kaldıramıyonmu beceriksiz :)

0|1
    0|0
  • Evlendigim gune lanet olsun demistir.😂😂😂

0|0
    0|0
  • Of kotu olmusya yasi dogrumu bu arda🤔

0|0
    0|0
    • Evet

• Neden kötü olmuş

• Adama iyi koymustur yani de bilemedim simdi😏 cok sukur hic basima boyle bisey gekemdi hep karsi tarafi mutlu etmeye yonelik calistim..

• Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 4

• neden eşinle dalga geçmek yerine ona yardımcı olmuyorsun?

0|1
    0|0
    • Sabah'ıniz hayr
      iş'leriniz bereketli
      Aş'larınız helal
      Eş'leriniz
      Rabbin rızasını kazananlardan Olsun..

• Ya kıskandırmaya çalışıyor beni.. arabada gidiyoruz ya kız gözümün içine bakıyor diyor bu kaçıncı oldu bıktım saçmalıklarından.. nişanlıykende böyleydi yok şu kız baktı yok bu baktı.. soğudum artık sevmiyorum

• Akıllı bir yalnızlık aptal bir ilişkiden iyidir.
      Ya kralın yanın da kraliçe olursun, ya da soytarının yanın da maskara tercih
      senin!

• Adamin kalkacagi varsa kalkmaz artik oyle denir mi ya 😞😞

0|0
    0|0
    • Kalkmasın umrumda değil.. beni sinir etmesin o halde

• Eveeet

• 😇😇

• Sendede hata var. Adama Moral verecegine adamin yüzüne vuruyorsun. Onunda görevi seni mutlu etmek seninde.

0|0
    0|0
    • Ben bir insanın canını acıtıyorsam beni mutsuz etmiş demektir..

• Çapkın değil sadece beni kıskandırmaya çalışıyor bu durumundan bıktım

• Evlisiniz kiskandirmak ne ya cocuksu haraketler. Konusmalisisniz ciddi sekilde

• Deme öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...