Benim gibi eşiyle anlaşamayan var mı?

Gizli Üye
3 yıllık evliyim.1.5 yaşında kızım var. Eşimin dövmesi yok sövmesi yok aldatma huyu yok ( p*rno izlemesinin ve dışarıda kadınlara bakmasının dışında ) içki kumar olayı yok ama yok ya hep bir şeyler eksik hep yarım. Ne ben ona şöyle candan eşimmm diyebildim ne o bana. Bir kere şöyle içten sarıldığını öptüğünü bilmem. Bakışları bile boş boş bir yabancıya bakar gibi. Gözünde benim dışımdaki herkes haklı olur haksız olan haklı olsamda yine ben olurum. İlişki istediği zamanlar süt dökmüş kedi gibi olur ilişkiyi yaşadıktan sonra tam bir odun. Suratsız hep beni ve ailemi küçük görür kendide kendini gördüğü kadar büyük bir insan olsa neyse diyeceğm. Sevmediğini resmen hissediyorum ama dile getirmiyor kadınlık hissi sonuçta bir erkek 3 yıldır aynı evde sevmediği hissini veriyorsa sevmiyordur. Ayrılmayı çok istiyorum ama maddi gücüm yok çalışayım diyorum evlendikten sonra ms hastalığım çıktı aşırı halsizlik var hep kendimde çalışma gücünü bulamıyorum iğne günümden ertesi gün kolum kalkmıyor. Girdim bir kısır döngünün içine çıkamıyorum. Boşanınca kızımı almasındanda korkuyorum. İlişki yaşadığımız günlerin dışında iki yabancı gibiyiz çok soğukluk var. Ailesiylede hiiiiççç anlaşamıyorum çok fitne fesat bir ailesi var. Ailemlede görüşmüyorlar zaten. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum ailemin evi olsaydı gelirimizde iyi olsaydı bir dakika durmazdım. Kızım ananesinin yanında daha mutlu zaten. Babası çok ilgisiz asla oyun oynamaz konuşmaz eğlendirmez ot gibi yanında oturur.Çok mutsuzum çokk
Benim gibi eşiyle anlaşamayan var mı?
32
6
Görüşünü yaz