+1 yıl

Sürtünme yolla ilişkiye girdik. Korkuyorum.

Önce soruyla ilgili aptalca yorum yapacak varsa lütfen zahmet etmesin. Gerçekten yardım ve tavsiye istediğim için yazıyorum bunu. Yaklaşık 2 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Cinsel organlarımız birbirine hiç değmedi. Ama bir ara acaba meni yani zevk suyu aktı mı diye şüpheye kapıldık. Ayrıca ben boşaldıktan sonra beraber duş aldık. Acaba oraya akmış mıdır suyla karışıp merak ediyorum. Adet olmasına 1 hafta var. Bazen bu hafta adet olurdu. Bu süreç beni öldürecek. Çok riskli şeyler yapmadığımızı düşünüyorum ama belli olmuyor işte. Eğer gebelik durumu olursa benden kesinlikle ayrılır. Onu kaybetmek istemiyorum. Bekaretini korumak istiyor, bende bunu istiyorum. Hamile kalırsa mecbur almak zorundayız. (Evet çok ağır günah ama başka yolu yok) Ve bekaretini kaybedince kesinlikle benden ayrılır. Olası bir durumda sürekli yanında olurum bundan eminim, amacımız evlenmek ama henüz daha okuyoruz. Evlenmek için maddi gücümüzü elimize almak istiyoruz. Bir anlık etkilenmeyle dayanamadık böyle bir işe giriştik. Hamile kalma olasılığı var mı? İhtimal nedir? Çok aşırı tepki mi gösteriyorum? Yardım bekliyorum sizden.
Sürtünme yolla ilişkiye girdik. Korkuyorum.
6
10
Görüşünü yaz