Kızlık zarımda yırtılma oldu.. Eşim de ben de korkuyoruz, ne yapmalıyız?

Gizli Üye
Eşimle evlendiğimizin ilk akşamında ilişkiye girdik.beni çok zorlamadı yavaş yavaş soktu penisini.tamamen girip girmediğini sorduğumda yavaşça hepsi girdi dedi.kızlık zarım yırtılmıştır devamını yarın yaparsın dedim.oda şimdi çıkarsam yarın daha da zorlanırsn dedi.devam etti ve üstüme boşaldı.penisini çıkardıktan sonra çok acımadığını söyledim hani baskı oldu tabi ama çok aşırı acı olmadı çok korkuyodum o geceden. kanamam o gece çok oldu.çarşafı değiştim 2.çarşafta hep kan oldu.3 gün kanamam devam etti doktora gittim kızlık zarımın yırtıldığını söyledi 2 dikiş atıldı şimdi yine böyle bişey olacağından eşimde bende korkuyoruz.şimdi ne yapmalıyız neden yırtılma oldu anlamış da değilim.dikişli olduğum için ilişkiye girmemiz yasak.
Güncellemeler
+1 yıl
lütfen saçma saçma cevaplar yazmayın ben ciddi ciddi soru soruyorum. soruyu beğenmeyenler yorum yazmadan geçebilir.

kızlık zarının yan kısmına yırtılma olduğunu çok kanamam olduğu için 2 dikiş atıldı.normal bir bayan kızlığı bozulduğunda ne kjadar kan gelir ?
Kızlık zarımda yırtılma oldu.. Eşim de ben de korkuyoruz, ne yapmalıyız?