Neden Fuckbuddy düşmanlığı var?

husso
Bizim memlekette neden sadece "seks arkadaşlığı" kavramı çok ayıp bir şey olarak görülüyor? Halbuki her kesin ihtiyaçları var, illa ciddi bir ilişki, çok ciddi sorumluluklar, evlilik olmaması şart mı?

Mesela Londra'da yaşayan bir arkadaşım anlatıyor, orada insanlar fuck buddy sini direk "Bu benim Fuck Buddy im " diye tanıştırabiliyorlarmış.

Burada öyle bir şeyi teklif bile etmek suç!

Ben burada yaşadığım o tip ilişkileri, kızın ismi çıkmaması için hep gizli tuttum, saklamak zorunda kaldım herkesden, çünkü duyulduğu an kıza fahişe gözüyle bakılıyor malesef...

Niçin kadınlarında cinsel ihtiyaçları olabileceği akla gelmiyor ?

Neden Fuckbuddy düşmanlığı var?