Komşumuz bana sulanıyo?

Gizli Üye
Arkadaşlar karşı komşumuz yakın akrabamız oluyo evli ve 2 çocuk sahibi. Ben 20 yaşımdayım okuyorum. Ailemizde çalışmayan tek kişiyim. Herkes çalişıyo ve sabah evden çıkıyolar. Ben yalnız kalıyorum evde. Dersim olduģu zaman gidiyorum okula. Komşumuz bunu biliyo. Onunda eşi ve çocujlari sabah erkenden evden çıkıyo (okul, iş). Her neyse konuya geçeyim. Bir şeye ihtiyacı olduğu zaman gelip bizden istiyo varsa veriyom yoksa dur ben bir bakayım diyo belki sen bulamamışsındır diyo ve içeri geçiyo. Ya bir görseniz pijamalarıyla geliyo hep dar bir şeyler giyiniyo. Poposu felan atlıyo dışarı göğüsleri felan balık etli beyaz tenli hafif çekik yüzlü güzel bir kadın. Geliyo dolaba felan bakıyo. Eğiliyo uzanıyo felan aşırı derecede tahrik oluyorum. 1 değil 2 değil 3 değil her sabah gelip soruyo genelde yok yumurta var mı , yok maydanoz var mı vs. diye. Ve ben bir ara bunun annemlerle gün yaparken konuşmasına şahit oldum. Anneme diyodu ki Beni ima ederek ; çok yakışıklı güzel bir delikanlı kız arkadaşı var mı? annemde yok nerde kızlarla arası yok sanırım diyerek gulüşüyolardı. Buda hemen anneme olsun boşver okuluna baksın ilerde ne canlar yakacak bu çocuk felan diyodu. (Bu arada Kendimi övmek gibi olmasın ama fitness ile uğraşıyorum boyum 1.85 , kilom 75 arkadaşlarım beni Yusuf Çim'e benzetiyo aşırı derecede ) Her neyse acaba bu kadının amacı nedir ya? kendimi tutamıyorum ona istediğini vermeli miyim sizce? benim sezgilerim kuvvetlidir bu kadın benimle birlikte olmak istiyo. Ama beni ne zaman tahrik etmeye çalışsa eşi ve çocuklarinı gözümün önüne getiriyorum ve kendimi kontrol etmeye çalışıyorum ama sanırım bir yere kadar kontrol edebilecem. Benden soğumasını nasıl sağlayabilirim? yoksa bir gün içeri alıp ona istediğini verecem 😕 yaşı 30 bu arada. (Bana ilgi duyduğuna dair Daha çok şey yazacaktım ama karakter sayısı 2000 geçti kısa kestim.)
Komşumuz bana sulanıyo?
17 Görüş