Anal seks yapmanın zararları nedir?

Nişanlım anal istiyor. ama ben cesaret edemiyorum ya, denedik ama sonra hayır yapma istemiyorm dedim, anal seks yapmanın zararları nedir? yapıpta pişman olan var mı, bide şey diyorlar, anüs deliğin genişler falan, bu doğru mu, yapanlar yorum atsın lütfen :)

0|2
15101

En İyi Erkek Görüşü

• Anal ilişki anal fissur, hemoroid, fistul hastalıkları riskini azaltır çünkü zorlanmadan tuvalete çıkarsın. Bu hastalıklardan birine yakalandın mı esas o zaman alırsın analdan :) dışkı kaçırma çok uzun surelerde olur ve fazla problem teşkil etmez. Sadece ishal olduğunda iç çamaşırını hafif lekelenme tarzında...
    Zorlamadan yavaş ve kaygan bir şekilde olmalı.
    Top değilim sadece yukarıdaki hastalıklardan ikisine sahibim. İflağımı kuruttu 1 yıldır. İngilizce Türkçe araştırmadığım site kalmadı anal uzmanı oldum :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• bayan için oldukça can yakan bir deneyim. ne kadar rahatlatsada karşındaki kişi canın yanacaktır. bi kere yapmakla olmaz ama alışkanlık haline gelmesi durumunda anüsünün genişleyeceği bir gerçek (ha genişlerse acı çekmeden girer o da ayrı ) birde hemşire bir arkadasım anal ilişki yaşayan bayanların ilerde tutamama sorunları yaşadıklarını bunun için doktor doktor gezdiklerini anlatmıştı. ben 2 kere denedim bidahada yapmam...

0|0
    0|0
    • peki travestiler neden tutamama sorunu yaşamazlar her gün defalarca yapmalarına rağmen orada ki kaslar kalp kası değil sonuçta kontrol edilebilir insan çişi gelince kendisini sıkar ve tutar bu kadar basit şehir efsanelerine inanmayın derim ha dinen günah o ayrı

• hemşire bir arkadaşım bunu demişti diye belirttim sanıyorum . ayrıca travestilerin o sorunu yaşamadıklarını siz nerden biliyorsunuz bende bunu merak ettim

• enkidu sen nerdenbiliyosun travestilerin bi sorun yasamadigini :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 100

• Allah o bölgeyi dışkı yapmak için yaratmıştır, oradan seks olmaz. Pisliğin olduğu yerden ne bekliyorsunuz. O bölgedeki büzük kas içten dışa doğru çalışmaya planlanmıştır, dıştan içe doğru çalışılırsa deforme olur. Her türlü hastalıkta olur. Seks için ilgili bölge vajinadır ve oradan yapılmalıdır.

7|3
    0|0
  • daha kendi bedeninizi tanımadan bu turden ilişki yasamanız pek doğru değil. nişanlın filmlerde gördüğünün aynısının olacağını sanıyor. oysa durum pek öyle değil. su an siz normal seks hayatınızı oluşturun sonra buna sıra gelince deneyimlersiniz. yarım doktor candan eder deyimi şu an tam size uygun. nişanlından böyle bir talep gelirse reddet.

1|0
    0|0
  • Surekli anal yapan kadinlarda bir sure sonra kaslar gevseyip islevini yitirir ve diski kacirma sorunu yasamaya baslarlar. Mukoza da yirtilmalar meydana gelir. Erkek acisindan mikrop kapma riski cok yuksektir.

1|1
    0|1
  • yorumları okudum da hemen hemen kimse bir bok bilmiyor bu konuda bir kere şunu söyleyelim dinen günah bunda şüphe yok gelelim işin tıbbi ve hijyen kısmına anal seks ten kadınlar zevk alırmı evet alırlar çünkü anüs muazzam miktarda sinir ucuna sahiptir bu yüzden zevk alınır peki zararlımıdır doru yapılmaz ise tahriş olma ve yırtılma söz konusu olabilir ama bu ani girişlerde yada anüs kasları gevşemediği anda zorlanması ile olur kasların özelliğini kaybetim dışkıyı tutamama olayı ise tamamen hurafeden ibarettir insan vücudunda ki hiç bir kas felç durumu söz konusu değil ise özelliğini yitirmez anüste zamanla kaybolan tek şey reflekstir ki zaten acıya sebeb olanda bu dur bu refleks kayboluuğunda zevk başlar temizliğe gelirsek eczanelerde satılan lavman setleri ile gerekli temizlik evde dahi yapılabilir ve yapılmalıdır yapılmaz ise kadın erkeğin penisine sıçmış gibi olur p*rno larda bu durumun görülmemesinin sebebi de lavman temizliğidir dediğim gibi bir zararı yok günah konusunu kafana takmıyorsan bence yap gayet hoşuna gidecek buna şüphen olmasın

0|0
    0|0
    • evde kendi kendine lavman yapmanın çok sakıncalı olduğunu söylüyor doktorlar ayrıca gerekmedikçe yapılmamalı, sık yapılmamalı diyor ve eczanelerde de artık bulunması zormuş

• evet sık yapılmamalı çünkü bağarsak faunasına zararlı yani yararlı bakterileri ölüyor ama çok büyük bir sorun değil bir iki günde fauna eski haline gelecektir

• yorumun icin tsk ederim

• yani o popo shakira halt etmiş yanında :D ama sen yinede yapma ;) ya normal yol varken kanalizasyonda ne işi var :D şap şap tokatlasın :D

0|0
    0|1
  • o kadar ilişkiye girdim hiç anal yapmadım, kalça çok ama çok etkiler beni ama anal hiç ilgimi çekmedi, bildigin bok deligi, kokusu siner be çüke :)

1|0
    1|0
  • burdakilere bakarsan hepsi anal ilişkide uzman yok erkeğin bilmiyo ben seni zevk alarak boşaltırım der ama ilk seferde olmicak bagırsağıda yırtarsın zarar verirsin garantisi yok zevk almazsın ve hastalık bulaşma riski yüksek en önemliside erkek kendi zevki için kızın sağlıgını düşünmeden onu duygu sömürüsüyle ilişkiye zorlamasıdır seven saygıduyan erkek bunu istemez

2|0
    0|1
  • Orası penis giriş çıkışına uygun değildir. Hem adama mikrop kaptırırsın hem de oradaki esnek bağlara zarar verirsin. Esneklik bozulursa büyük abdestini tutamama ya da haberin olmadan çamaşırına bulaştırma gibi riskin olur.

1 kereden bir şey olmaz ama bir kereler uzarsa? %100 kadınlar zevk almaz bundan söylemiş olayım

0|0
    0|0
  • Bağırsaklarda ciddi şekilde zarar vermektedir.Kısaca motoru bozarsın sonra.evet delik gelişe bilir.yok ben erkeğim yapıpda pişman olmadım :D ama kız için ciddi sorunlar oluyor.

1|1
    0|0
  • LAN Olum malmisiniz siz,ne biçim insansiniz,gözünü ziktiricek buraya soruyor.hicmi inancımız yok,günah bilmiyosunuz?hak deliği varken bok deliginde ne işin var hem daha evlenmemissin

2|0
    0|0
  • bu sekılde ılıskı hem dınımızce byük gunah haram ayrıca sağlık acısından da uygun değil yapmayın

1|0
    0|0
    • evlenmeden iliskiye girmek zaten gunah ama

• he bak oda var evet unutmusum soylemeyi bak büyük günaha girdiniz onuda soylım zina işlemıs oldunuz

• o profildeki popoyu görünce benm bile canım istedi :P

3|1
    0|0
  • yakın zamanda olmaz nasıl normal vajınal dogumdan sonra ıdarar tutamama oluyorsa buseferde kaka tutamama olacak ama cok zevk alıyorum sevgılımle anal yaparkenn bence sende devam et geldımı tuvalete gıdersın ne olcak :9

0|0
    0|0
  • Aslında sende biliyosun zararlarını, yasak olduğunu ve hoş bişey olmadığını ama neden böyle bir soru soruyorsun ki?

2|1
    0|0
  • Ilerleyen donemlerede altina bez baglama gbi bir zorunluluk saglar sana
    Bol bol altina kacirirsn onun disinda bir problem yok yani devam edin siz devam :)

0|0
    0|2
  • Hak deliği varken b*k deliğinde ne bulur şu millet anlamam :D

2|0
    1|1
  • oooohooo

başta bir süre sonra pisk okudan yanına yaklaşılamayacak

sonraaa olur olmaz yere minik minik boklar bırakacaksın

sonraaa ar namus şeref, pardon bunlar zaten yoktu asdadsasd

0|0
    0|0
  • Analdan vajina dudaklarina akan sprerm hamile birala bilir uzun vadede makat agzi yalama olur ileri yaslarda altina yaparsin

0|0
    0|0
  • her şeyi bir kenarı bırakırsak bir defa can acısı var.
    psikolojik tatminsizlik var.
    ilişki esnasındaki hoş olmayan görüntü var

0|0
    0|0
  • Yaptığın kişi ile gelecek düşünmüyorsan yap
    Yoksa zaten seni kaşar gözüyle görücek o saatten sonra

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    80

Kızlar Ne Diyor 13

• Tuvalet tutamama yakın zaman da değil yaş ilerledikçe ortaya çıkar, kasların çalışmamaya başlar falan filan.

0|3
    0|1
  • O kaslar gevşedikçe kaka tutamazsın diye duydum. Ayrıca hastalıkta kapabilirsiniz. Pis pis işler yapmayın ya.

0|0
    0|2
  • İlerde altında yaparsın kasların gevser iyice. Enfeksiyon kaparsin kan alırlar kicindan. Başka bişey yok

0|0
    0|2
  • Sırf başka biri istedi diye bir kere denediysen zaten bir daha yapacağın kanaatindeyim ne desek faydasız

0|0
    0|0
  • Sen en fazla altına s. carsın. O enfeksiyon kapabilir. Simdi o dusunsun

0|0
    0|0
  • İlerde anlarsın.

0|1
    0|2
  • Haramdır

0|0
    1|2
  • Çok zararlı

0|0
    0|0
  • go tunu s ktirip neyi amacliyosun? evlenecegin adama ben bakireyim derken sirinlik muskasi olmayi mi? g ot olmus otoban ama ben bakireyim diyenlerden mi olmak istiyosun..
    eger derdin bekaret olmasaydi sevisirken aniden gelisirdi bu durum ve sen soramadan anal iliskiye girerdin. buna saygi duyardim.
    ama sen zar icin kocani kandirmak icin koklu bir arastirma icine girmissin iste buyuzdn gozumde b oksun şu an .

4|6
    2|1
  • Anüs bölgesinde çok fazla mikrop bulunması ve kan damarı yönünden bu bölgenin zengin olması hem kan hastalıklarına yakalanma riskini artırır hem de zararlı mikroplar tarafından bulaşacak hastalıkların erkeğe penis yolu ile bulaşma ihtimalini artırır. Özellikle ters ilişki sonrasında erkeğin mutlaka temizlenmeden kadın ile vajinal ilişkide bulunması çok tehlikeli ve sağlıksız bir durumdur çünkü buradan alınan mikropların direk olarak vajinadan kadına bulaşmasını sağlanmış olacaktır. Ters ilişki bazı kadınlarda psikolojik sorunlar yarabilir bu yüzden partneriniz ile ters ilişki de bulunmamanız hem sizin hem eşiniz için daha sağlıklı bir yol olacaktır aynı zamanda hemoroit yani basur gibi bağırsak hastalıklarının da ilerlemesine sebep olabilir. Erkek için de eşi ile ters ilişkide bulunmak bazen cinsellikten soğumaya kadar götürebilecek sebeplere neden olmaktadır.

Yapmayin gereksiz birsey ve cok günah

0|2
    0|0
  • Nişanlın senin bu resmi buraya koyduğunu görse ne yapar seni keser bencede kessin

3|3
    1|0
    • Neden sevmediğin biriyle nişanlandın zengin mi sebep bu mu?

• Bak bi arkadaş dinen haram demiş,doğru,anal yapmak istemesinin sebebi ne? Ne kadar küçük düşürücü.Sen onun kıymetlisisin ve helali olana kadar herhangi bişi yapmak için beklemesii lazım.Bekleyemediği gibi sana iğrenç ve çok günahkar şekilde yaklaşmak istiyor.Nasıl iş ya ? Aslında şaşırmamak lazım götünü kocaman çıkarmışsın,suratın yok el aleme açmışsın burda gelen geçen senin götüne bakıp hayal kuruyor tabi ister gülüm şu göte bak maşallah diye.Bunu görse nişanlın herhalde kızmaz.Nasıl genişliktir bu ya:SS:
    Anal seksin zararları

2|1
    2|0
  • valla yap yıyorsa sonra hayatın dan sogursun

0|0
    0|2
Yükleniyor...