Sevgilimle düzenli olarak ayda bir kıyafetler üzeri sevişiyoruz. Bu çokmu yanlış bişiy?

Kıyafetleri çıkarmadan sevişiyoruz durmadan. Her ne kadar kendimizi durdurmaya çalışsakta o bir süre sonra dayanamadığını ve beni özlediğini söyleyip gene geliyor.. Daha ilişkimizde 7 aylık falan. Bu çokmu yanlış bişiy yoksa sevgililer arası böyle şeyler olurmu? Bide durmadan kendimi kötğ hissedip gözünden böyle yaptıkça düşüyormuyum değerim azalıyormu dediğimde , ufacık bile azalma yok yemin ederim diyor. Aramızdaki ilişki çok çok fazla iyi. Ondan beni sadece kendini tatmin etmek için kullandığını düşünmüyorum sonuçta 7 ay.. Sizce?

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

• e hep buruşacak, sonra kim ütülicek onları.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Ne bilelim biz yahu ne yapmak istiyorsanız yap.

0|0
    0|0
  • Muhabbete bak, ya isi bitir ya da hic yapmayin.
    Boyle yaparak bekaretini mi koruyorsyn ileride ki esini mi aldatiyorsun kendini mi kandiriyorsun amacin nedir

1|0
    1|0
  • Normal bunlar

0|0
    0|0
  • çok yanlış!! kıyafetlerle sevişmek oldukça yanlış soyunun abicim soyunun ten tene değsin aşk dokunmak ister ;)

0|0
    0|0
  • Çok güzel devam edin ama bir süre sonra ok yaydan çıkıverir bir yerlerine saplanır dikkat

0|1
    0|0
  • Kıyafetlere yazık sürtünmeden alev alabilir😁

0|0
    0|0
    • :(( ciddi sordum ama

• Ama sonuçta hoş karşılanmıyor ya.. Benim hakkımda kötü düşünüyormudurki ya..

• O duruma göre değişir, eğer kendini tamamen eline bırakırsan belli bir süre sonrada o seni bırakır, dıracağın noktayı bilirsen seni bırakmaz, cinsellik konusunda kızlar daha azgındır bunu inkar edebilirler ama gerçek bu, ben çok kızla öpüştüm seviştim ilk başta istwmiyorlar sonra yeter diyorum bırakmıyorlar, yani kendine hakim olman lazım eğer durman gereken noktayı geçersen o seni bırakir ilişkine sadece o yön vermesin sende yön ver.

• yok bu gayet normal sonuçta fantazi adı üstünde

0|0
    0|0
    • Ama daha 7 ay dediğim gibi.. Yapmamız normalmi

• evet normal sonuçta bu bir birliktelik ki kullanma olayına da gelinecek olursa karşılıklı alınan keyifte tek taraflı kullanma olmaz

• normal ya

0|0
    0|0
  • gayet normal

0|0
    0|0
  • neden ayda 1

0|0
    0|0
  • Bu şekilde yanlış tabi, giysiler olmadan yapılanı doğru olanı.

0|0
    0|0
  • zina sonucta bunun kıyafetlısı az gunah kıyafetsızı cok gunah diye bir durum yok

0|0
    0|0
  • Kötü düşünme lütfen bu haksızlık, sadece ruhun fahişe :)

0|0
    0|0
  • İlişkiniz büyük ihtimalle biticektir bence yapma yavaş yavaş uzaklaş sonuçta dinin belli abi yanlış bişey bu sevgilinden değil yapılan eylemden uzaklaşmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Benimde bir sevgilim vardı böyle 3 aylıkken başlamıştık sizin bu yaptığınızın aynısını. Kullanmakla ilgili en ufak bişey aklıma gelmezdi ben onu çok severdim çünkü aşırıda bağlanmıştım bu yüzdende

0|0
    0|0
  • oo birgün bezileceksin :D sizin gibi kızlar harika ya :D enayiler :D

0|1
    0|0
    • Niyeki

• yahu kendini kullandırıyosun işte :D 3-5 erkek af edersın sıker seni bir salakda gelir alır :D azcık edepli ol bence iffetini koru.. uyanın kızım uyanın namus denen bişey var.. gerçi kime diyorum ben.. takıl kafana göre..

Kızlar Ne Diyor 2

• cikarin uzerinizdekuleri ha ciplak ha giysili ayni sey onu yapan onu da yapmis oluyor zaten

0|0
    0|0
    • :((

• kusura bkma tatlim şu an bakire olabilirsin ama sevisiyorsun bildigin sirf o zar duruyor diye cinsel iliski yasamamis olmuyorsun biraz mantik

Yükleniyor... ;