Bir kız geçmişte anal yaptığını neden söyler ki gereksiz dürüstlük mü yoksa söylenmeli mi?

Gizli Üye
Konuştuğum biri var eski ilişkilerini sordum erkek arkadaşıyla aynı evi paylaşmışlar zamanında ama fazla yakınlaşmadığını bekaretinin durduğunu söyledi. Kız da benim ilişkilerimi sordu sevgilim olduğunu fakat hiç cinsel ilişki yaşamadığımı söyledim sadece bi kaç defa oral oldu dedim.

Onun cinsel tecrübelerini sordum ne kadar ileri gittiniz gibilerinden bekaretim duruyor dedim ya daha ne üsteliyorsun diye kızdı çok merak ediyorsan anal yaptım ne var bunda dedi.

Ben de kocanı kandırmak için mi arkadan verdin dedim saçmalama kocamı kandırma niyetim olsa neden söyleyeyim bekaretimi verecek kadar güvenmedim hem kızlığımı hak edecek biri değildi belki gerdeğe saklıyorum kötü mü kızlığımı kocama saklamam ne var bunda kandırmıyorum ki kimseyi dedi.

Fakat moralim bozuldu anal yaptığını öğrenince çünkü ben hayatımda hiç yapmadım sizce doğru mu yaptı söylemekle yoksa gereksiz dürüstlük mü arkadaşlar?
Bir kız geçmişte anal yaptığını neden söyler ki gereksiz dürüstlük mü yoksa söylenmeli mi?
Bekaretim duruyor der geçerim detaya gerek yok anal ilişki söylenmemeli
Kimseyi kandıramam anal ilişki yaptığımı söylerim
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
1 yıl
Önemli olan bekaret sonuçta kız olmasa kabullenemezdim namus dürüstlüktür eyvallah fakat anal yaptığını söyleyip mide bulandırmak sizce ne kadar doğrudur yoksa gereksiz dürüstlük mü yaptı?
Güncellemeler
1 yıl
Bekaretim duruyor demesi yeterliydi aslında kızlığı önemli benim açımdan lakin mide bulandırıyor anal meselesi yine de. Keşke söylemeseydi anal yaptığını ama hata bende fazla sıkıştırdım kızı böyle şeyleri kurcalamamak gerekiyormuş aslında yanlış yaptım. Kız da söylemekle hata mı yaptı sizce yoksa doğru olanı bu mu?
Güncellemeler
1 yıl
Çoğu kız sevgilisiyle anal yapıyor o nedenle anlayışla karşıladım ilişkimiz rayına oturdu çok şükür. Kabullenmesi güç oldu söylemese daha iyi olacaktı ama olsun takmıyorum artık aştım kızlığını verdiğinde daha da bağlanırım umarım🙏
Bir kız geçmişte anal yaptığını neden söyler ki gereksiz dürüstlük mü yoksa söylenmeli mi?