Evli bir yakin arkadasim esini aldattigini soyledi, bu beni asiri heyecanlandirdi, ne yapicam ben?

Gizli Üye
Cok cok yakin arkadasim evliliklerindeki sorunlardan dolayi gecen gun ilk kez boyle birsey yapmis, benim de ustu kapali olarak evliligimden memnun olmadigimi biliyor detaysiz.
Onlarin sorunlari cinseldi bizim hem cinsel hem ailevi. Bana bunu anlattiginda cok ayipladim cok kizdim telefonda ama detaylara girince istemsizce heyecanlandim, hatta arkadasi varmis istersen tanistirsin seni falan dedi, kendine gel dedim, ona da sakin bir daha boyle birsey yapma yoksa konusmam seninle dedim ama icten icten yasadigi seyler resmen hayat enerjisi vermis ona. Şu an ihtiyacim olan enerji diyebilirim. Kafam cok karisti, resmen dusundukce asiri heyecanlaniyorum. Ne yapicam ben?
Güncellemeler
+1 yıl
Bu nedir ya, fikir istedim butun abazalar, bana yaz diyenlerin toplanma yeri oldu sorum.
Evli bir yakin arkadasim esini aldattigini soyledi, bu beni asiri heyecanlandirdi, ne yapicam ben?