Neden erkekler sevgilisinin bakire olmasını ister?

Herkes cevap versin bakalım; neden erkekler sevgilisinin bakire olmasını ister ? ve neden kızlar bakire olup olmamak konusunda bu kadar utangaç ve çekingenler ?

Güncellemeler:
ya kızlar neden hiç bir şey söylemiyor ?

0|0
035

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• bir çok neden sıralanabilir.

---herkes tarafından paylaşılmış birini istemez.

---önceki sevgilileri ile mukayese edilmek istemez

---kültürel ve dini vecibelerden dolayı istemez

---sağlık konusundan dolayı hastalıklardan korunmak için

---belalı eski sevgilisi çıkıp husur bozmasını istemez

---aklı hala eskilerde kalmışmıdır kuşkusu yaşamak istemez.

---iradesi zayıf olduğundan arzularına göre yaşadığından aldatılma korkusu

daha bir çok sebep sıralanabilir

0|1
    0|0
  • çünkü erkekler adidir ve bencildirler ..ayrıca erkeklerin bu hayatta en büyük korkusu erkeklikleriyle dalga geçilmesidir eğer bir erkeğin penisi kısaysa ya da ereksiyon problemi varsa ya da belki de hiç bir problemi yok ama özgüven sorunu varsa o zaman başka bir erkekle kıyaslanmamak için erkekler el değmemiş kız ararlar çünkü daha önce başka birisiyle ilişki yaşamış bir bayanın kendilerini onunla kıyaslayacağının ve kendilerini erkek veya koca yerine koymayacağının korkusunu yaşarlar... yani otoritelerinin sarsılmasından korkarlar..

1|0
    0|1
    • adi sensin.. genelleme yapma hakkını nerden alıyorsun. hüküm makamı mısın? konuşacaksan kendi adına konuş. çok ayıp...

• ılk soruna cevap verebılırım arkadasım sadece :D 2. sorun hemcınselerın cewaplar:D erkekler ıcın buu coook onemlıdır. bekaret kız ıcın bır edep gostergesıdır, kendıne saygısını da ıfade eder kendını koruyabılmektır bekaret. bakıre olmayan kız bu tabu konuda bıle rahatsa zaten dıger konularda da cok daha rahat olucaktır soyle dıyım sana bence bekaret kızın ımtıhanıdır. dusun elınde bır hazıne var ve herkes onun pesınde cekıyorsun ınsaları ama kımseye elletmıcen hemde yıllar boyunca. ellettıgın anda bırden bıre butun buyusu bıtıcek. tılsımı kaybolucak kıymetı bıtıcek bır sey bu. kullanmadıgında ıse o temız halıyle hep merkezde olacaksın hep herkes ona ulasmak ıstıcek tom ve jerry gıbı hıcbır zaman yıyemıyo ya yıse cızgı fılm bıter. ben boyle dusunuyorum. bu konuda hasssa bır kız cogu konularda da gecer not alır erkekten. acıkcası benım degerlendırmem boyle yoksa sadece zamanın bırınde bırısı ıcıne gırmıs 3 dk 5 dk hanı bu acıdan da kotude ama asıl alt yapıdakı sebep once anlattıgım sebeptır. ayrıca erkekler sevgılısjnın bakıre olmasıyla da ılgılenmez yanı evlılık dusuncesındekı sevgılı ıse sordugun ona ok. yıl 5000 olsa ve toplum o derece yozlassa bıle ben yıne boyle dusunurdum sanırım. kızın ımtıhanıdır bu Allahın verdıgı. dınen de boyle olmalı mantıkende. o guzellıgın bedelı de bu. kocana kadar saklamak kullanmamak

0|0
    0|0
  • Aids diye bir şey var bizim biyolojici bile dolaylı yoldan o konuya değindi seneye üniye gideceksiniz dikkat edin dedi ha tabi kızların yanında adamlar psikopat kendi kanlarını iğneyle saplıyorlar ayağına yattık ama tehlike ortada

0|0
    0|0
  • sevgilimin bakire olması bunu ilk benimle yaşayacağı anlamına gelir bu özel ve güzel bir zevki ilk benimle yaşaması beni mutlu eder (yoksa ilk kimdi, sevdimi, nasıldı, beni nasıl buldu, omu iyiydi ben mi, acaba kaç defa veya kaç kişiyle oldu gibi bir sürü soru işareti beynimizi kemirir durur)

0|0
    0|0
  • toplum doğru olanın o olduğunu söylediği için

1|0
    0|0
    • iyi de toplum sensin , benim değiştirmek bizim elimizde.

• desinler sen üstüne git. geçmişte birçok insana neler demişlerdir... onlar başkalarının tabiriyle delilik yapmasalardı şu an böyle bir dünyada yaşıyor olur muyduk sence ?

• ben kendi hayatım adına yaptıklarımın arkasındayım zaten.milleti de takmıyorum hiç.ama bekaretine önem veren biri kendi öyle düşünüyorsa ona yanlış düşünüyorsun demem.onun görüşüdür keyfi bilir.

• Tamam olmasın.

0|0
    0|0
  • Ben bekaretine dokundurtmayıp oral / anal yapan birini istemiyorum..

Yanlış biliyosun..

0|0
    0|0
  • Cunku bakire olsun ilk ben bozayim diye ama sunu unuturlar herzaman sevgilisi ile sevisirken. Acaba ben simdi bu kizi bozsam ve dunyada butun erkekler kizlari bozsa bakire kiz nasil bulacam diye.

0|0
    0|0
  • herkes en güzelini ister, bakire bakire olmayandan güzeldir

0|0
    0|0
  • islam dinine inanan bir toplumda yaşıyoruz dinimizde bakirelik büyük önem taşır hani bir takvim yaprağında okumuştum bakireler bakirelerle zina yapanlar zina yapanlarla evlenmeli diye.tabiki erkek milleti bütün çiçeklerden bal almak ister ama ne hikmetse daha önce hiç bal vermemiş bir çiçeği koklamak isterler bunu ben bile bir erkek olarak anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Namus bacak arasında değil beyinde dir.

Yoksa vermeden de bir çok şey yapılabiliniyor.

0|0
    0|0
  • sevgilimin bakire olmasını istemem gibi bir şey söz konusu değil genelleme yapmazsan sevinirim , bakire olmayan kızların da moralini bozuyorsun

0|0
    0|0
  • Çünkü erkek başkasıyla kıyaslanmaktan korkar, kendine güvenmemesidir en önemli sebep. Diğer sebep de bencilliktir, kadına insan olarak bakamamasıdır.

0|0
    0|0
  • şahsen sevgilimin bakire olmasını istemem, eşim bakire olsun yeter:D

0|0
    0|0
  • ikinci el kürdan kullanmayı kim ister ki :D

0|0
    0|0
  • erkek gerçekten sevdiğinde bakire olup olmamasına bakmaz kendi bakir olsada :)

0|0
    0|0
  • Ben bu konunun lafını bile yapmam saçma bir şey çünkü

0|0
    0|0
  • Sen başkasının giydiği külotu,çorabı giyer misin ?

0|1
    0|0
  • sayın builder'e katılıyorum aynı fikirdeyim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;