Eczaneden prezervatif alırken ortaya çıkan diyaloglar nasıldır?

+: şundan bir kutu alabilir miyim? (parmakla vitrindeki prezervatifleri göstererek)

-: hangisi?

+: iyisinden ver işte bir tane. (diğer müşteriler anlamasın diye marka telaffuz edilmez)

-: bu iyidir.(kutulardan birini uzatır göz kırparak)

+: rezilliğe bak pöfff. (iç ses)

başka nasıl alınabilir ?

0|0
849

En İyi Kız Görüşü

• Günün birinde seksen yaşlarında bir dede otobüse biner. Otobüs çok kalabalıktır; dedeye kimse yer vermez. Yaşlı dede, bastonunu yere tık tık vurarak otobüsün arka tarafına doğru ilerlerken yirmi yaşlarındaki gencin biri oturduğu yerden dedeye seslenir:

''Dede dede, o bastonun ucuna lastik taksaydın ses çıkartmazdı; şimdi hepimiz rahat ederdik...'' deyince, dede olduğu yerde durur ve bastonuna dayanarak lafı gediğine oturtur:

''Evladım, senin baban yirmi sene önce o lastiği taksaydı, şimdi hepimiz rahat edecektik.''

3|7
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• -buyrun beyfendi ne istemiştiniz?

+önlem alıcaktımda

-neye önlem alıcaktınız!

+doğmamış çocuğa..

-heaaa... buyrun..

2|1
    0|0
  • -- ee bacım ben şey alacağdum hanü şey var ya..

- bunda utanıcak bişey yok beyefendi. anladım prezervatif istiyorsunuz..

- yoh hani ancuh ziterkene yaraa giyiliymiş de eydis meydis bulaşmiymiş

- ayyy manyak.. prezervatif işte o.

- eyi.. vir ondan hele..

bülent üstün karikatürü ;))

3|2
    0|0
  • bir tren kompartımanında 2 erkek ve 1 kadın denk gelmiş.gidecekleri yer 10-12 saat sürecekmiş. Kadın bir afet, minili, uzun boylu, herşey var..Tren hareket ettikten sonra erkekler aralarında şöyle kadın böyle güzel kadın diye konuşmaya başlamışlar. Erkeklerden biri "bu böyle olmaz, ben gidip seni istiyorum" diyeceğim demiş, diğeri ben de aynı şeyi düşünüyorumz demiş..Neyse birini yanına gitmiş..Erkek"durum böyle iken böyle biz seni istiyoruz" demişler..Kadın"bende istiyorum o işi yapmayı, ama tek şartım var:prezervatifi olanla yatarım".. demiş. Erkekler bakmış kimse de yok..kadın "ilerde bir tren istasyonu var,kim önce getirirse onla yatarım" demiş. Tren durmuş istasyonda..bizimkiler koştura koştura eczane arıyolar..1.erkek soluk soluğa girmiş, nefesi yetmediği için konuşamamış..Çıkarmış malı, yanına da parayı koymuş..Arkasından 2.erkek soluk soluğa girmiş, nefesi yetmediği için konuşamamış..Çıkarmış malı, yanına da parayı koymuş.Eczacı hiçbişey anlamamış, çıkarmış kocaman malını "REST" demiş.

0|0
    0|0
  • bire eczane aradım nöbetci eczanelerin hepsini gezdim yok kardeşim erkek eczacı kalfası bulamadım.Almamda lazım.En sonunda girdim eczaneye prezervatif alacaktım dedim ama kıpkırmızım kızda yırtık çıkmasınmı tırrıklı istermisiniz bundan çok satıyoruz:)) ver ver dedim ama ben dükkandan çıktım arkamdan kahkaha sesleri arabaya kadar geliyordu:)) o günden sonra koliyle almaya başladım

1|2
    0|0
  • polemiğe girmiyorum, içerde kim varmış yokmuş ilgilenmiyorum da, yani eczacı satmaya utanmıyorben almayamı utanacağım

1|0
    0|0
  • Başka söyle alınabilir; link

0|0
    0|0
  • Artık büyük marketlerde de satılıyor hemde kasanın hemen yanında ordan bir tane alıp diğer aldıklarımın arasına atıyorum kasiyer kız da önce onu gecirip hemen poşetliyor söze gerek kalmıyor

bir gn ta kasada arkadasımla karşılastım yanında 10 yaslarında erkek çocugu vardı cocuk kasanın yanında duran prezervatif kutusunu gösterek bunlar ne baba dedi o da bana dönüp haydaaa gelsen cevap ver buna şimdi dedi. Bende cocuga bunlar sakal trşı oldukdan sonra sürülen losyon dedim yasın küçük bütyüyüp traş olunca sende kullanırsın diyerek atlattık :)

0|1
    0|0
  • şahsen benim tüketimim biraz fazla olduğundan internet üzerinden sipariş ediyorum. üstelik bazı "komple paket" kampanyalarla çok çok ucuza geliyor. (yanlarında gönderdikleri küçük hediyeler de cabası) hoş, eczaneden almak istesem hiç çekinmeden alırım benim için sorun olmaz bu. utanılacak bir şey göremiyorum. dediğim gibi internetten alındığında çok ucuza gelmekte ve işe yarar küçük hediyeler de gönderiyorlar. (misal kırmızı iç çamaşırı göndermişlerdi yılbaşı paketi içerisinde partnerime hediye olarak verdim ben de çok iyi olmuştu)

0|0
    0|0
  • Sağlık ocağından geliyosun vs vs

0|0
    1|0
  • (bayan eczacı) - (müşteri) +

+Merhaba komdom almak istiyorum çeşitlerini görebilir miyim?

-tabi bu raftalar

+ilk defa alıyorum bunların boyları hangisi uygun olur?

-öyleyse orta boy alın

+ya küçük gelirse değiştirme şansımız yok mu?

-atlarla akrabalığınız mı var?

+hayır ama ben büyük olanını alayım en iyisi

-Çıkabilir siz orta boyunu alın

+aa çileklisi de varmış şu tırtıklı olan neden tırtıklı

-ya sabır!

+karar veremedim ben ya kız arkadaşımla gelip beraber beğenelim.

0|0
    0|0
  • ben :abla yarım kilo prezervatif verirmisin ,

ablada : hangisinden

bende : ne ucuz ne pahalı ortadan bişiler ver işte patlamasın yeter..

0|0
    1|0
  • Eczaneden sırf bu yüzden almak istemiyorum :)

Ama markette birkaç parça bişeyin yanında dıdıt diye geçiriyor daha rahat oluyor :)

1|0
    0|0
    • :))) eczaneden muhabbet istiyorum

• süpermarketten almak en kolayı, ama başıma gelen bi olay;

herşeyi okuttu kasiyer hatun, tam benim kondoma gelince durdu afalladı, bi erkek elemanı çağırdı, erkek eleman okuttu sonra kız devam etti kalanları okutmaya dıt dıt makinesine.

ulan salak o kutuyu avuçladın diye benim ya...ğı avuçlamış olmayacaksın, hamile de kalmayacaksın.

eczaneden alırken de gece gider alırım nöbetçi eczaneye, pek kalabalık olmaz çünkü.

0|0
    0|0
    • kadın cahilliği hiç bozulmadan okutacaktı öyle yapmakla iyice kendini zor durumda bıraktı bence

• ewt beni değil kendini bozdu orda salak :D

• çıkarıp tezgahın üstüne koyup byna bi kılıf uydur dersin :D

0|4
    0|0
  • ben direkt prezervatif alicam derim,gayet ciddi bir ses tonuyla ve acelem varmis gibi davranirim

1|0
    0|0
    • direkt kelimesini doğru yazdığınız için +1 hala direk yazanlar çoğunlukta.

• tesekkur ederim..soyumuzu devam ettirecegiz :)

• artık kimse eczaneden almıyor, hem alması kolay olsun diye şey marka bile çıkmış, hemde kasaya yakın bir yere koyuyorlar

0|0
    0|0
  • bi okey verirmisiniz. cok utaniyorsan alisveris merkezlerinden alirsin :) Utanilacak birsey degilki bu.. :S bi kere migrostan almistim. Cok ihtiyacim olmuyor. Ama olursa utanmam gidip alirim. ;) ertesi gun hapi alirken daha zorlanirsiniz ozaman. Bunlar ilac ya da gerekli konular. ;) utanilmamasi gereken seyler.

0|0
    0|0
  • eğer bi bayan varsa ki %80 bayanlar oluyor... giriyorum şöyle raflara bakıyorum... sanki bakkala gelmiş gibi. sonra hiç bişey demeden geri çıkıyorum :D Kadınlardan isteyemiyorum ya.. :(

2|0
    0|0
  • :D bim den alıyorum kaliteli ve ucuz

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 7

• Marketten beğendiğimi seçiyorum ve alıyorum...Reyon görevlisi erkekse ve meraklı bir şekilde gizliden bana bakıyorsa

*pardon bakar mısınız

-buyrun

*bunlardan hangisini tercih ederdiniz derim :)

Bön bön bakar kalır :) Genelde parfümlü ve daha fazla kayganlaştırıcı olanlar tercihimdir :)

1|0
    0|0
    • prezervatifi almak deyilde onu alırız sıkıntı yok ordada onu sizin gibi birinin artık size kalmış nerenizle takma isteği penisi tutup takmak işte heyacan .

• Hiç te utanılacak bir durum yok,kız ya da erkek alırken utanmamalı,bence daha çok eczacılar utanıyor prezervatif satarken..

0|1
    0|0
  • eskiden eczaneden alıyordum şimdi supermarketten alıyorum genelde arada da internetten

0|0
    0|0
  • O değil de marketten ilk ped alacağımda sinir krizi geçircektim az daha. Kasaya götürememiştim bir türlü.

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=J7iDPbd_H4w sevgili arkadasım daghandan gelsin ;))

0|0
    0|0
  • ya buyutmeyin bu kadar su prezervatif meselesini butun insanlar kullaniyor bunu ve sen orda prezervatif alirken arkada tansiyonunu olcturen teyze bile kullaniyordu ve belki de icinden gencligini hatirliyordur.

0|0
    0|0
  • hiç çekinmeden ne istediğimi belirtip alırım...ama eczaneden almam derseniz süpermarketler var..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;