Bakire bayan kaldı mı?

Gizli Üye
Sitede ki cinsellik sorularına baktığımda yok şu kadar erkekle yattım, biriyle ilişki yaşadım , zarımı diktireceğim gibi soruları gördükçe iyice endişelenmeye başladım acaba bakire kız kaldı mı diye. Ciddi merak ediyorum bakire kız oranı nedir? Evlenmeden ilişki yaşamamış olan kızlar var mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Herkes zihniyetime takmış durumda . İnsanların iradesizliği ahlaksızlığını birde savunuyorsunuz. Ben bu yaşıma kadar bakir kaldıysam ki hemde bunu yapabileceğim etrafta biçok yer ve fırsat varken yapmıyorsam bakire olmayan bir kızla evlenmekte beni çok acıtır. İleri zihniyetli ve ultra modern arkadaşlara da başarılar..
Bakire bayan kaldı mı?