Boşaldığımda meni gelmiyor?

bi kaç hafta önce böbreğimde taş çıktı dökmek üzereymişim idrar yolunda mı neymiş taş şu an veya belki de döküldü bile çünkü rahatım ağrı da yok (tekrar ürolojiye gideceğim 4-5 gün sonra ama burda da sorayim dedim belki başına gelenler vardır) masturbasyondan sonra boşalma hissini yaşamama rağmen dışarı meni filan gelmiyor. bunun nedeni nedir sizce taşla alakalı mı ve geçici bir durummudur acaba yoksa tedavi mi lazım? :(

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların kendi organlarını, her ay oldukları regl'i, spermin pantolon üzerinden hamile bırakıp bırakmayacağını bile bilmezken erkeklik organı üzerine ahkam kesmesine de bayılıyorum...! Kısır olmuş muş..! Kısırlık meni miktarıyla değil, meninin içindeki sperm miktarıyla alakalı. Yarım çay bardağı boşalan adamın kısır, 1 çay kaşığı boşalan adamın önüne geleni hamile bırakma ihtimali her zaman vardır. 1 damla zevk suyu ile de hamile kalınabildiğini (çok çok düşük yüzde de olsa) biliyor musunuz? Arkadaşım hiç panik yapma. Senin için internette araştırdım ve senin durumunda olan bir arkadaşda aynı sıkıntıyı çekmiş ve uzman doktorun cevabı aynen şöyle: Taşı düşürmek için "Ürorec" adlı ilacı kesin 2 gün içinde eski haline döner". Muhtemelen seninde doktorun da bu veya buna benzer bir ilaç verdi. İlaç sanırım yan etki olarak sperm üretimini sekteye uğratıyor. Bu da cevabı bulduğum adre link 08.06.2013 tarihli soruyu bulursan, verilen cevap seni bayağı bir rahatlatacaktır. İlaç harici bir de çok uzun süre boşalmadığın zaman (uykuda da dahil) bir çok kişinin bol bol meni gelir demesinin aksine, ilk 1-2 masturbasyonda sperm yerine sadece zevk suyu gelebiliyor. Gene de bu cevaba çok güvenme doktoruna danış derim. Geçmiş olsun...

0|1
    0|0
    • Vay be tam da o ilacı kullanıyordum bugünlerde. Çok sağol kardeşim cevabın beni çok rahatlattı. Bi kaç dengesiz moralimi bozdu bu soruda.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Sık boşalıyorsan böyle bir sorun yaşarsın. Hey gidi günler senin yaşındayken duvardan duvara şutlardım : ))

1|0
    0|0
  • yaş kaç eğer 18 yas altıysa normaldir.bazen düzensiz olabılıyo o durum.yok eğer 18 yaş üstüysen büyük ihtimal taştandır ya da verdiği ilaçlar etki ediyodur.tıpta utanma yoktur gittiğinde sor aga.

0|0
    0|0
  • temiz iş...

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Desene boşa sallıyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;