Göğüs yalamayı çok seviyorum, bu duruma nasıl bakıyorsunuz?

Göğüs yalamayı çok seviyorum , kızlar bu duruma nasıl bakıyorlar ? Enaz 20 dakika göğüslerle vakit geçirmek istiyorum sevişirken , ortalama ön sevişme sürem 2 saat , ilişki sürem de 1 saat civarında oluyor . Siz kızlar bu konuya bakıyorsunuz veya bakire olmayan kadın arkadaşlar ?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• senin gibisi zor bulunur diyorum baska bişey demiyorum.

2|2
    0|0
    • evet ama ikinci kez ilişkiye giremiyorum boşalma kalitem çok yükseldiği için , stok kalmayabiliyor

• tamam işte kadınlar içinde önemli olan bu kulak,boyun,gögüsler neyse yine bu sorulara girdim.

bu arada açıklamaya fazla dikkat etmemiştim kadınlar cevaplasın demişsi,n çok pardon cevaplamamalıydım D:

• buradan taktiklerimi herkese paylaşmak istemiyorum fakat siz de benim gibi düşünüyorsunuz sevişme esnasında

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Vallahi senin gibisi çok zor bulunuyor.Yani ben göğüslerimden tahrik olmuyorum hiç ama ön sevişmeyi uzun tutman çok güzel

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim , fakat sadece boşalma amaçlı , dümdüz bir sex bana hoş gelmiyor , bu yüzden uzun önsevişmeyi çok seviyorum :)

• 2 saat ön sevişme mi olur yaw uykusu gelir hatunun :)

0|0
    0|0
    • başka türlü yapamıyorum benim için cinsel birleşmeden ziyade , ön sevişme önemli sadece boşalmak için sevişmek bana çok basit geliyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlar buna bayılır dostum elinlede mıncıkla biraz oo aklıma neler geldi şimdi bak çok fena fantazilerim var benim :)

0|0
    0|0
  • Şimdi sen bunları yazıp ben süper sevişirim havası verdin ya bütün kızlar salak ya seni ekler merak etme.

0|0
    0|1
  • ön sevişme 2 saat çok değil

0|0
    0|1
  • Kızlar bu duruma bayılıyolar . 10 Kızdan 9u .

0|0
    0|0
  • Ayrımcılığı kes.

0|0
    0|2
Yükleniyor... ;