Gerdek gecem kabusa döndü nolur yardım edin.. Ne yapmalıyım bundan sonra?

Gizli Üye
21 yaşındayım severek evlendim. onun böyle biri olduğunu bilmiyordum. Her sey cok guzel geçiyordu. Fakat en güzel gecem berbat oldu. İlk ilişkimdi onu çok seviyordum ve çok zevk alıyordum. Bu da beni çok rahatlattı ve aktif olmamı sağladı. Benim inlemelerim ve bu aktif davranışlarım onu süphelendirdi. beni üzerinden itti ve tokat attı. sen bakire olamazsın dedi. evden cıktı gitti hala dönmedi. sizce ne yapmaya calısıyor. Kan geldıgı halde neden bunu yaptı. Bana cok büyük bir iftira atıyor... Ne yapacağım ben?
Güncellemeler
+1 yıl
boşanacağım ondan. az önce ailemle görüştüm. hemen eve gel dediler. ailem bana destek cıkacak.. allah sizin basınıza vermesın böyle şey inşallah. allah düşmanımın basına vermesın bu acıyı.
Güncellemeler
+1 yıl
dönüşü yok artık. aradı beni ''eve dön nerede sürtüyorsun bu saatte'' aynen bunu dedi. abim aldı telefonu elimden ''bu kızı rahat bırakacaksın artık yüzünü bile göremezsin utanmaz herif'' dedi. mahkeme sürecine yansımaması amacıyla küfür etmedi abim. ama utanmaz pislik herif dedi. umarım bu sorun olmaz.

olmaz olsun böyle eş. ailesi de aradı onlara bu kız bakire değildi demiş.raporumu da alacağım yarın. nasıl yapabılıyor bunu. ben ona ne yaptım da bunu bana yapabiliyor.. lanet olsun ona.
Gerdek gecem kabusa döndü nolur yardım edin.. Ne yapmalıyım bundan sonra?