Fışkırarak Orgazm?

Bazi videolarda görüyorum ki kadınların bazıları erkek gibi orgazm oluyor bunun sebebi nedir? Normal midir?

1|2
536

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olarak düz bir yere uzanmanız gerekmektedir.

* Ardından bacaklarınızı uygun bir şekilde 90 derecelik bir açı ile açınız.

* Şunu da belirtmek isteriz ki bakire olmamanız gerekmektedir.

* Yapmanız gereken vajinanızın baş kısmını okşayarak sulandırınız.

* Ardından tek parmağınızı içeri alıyor ve 3 – 4 dakika git gel yapınız.

* Sonra diğer ikinci parmağı içine sokunuz.

* Önemli olan iki parmak altın kuraldır. Tek parmakla bu iş olmaz.

* Avucunuzu vajinanıza eşitleyin ve iki parmağınızı çengel haline getirerek o noktayı bulunuz.

* O nokta içinizi gıcıklayan yumuşak ve pütürlü bir noktadır.

* Asıl anlatmak istenilen zevk aldığınız noktadır.

* O noktayı bulduktan sonra devam ediniz ve okşayınız. Yavaş yavaş idrarınızın geldiğini hissedeceksiniz.

* Aslında idrarınız gelmedi size o his geldi sadece korkmayın devam edin.

* Bir kaç dakika sonra az az sıvı gelmeye başlayacaktır.

* Kendinizi kontrol altına almadan devam edin o anı yaşayın ve git gelleriniz 3 – 4 dakika devam etsin.

* Ve artık kasılıyorsunuz ve gevşemenize yani boşalma anına göre “Fışkırma” başlayacaktır.

İşte bu kadar…

Peki diğer orgazmdan farkı nedir?

Diğer orgazm ile sonuçlanan mutluluk süresi 15 – 30 saniye gibi kısa sürüyor ise squirt ile bu süre 2 – 3 dakika kadar sürmektedir.

Not: Squirt ile yapılan masturbasyon sonucunda bazı kişiler sıvı yerine idrar geldiği söylenmektedir ama doğruluğu yoktur. Gelen sıvı kesinlikle idrar değildir.

www.hamilelikbelirtilerix.com/.../ kaynak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadindan meni fiskirmaz hic bir sekilde. O videolarda gördüklerin idrar. Gösteriş icabi isiyorlar, bosalma izlenimi veriyorlar pislikten baska bisey degil anlaycağın

0|0
    0|0
    • Bir Önce ki yoruma açıkladım orayı oku faydası olur. Yaşamamış olman normal ama kendi vücudunu tanımamış olman hiç normal değil

Loading...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• Normal ama şöyle normal , kendiliğinden olan bir durum değil bu kendini biraz zorlaman lazım. Default orgazm sırasında olan bişey değil , senin istemenle olan bişey yani.

0|0
    0|0
  • Normallik tanımına bağlı. Sıra dışı diyelim buna biz. Nadir görülür ve kişinin zevkine göre beğenen de var beğenmeyen de. Ben mesela kesinlikle öyle bir partner isterim. Harika kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Squirt boşalmak her bayan için mümkün olmayabilir. ya da siz bu duyguyu yaşayabilirsiniz ama uzun süre uyarılmanız gerekir.

0|0
    0|0
  • Buna maalesef ülkemiz kadınlarının bir çoğu varlığına bile inanmıyor ama bu bir gercek fışkırma olmasa bile bir erkekten daha fazla sıvının geldiği gercwk4 buda vaginal orgasm ile mumkun

0|0
    0|0
  • Dolu mesaneye vajina içerisinde baskı uygulanmasıyla meydana genel squirt olayından bahsediyorsun sen. O esnada fışkıran şey sidik.

0|0
    0|0
  • Zevk-i doruklarında hisseden bayanlar fışkırtır. Tabi erkeğin sürekli hızlı hızlı gidip gelmedi lazım. Normaldir bir durum

0|0
    0|0
  • hayır o idrar değil diyen lale de var
    Idrar yolu ile vajinal yol aynı mı sence bunu bir ara incele. diye söyleyen lale de var. pardon bu iki cümleyide aynı lale söylemiş. arkadaş idrar yolu vajenin iç dudağının üst kısmından dışarı açılır. döl yolu ile direk alakalı değil gibi görünsede vajınayı alttan yukarı yönde parmaklarkene aynı zamanda idrar torbasınıda uyarırsın. rahimsel orgzma ulaştığındada yaşanılan kasılmalar sonucunda idrar fışkırır.
    ha hala o idrar değil diyenler kendi bilgi dağarcında küllensinler.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey filmlerde kamera arkasında ince hortum takıyorlar. Tabi bizde fışkırıyor olarak görüyoruz.

0|0
    0|0
  • normaldir.. mümkündür.. iyi bir vajinal orgazm gerektirir.

0|0
    0|0
  • Özel bir durum. Herkeste olmuyormuş. % 6 kadınlarda oluyormuş.

0|0
    0|0
  • her kadinda olmuyor, bir defa denk gelmisti bana. ortalik göle dönmustu :)

0|0
    0|0
    • itici bir şey mi sizce?

• bence degil, ama oyle biriyle evli olsam her zaman olmasini istemezdim. temizlik falan sonradan ortaligi temizlemesi sikinti

• Hiç denk gelmedi varmış ama görmedim sende de yok sorduğuna gore

0|0
    0|0
  • Zevkin doruk noktasına ulaşmakla olur o. Ve bu nadir bir durumdur.

0|0
    0|0
  • evet eşimde bazen çok zevk alınca fışkıtıyor

0|0
    0|0
  • normaldir bence

0|0
    0|0
  • G spot. Her erkek bilmez:)

0|0
    0|0
  • gerçekten de öyle hayranlık verici

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar yapabiliyormuş ama bence çiş o 😂

0|0
    0|0
  • Erkeklerim de hepsi fışkırtamıo ki

0|0
    0|0
  • Squirting denir ona :)

0|0
    0|0
  • bende bunu merak etmişimdir oldum olası :D

0|0
    0|0
  • Onlar cisiyla birlikte yapiyor

0|0
    0|0
  • Oluyomu harbi ole bişi

0|0
    0|0
  • squirting deniyo uyarılmaya alakalı

0|0
    0|0
  • işeyenlerde var

0|0
    0|0
  • Squirt sebebi asiri zevk heralde

0|0
    0|0
  • Özel efekt onlar hep.

0|0
    0|0
  • Kadinlarin azinda oluyo

0|0
    0|0
  • Benim kızdan beyaz yoğun bir sıvı geliyor ama fışkırma olmadı hiç

0|0
    0|0
  • Sende iseyebilirsin, o fiskiran orgazm sonucu cikan sivi degil...

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    5
Loading...

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlar yalan ya sırf ilgi çekmesi için yapılıyor adı üstünde prno takılma onlara canım

0|1
    0|0
    • Hayır ben amatör videoda izledim oda öyle yapıyordu damla gibi çak fazla değil ama fışkırtıyordu

• İşiyolar onlar fıskırtarak orgazm yok bayanlarda

0|1
    0|0
    • Idrar yolu ile vajinal yol aynı mı sence bunu bir ara incele. Arzu istek olduğunda sen ıslanmıyor altına işiyorsun ozaman :))))
      Idrar daha ılık ve kokulu olur.

• Bir nokta var oraya hızlı şekilde baskı yapıldığında oluyor

0|2
    0|0
  • normaldir

0|1
    0|0
Yükleniyor...