Septalı Hymen ameliyatından sonra ilk ilişki zorlar mı?

Eşimle iki ayımız gitti bunun yüzünden. Kızlık zarım septalı hymen şeklindeymiş. Ameliyatla alındı. Operasyondan sonraki ilk ilişkimiz nasıl olur diye endişeleniyorum, kafama acı algısı yerleştiği için. Bir yandan da bunun için bir sebep yok sorun ameliyatla ortadan kalktı diyorum. Yine de ekstradan kayganlaştırıcı vs alsam mı? ya da rahatlatıcı tavsiyesi olan var mı? Bu sorunu yaşamış kadınlar veya fikri olanlar yazarsa sevinirim.

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Engel ortadan kalkmış, cinsel birleşmenizde bir sıkıntı olmaz. Ama sen her ihtimale karşı kayganlaştırıcı kullan.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Septalı olduğu için değildir kılcal dokuda kalınlık oluştuğu ve vajina duvarına fazla kaynadığı için ameliyat yapılmıştır.
    İlk ilişkide acı çekmemizin sebebi hymen değildir kendimizi fazla kasmamız ve partnerimizin de işini bilmiyor olmasıdır.
    Sevişmenizin tadını çıkartın mümkün olduğunca uzatın ve biribirinizi tanıyın. Birleşme zamanı geldiğinde anlamayacaksın bile, ayrıca 1 kadeh şarabın çok rahatlatıcı olduğunu söyleyebilirim. Garanti olması açısından kayganlaştırıcı iyi fikir ama kendini şartlandırma lütfen...
    Keyifli anlar dilerim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• İlişkiye girme kardeşim girmek zorunda mısın?

0|0
    0|0
  • Yeterince ıslanma olmuyor mu

0|0
    0|0
  • İlk olacaksa krem vazelin felan kullan kanka sonucunu bende merak ettim şimdi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sıkıntı olmaz korkma zaten zar alındığı için eşin rahatça içine girebilecek

0|1
    0|0
  • Böyle bir sorun yaşamadım ama mantıken cevap vereceğim o gece o acıyı yaşamamıza sebep olan şey o zarın yırtılması e oda ortadan kalktığına göre acı çekmeye sebep bir durum yok demektir.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir rahatsızlıktiki kızlı bozulmadimi da tedavi oldun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;