Kızlık zarının çıkarılması (hymenektomy) yaptıran varmı?

Gizli Üye
Cinsel ilişkiye girmeyi başaramıyorum..
kendimi elimde olmadan , istemeden kasıyorum.
Bekar bir insanım ve bu zar konusu başıma bela oldu. Gitgide ilişkiyi başaramadıkça psikolojim de bozulmaya başladı.
Galiba jinekologlar Kızlık zarının çıkarılması (hymenektomy) işlemini yapıyorlar..
benim bu konuda pek bir bilgim yok , rica ediyorum konuyla bilgisi olan ve sadece sorduğum soruya cevap atacaklar görüş yazsınlar..
yardıma ihtiyacım var.. Ayrıca bu operasyonla ilgili bilgisi olan varsa , ameliyat kaç saat sürüo , ilaç kullanılıyormu sonrasında? Bilgilendirirseniz sevinirim.. ya da kadınlardan bu ameliyatı olan varmı? Detaylı yazarsanız sevinirim :(
Güncellemeler
+1 yıl
Trol değilim.. Ve şu trol saçmalığından da bıktım usandım. bir insanın zardan nefret etmesine toplum olarak nekadar garipsiyorsunuz dimi? Bunu anca hayal ürünü olarak yazılabikecğini düşünüyorsunuz. Ama yanılıyorsunuz !
Bu dünyada kadınları ezmeye çalışan kadar , kadın haklarının bilincinde olan da var. Bu yüzden sorumu sabıte etmeye çalışmayın ! Ks'nin amacı insanların sorularına yanıt bulma ve yardım almadır.
Şu platformu da amacından sapıttırmayın.
Kızlık zarının çıkarılması (hymenektomy) yaptıran varmı?