Adetliyken denize girmek?

Gizli Üye
Arkadaşlar yarın tatilimin son günü ve ben su altı çekimi yapmak için anlaşmıştım fakat dün erken adet oldum denize girersem kan belli olur mu su üstüne Vs çıkar mi kırmızılık belli olur mu birde pedim ve iç çamaşırı alta giyip üstüne bikini altı giyersem olur mu belli falan veya akar mi rezil olmak istemiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
saçma sapan, gereksiz, her türlü pisliği iğrençliği yapıp burda buna ıy iğrenç diyen arkadaşlara cevap vermeye tenezzül dahi etmeyeceğim düzgün şekilde fikrini beyan eden arkadaşlara da çok teşekkür ederim denize girmedim hayatım boyunca böyle birşey yapmadım düşününce hoş olmadığınıda anlayıp girmeme kararı aldım tekrar teşekkürler
Adetliyken denize girmek?