Bakireler de orgazm olabilir mi?

partnerli ya da partnersiz bekaret bozulmama şartıyla nasıl orgazm olabilirim? bakireler de orgazm olabilir mi?

1|0
1018

En İyi Erkek Görüşü

• vajinal orgazmda olabilirsin bence, uygun bir vibratör al, sonra kolon temizliği yap, güzel bir kayganlaştırıcı ile vibratörünü (vibratör değilde normal bir yapay peniste olabilir) ve anüsünü kayganlaştır ve rahat bir pozisyonda anüsten içeri sokarak özellikle vajina duvarına doğru uyar. Zaten buralar sinirler açısından zengin olduğu için çok zevk alacaksın. Aynı anda klitorisinl de uyarırsan uçabilirsin. Kimsenin önermediği bir şeyi öneriyorum. ilk başlarda çok kalın şeyler kullanmazsan rahat edersin. Evlenene kadar böyle idare et..

1|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Kritorisinle uğraşacaksın. Onu da google'da arat burdan daha fazla yardımcı olamam öhöm.

1|1
    0|0
  • vajinal orgazm olamazsın

0|0
    0|0
  • ata bin canım

0|1
    0|0
  • Olursun ama çok ileriye gitme.

0|0
    0|0
  • Orgazm olabilirsin tabii güzelim. Parmağınla Klitoris denen vaginanın biraz üst kısmını okşa, önce yavaş yavaş sonra hızlan. En çok beş dakika içinde boşalırsın. Benim en sevdiğim metottur. Kadınlarla ilişkilerimde mutlaka uygularım.

0|0
    0|0
  • Klitorisini ritmik bir şekilde uyararak orgazm olabilirsin. Fazla alışma ama, vajinal orgazm zorluğu çekersin ileride..

0|0
    0|0
  • partnerli olamazsın sonunda o zar yırtılır ama klitoris i uyararak olursun parmaklarınla falan bi şekilde olursun

0|0
    0|0
  • Sen iyi bilin..Arife tarif gerekmez...Bunca yıl öğrenemediysen geçmiş ola...Otur ağla..

1|0
    0|0
  • klitorisine bastıra bastıra okşa.

1|0
    0|0
  • kesinlikle olamaz ayıp

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar kesin öğrenmişindir. Olmadı google amca bilir.

0|0
    0|0
  • klitoral orgazm var,anal sex var...vajinal sek te olamzsa olur bu dönemde...

0|0
    0|0
  • içine bisi sokma yeterli:D

0|0
    0|1
  • yastık sürt.

0|0
    0|0
  • Yakışıklı erkekleri görerek bile olan varmış.Ben de onların yalancısıyım.

0|0
    0|0
  • elini kullanma, yastık yorgan ne varsa işte

0|0
    0|0
  • sürtünme yoluyla yaşarsın orgazmı ama vajinal kadar olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• şimdiye kadar orgazm olamamış olabilirsin canım ama bunun nedeni bakire olman değil

0|1
    0|0
  • kesinlikle olur.. burdan yazamam.. özelden yazarsan yardımcı olmamm mümkün..

0|2
    0|0
  • dalga mı geçiyosun ya ? bu iç güdüsel bir şey, demek ki sen kız değilsin. bu kesin erkek ve fake hesap. her kız klitoral orgazma ulaşmayı bilir bekaretini bozmadan.

0|1
    0|0
    • katılıyorummm... ama şu var ki sonuca ulaşamamıs olabilir ama orgazm yontemlerini kesin bilir bilmelidir...

• kız haklı dağılın beyler

• ya artık taşk geçmeyi bırakın.

1|2
    0|2
    • ne alakası var

• :)) ilginç

• neresi ilginç :D:D

• yok artık ya yuh nasıl bilmezsin öğrendiğim yaşı düşünüyorumda :D

1|1
    0|0
  • olur ama ona bakire denmez

0|0