Kaç kere sokulur?

Gerdek gecesinde yalnıZca bir defa mi ilişkiye girilir birden fazlası kızlar için sakincalimi? Merak ediyorum lütfen doğru bilgi verin sacmalamayin !

0|6

En İyi Erkek Görüşü

• böyle apptal bir milletten böyle sorular beklenir zaten :D neyse gülüp geçiyorum

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kıza bağlı, çok kanadı ve acıyorsa kısa sürer sonraki günlerde tekrar denerler. Acı azsa devam edebilir. Ben ilk kategorideydim.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• O sizin azmışlığınıza göre degişir. Sabaha kadar yapan var bir kere yapıp sonra hayatı boyunca igrenen var normal düzeyde tutan var. Kırbaç kelepçe deri külot kullanan var var oğlu var. Sana kalmış yani.

1|0
    0|0
  • İlk sokmadan sonra biraz beklemek gerekiyor vücut rahatladıktan sonra istediğin kadar devam edebilirsin

0|0
    0|0
  • çabuk ramazancılar gelmeden

2|0
    0|0
  • soruyu yanlis ve kaba sormussun. Bu tamamen cifte bagli anlayisli olunmali hayvan gibi saldirilmamali :D

1|0
    0|0
  • Ne tatlı bir üslup... Mecalin kalana kadar ya da doyana kadar...

1|0
    0|0
  • kendini iyi hissetikçe kaç kez gerekiyorsa o kadar sokulur önemli olan birlikte zevk alarak hissetmek.

1|0
    0|0
  • kişilere bağlııı

1|0
    0|0
  • istediğin kdr

1|0
    0|0
  • zaten düğün yorgunluğundan ilk gece istesen de fazla yapamazsın.. sızar kalırsın...

1|0
    0|0
  • Kızlık yırtılır sok çıkar ile sonra 4 5 gün ara verilir yara kapanması için yoksa ciddi derecede yirtilma ve kan kaybı olabilir bayılır kalırsın

0|0
    0|0
  • Pestili çıkana kadar 😂

0|0
    0|0
  • Bir defa yeter.

0|0
    0|0
  • Bakire bir kızsa bilmiyorum. Diğ3r sekilde erkeğin performansı önemli kadınlar cabuk yorulmaz.

1|0
    0|0
  • o gece fazla sokulmaz çünkü yırtılan zar dolayısıyla kızın canı yanar girip çıkarken...

0|0
    0|0
  • okumayın bakire oldum

0|0
    0|0
  • nekadar isterseniz okadar.

0|0
    0|0
  • Sınırsızca sokulabilir sınırlama yok

1|0
    0|0
  • Başında bekleyen yok nede olsa sabaha kadar yap canın çekiyorsa kim ne diyecek.

1|0
    0|0
  • enıstenın performansıda onemlı hıc hatun gormedıyse hastanlık bıle edebılır

1|0
    0|0
  • Şu soruyu da düzgün bir şekilde sorsaydınız...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

18 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen birinciyi yap da hele

0|1
    0|0
  • Bir kez

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;