Penis kararması? Yardım lütfen?

Gizli Üye
Eskiden öyle bir şey yoktu fakat şu son 1 senedir var diyebilirim. Baş kısmında bir sıkıntı yok fakat gövdesinin yarısı kararmış durumda. Normal ten rengimden daha koyu gözüküyor. Bunun rengini normal haline getirmek için doğal , belki bitkisel bir çözüm biliyor musunuz ya da krem falan mı gerek yardım edin lüften bilen biri varsa cevap bekliyorum?
Güncellemeler
+1 yıl
İlgilenen yok mu ya lütfen bilen bildiğini paylaşabilir mi? İnternette araştırdım fakat kesin bir çözüm bulamadım
Güncellemeler
+1 yıl
Yok mu yardım edecek kimse :(
Penis kararması? Yardım lütfen?