Vajinal akıntım için doktora gitsem bakire olmadığımı anlar mı?

Gidenler var mı doktor napıyor? Annemle gidicem bakire olmadığım anlaşılır mı? Namus bekçiliği yapmazsanız sevinirim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor anlar da 19 yaşında mısın?

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım

• Gelir malesef yalnız bırakmaz beni ama dedikleri gibi patavatsız bir doktorsa söyler diye düşünüyorum

• Bence de. :/

En İyi Kız Görüşü

• hiç alttan muayene olmadım ama doktor elbette anlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Anlar ama onu sormadigin icin ona bakmaz

1|0
    0|0
  • Madem bu kadar korkuon yapmıcaktın kanks

0|0
    0|0
    • Ne alakası var? Akıntım olacağını önceden tahmin edemezdim herhalde

• Muayene ederse sorar sana herhalde.

1|0
    0|0
  • anlar da umursamaz bu detayı.

2|0
    0|0
  • muayne ederse anlar reşitsen sıkıntı olmaz ama değilsen annene söyleye bilir

1|0
    0|0
  • patavatsız bir doktorsa söyler..

2|0
    0|0
  • Tek başına git sende.

1|0
    0|0
  • anlar özele git

1|0
    0|0
  • Anlarda bundan doktora ne?

1|0
    0|0
  • tabiki anlar kadın dogumcu. test ister.

1|0
    0|0
  • Anlar herhalde ama sana kalkipta seksmi yaptin dicek degil

0|0
    0|0
  • Jinekolog hemen aşağı bakmaz.

0|0
    0|0
  • Bırakın gelsin hastanede calısıyorum arada böyle sazanlar gelıyo doktor açıp içine bakacak hali yok soru sorar ilaç yazar :DD:D

0|0
    0|0
    • Ben bilmiyorum işte ne yapıyor nasıl muayene ediyor ondan soruyorum çoğu kişi anlar yazmış yani ürktüm :DD

• hasta dokturr gizliliği diye bişey var sen söylemesini istemiyorsan kanser olsan dahi doktor ailene söylemez yani korkmana hiç gerek yok

• Anlasilor tabi acil gorur

0|0
    0|0
  • Anlar. Ancak ne olacak ki? Annene babana mı söyleyecek? Vajinal akıntı önemli bir konu. İhmal etmeden bir doktora gidin.

0|0
    0|0
  • ne alaka doktor jinekolak yatağa yatırıp vajina bölgene bakacak değil

0|0
    0|0
    • ayrıca senden isteyeceğişeyler malum kan idrar ve akıntının numunesi bazı kızlar cinsel ilişkişkiden sonrası bu akıntı sürekli yaşadıkları bşr gerçek ömür boyu günlük ped kullanmak zorunda kalıyorlar

• Doktor yani anlar

0|0
    0|0
  • Tabi o isin uzmani sonusta anlayabilir

0|0
    0|0
  • anlar. anneni götürme

0|0
    0|0
  • tıp o kadar ilerledi ki; kimden oldugnu bile yumurtlar hemencecik oradakilere

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• anlamaz

0|0
    0|0
  • Anlasa bile doktor önemsemez. Zaten reşitsin, anneni ilgilendirmeyen bir durum olduğu için hiç söylemez

0|0
    0|0
  • Eğer reşitsen sorun etme anlasa bile söylemez. Ama sana sorabilir ultrasonla muayne etmek isterse alttan muayeneyi kabul etme

0|0
    0|0
  • Vajinal akıntın için vajina muayenesi yapılmıyor zaten tahlil alırlar senden bu idrar tahlili olur kasıklarında ağrı olup olmadığını sorar kasıklarını kontrol eder duruma göre ultrason ister burdan anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • sana başta bekar msn diye soruyorlar ona göre muane ediyorlar bir de zaten muane ederken odada kimse olamz annen bile olsa odadan çıkarr

1|0
    0|0
  • anlar ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Akıntın problemli ise vajinal kültür veya smear testi yapabilir. E bakınca da anlar ama en başında cinsel ilişkiye girdin mi diye genelde soruyorlar.

0|0
    0|0
  • Akıntı için muayene etmez sadece bikac soru sorup ilaç yazar

0|0
    0|0
  • Bakireyim dersen alttan muayene etmez sadece ultrasnla bakar. Ilac yazar oncesinde sorup ona gore muayene ediyor. Ederse tabiki anlar annenle gtme.

0|0
    0|0
  • Sorarsa bakireyim de bakmaz

0|0
    0|0
  • Canım bekar olunca alttan muayene etmiyor soru soruyor işte evli misin diye. Bence git bisey olmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;